Sayfa 56/448 İlkİlk ... 646545556575866106156 ... SonSon
Arama sonucu : 3581 madde; 441 - 448 arası.

Konu: ZOREN - Zorlu Enerji

3 aylık pasta

2 aylık takas.
    geçerli olan takastır.

5. Kimsenin ceza falan aldığı yok Kutup sakini arkadaş. Senin saçmalamalarına laf yetiştirmekten bıktım. Forumdaki çoğunluk da bıkmış olacak ki kendi kendine alt alta yazıp duruyorsun. Herkes anladı ne menem bir şey olduğunu.
    Ne seni tanırım ne de @val'i. Ama mantık kimde dersen sende olmadığı için kale bile almam yazdıklarını.
    Patron hissesi ne demek hala anlayamamış olmana şaşırmadım asla. Kapasite meselesi bazı şeyler. Iq seviyesi önemli. Yine de tekrar anlatayım. Bu tip hisselerde teknik olmaz, temele ve bilançoya bakarak hareket edersin ama o da kısa vadede sonuç getirmez. Hissenin çoğu kimdeyse istediği gibi at oynatır. Hissenin çoğu da patronda. Aç takas oku biraz. İlkokul bebesi gibi çizgilere bakıp birşey uydurmakla vaktini geçirme.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. aşağı giderse aşağı yönlü bir hareket olur..yukarı giderse yukarı Yönlü bir hareket olur..efsane yorum

aşşağıdada yukarıdada gidebileceği yerleri verdim ..1.42 üzerine atamadığı sürece zoren düşüş kanalında düşmeye devam...sonuç olarak borsaya endekse ve zoren e ben yön vermiyorum.bu günkü düşüşle endeksin doldurmadığı boşluk kalmadı .gelecek bilançolarla inşallah yukarı yöne döner diyelim endeks vetüm kağıtlar.papazın salınması hikayesi maalesef 100.500 üzerine attıramadı ...

...

bızzzt bıztttt

7. Screenshot_2.jpg

1.30 altı fiatları görmez diyen arkadaşlar vardı.Borsa bu bin bilinmeyenli denklem.

8. ben yıllarca VESTL 0.7--1.3 aralığında taşıyıp sonunda zorlu ya katmerli küfürlerle çıkıp sonrasındada 3 haftada 8-10 tl ye çıkışını izleyip kahrolmuş birisi olarak buradada bıktırma usandırma vs. tezgahlanıyor... %15 i halka açık olup onunda çoğu yine kendisindedir....

Sayfa 56/448 İlkİlk ... 646545556575866106156 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •