Sayfa 157/195 İlkİlk ... 57107147155156157158159167 ... SonSon
Arama sonucu : 1560 madde; 1,249 - 1,256 arası.

Konu: RAYSG - Ray Sigorta

1. 1,61 de boşluk varmış inmiş onu kapamış oha

2. endeks 1.500 + dan eksiye döndü ..
    kar beklentisini satın alınan hisselerde yogun bir şatış baskısı oluştu..
    albayrak açıklama yaptı piyasalar begenmedi herhalde..
    ZIR-DELİ Y.T.D

3. bence zurnanın zırt diyeceği yerde kapamış...bugün ölü taklidi yaptı ama bundan sonra yapamaz .ytd

4. https://invst.ly/91me- tobo tamam uyumsuzluk tamam alt bandı test tamam ..öncü al vermiş oda tamam.e ne duruyorsun ..helva yapmak kalmış sadece ..ytd

5.  Alıntı Originally Posted by borsacıamca Yazıyı Oku
    https://invst.ly/91me- tobo tamam uyumsuzluk tamam alt bandı test tamam ..öncü al vermiş oda tamam.e ne duruyorsun ..helva yapmak kalmış sadece ..ytd
    60 dak bakıyorsan spek kardeş onu istedigi gibi yazar çizer ..
    ben o.v bakıyorum günlük düşmüş çıkmış pek ilgilendirmiyor..
    işimiz olmadıgında burda takılıyoruz..
    ZIR-DELİ Y.T.D

6.  Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    60 dak bakıyorsan spek kardeş onu istedigi gibi yazar çizer ..
    ben o.v bakıyorum günlük düşmüş çıkmış pek ilgilendirmiyor..
    işimiz olmadıgında burda takılıyoruz..
    aylık haftalık grafikler olmuş zaten amca nolur bizi hedefe götür diye ağlıyor..ytd

7.  Alıntı Originally Posted by borsacıamca Yazıyı Oku
    aylık haftalık grafikler olmuş zaten amca nolur bizi hedefe götür diye ağlıyor..ytd
    bizim spek kardeş çok cimri oldugundan helvası arnavut biberi gibi yakıyor..
    ZIR-DELİ Y.T.D

8. Sayin Dow16’nin bu senenin mayis ayinda yatirimci iliskileri ile gorusup bizimle paylastigi bilgi aynen gerceklesiyor.

Alıntı Originally Posted by Dow16 Yazıyı Oku
    .Raysigorta bilançosunda kar rakamı elbette pek iyi değil.....fakat olayı net anlamak için şirketin yatırımcı ilişkilerini aramanızı öneririm......şöyleki şirket gelirlerini yazarken kestiği poliçeleri 365 güne bölüp o çeyrekte yapılan işin kaç günü bu döneme giriyorsa onu gelir olarak yazıyor.......fakat karşılık ayırırken ise bu işten kaynaklanan gider kısmınının mevzuatın uygun gördüğü kadarını hemen gidere yazıyor.......yani mart ayında güzel ciro yaptı diye sevinmiştik.....lakin bu ilk çeyrekte bize bırakın olumlu yansımayı aksine normal karlarımızıda azaltan biçimde yansıdı....fakat bu geçici,muhtemelen 3 çeyrekte bu işin karının bir kısmını görecek olsakta son çeyrekte ise kara çok büyük fayda sağlayacak kısmetse ........biz şirket yetkilisinin açıklamalarını böyle anladık,sizlerinde aramasını ve sormasını tavsiye ederim....

Sayfa 157/195 İlkİlk ... 57107147155156157158159167 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •