Sayfa 187/593 İlkİlk ... 87137177185186187188189197237287 ... SonSon
Arama sonucu : 4738 madde; 1,489 - 1,496 arası.

Konu: İDEAL veri terminalinde /Sistem/İndikatör/Robot

1.  Alıntı Originally Posted by JordanBelfort Yazıyı Oku
    Herkese merhaba

Matriksten ideale geçeli 1 ay oldu ve program bir kere bile donma veya kasma yapmadı, buradan ilgililere çok teşekkür ediyorum ve kodlama dilinden dolayı resmen sonsuz bir dünya, tabii ki bazı eksikler var ama zaman içerisinde onlar da giderilecektir sanırım.
    Sormak istediğim şu: RSI indikatörü ile fiyat arasındaki uyumsuzlukları tarama şeklinde değil de alarm veya indikatörün otomatik çizmesi gibi bir şansımız var mıdır ? Mesela ilgili menkulde ya da paritede pu ya nu oluşursa sistem alarm versin veya RSI otomatik çizsin gibi

Teşekkürler
    Gördüğünüz her uyumsuzluğu kod ile yakalamak zor olacaktır ama yine de kullanacağım derseniz fiyat ve indikatörlerin hhv llv sini alıp if ile uyumsuzlukların bulunduğu bölgelere yazı veya çizgi vb şeyler oluşturabilirsiniz alarm konusuda basit ideal dökümanlarında olması lazım.

2. Robot kullanımı ile ilgili , Matriks’e göre avantajları ve dezavantajları nelerdir.
    Yeni merak sarmaya başladım bu konuya , hangisi ile başlamak daha mantıklı kararsız kaldım.

İdeal firmasının iki mail adresine mail attım, ne olumlu ne olumsuz bir geri dönüş yapmadılar, aynı saatte Matriks firmasına da mail attım, yarım saat içinde telefonla aradılar. İdeal ile ilgili müşteri Memnuniyeti konusunda soru işareti oluştu kafamda.
    Acaba burayı okuyan ideal yetkilisi var mıdır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    afyonkarahisar
    Gönderi
    791
     Alıntı Originally Posted by feridunabi Yazıyı Oku
    Robot kullanımı ile ilgili , Matriks’e göre avantajları ve dezavantajları nelerdir.
    Yeni merak sarmaya başladım bu konuya , hangisi ile başlamak daha mantıklı kararsız kaldım.

İdeal firmasının iki mail adresine mail attım, ne olumlu ne olumsuz bir geri dönüş yapmadılar, aynı saatte Matriks firmasına da mail attım, yarım saat içinde telefonla aradılar. İdeal ile ilgili müşteri Memnuniyeti konusunda soru işareti oluştu kafamda.
    Acaba burayı okuyan ideal yetkilisi var mıdır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    arkadaşım ideal in formül dili c++ , forumda ve ideal in internet sitesinde bir çok örnek formulasyon var inceleyebilirsin
    otomatik alım satım yapmak istiyorsan ideal de olmalısın
    , robot konusunda ideal in yapamayacağı şey yok
    hız , konfor , sorunsuz çalışma ideal de
    aradaki farkı bir örnekle açıklayayım
    matriks reno Toros
    ideal honda civic
    Son düzenleme : alekss; 11-11-2018 saat: 17:24.

Alıntı Originally Posted by Orhan AKDOĞAN Yazıyı Oku
    http://www.directfn.com.tr/idealsist...onemCevir.html

PHP Code:
    //üst periyot verilerini oku
    var UstBars Sistem.GrafikVerileriniOku(Sistem.Sembol,"G");
    var 
    Sistem.Liste(0);
    var 
    Sistem.Liste(0);
    for (
    int i 1UstBars.Counti++)
    {

H[i] = UstBars[i-1].High;

L[i] = UstBars[i-1].Low;

//Verileri hizala
    var HH Sistem.DonemCevir(Sistem.GrafikVerileriUstBarsH);
    var 
    LL Sistem.DonemCevir(Sistem.GrafikVerileriUstBarsL); 

//ekranda çizgi olarak göster
    Sistem.Cizgiler[0].Deger HH;
    Sistem.Cizgiler[1].Deger LL
    Çok teşekkür ederim.
    Bir farklılık var çözemedim
    "]

5.  Alıntı Originally Posted by netkit Yazıyı Oku
    Çok teşekkür ederim.
    Bir farklılık var çözemedim
    "]

i-1 leri i olarak deneyin belki bundandır. kullanacağınız zaman yine i-1 yapmanız doğru olur ama.

yok inat etti gelmiyor

Alıntı Originally Posted by Orhan AKDOĞAN Yazıyı Oku
    i-1 leri i olarak deneyin belki bundandır. kullanacağınız zaman yine i-1 yapmanız doğru olur ama.
    Çok teşekkür ederim.

8. Rica etsem Günlük ağırlıklı ortalamayı İNDİKATÖR olaracak yazacak bir arkadaş var mı ?...
    Yazdıklarım yatırım danışmanlığı kapsamında olmayıp doğacak kar veya zarardan sorumlu değilim...

Sayfa 187/593 İlkİlk ... 87137177185186187188189197237287 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •