Sayfa 837/1032 İlkİlk ... 337737787827835836837838839847887937 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 6,689 - 6,696 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1. .......şahsi görüşüm abd tarafından pompeo yada hazine bakanı ya da trump bir açıklama gelmediği sürece çok bir anlam ifade etmiyor...sanırım yabancı da bu yönde düşünüyor ki güçlü bir alım gerçekleşmiyor...açıklamaya bakınız trump efendi duruma verdiği değeri gösteriyor telefon konuşmasını unutmuş efendi ben bu olay bitti sanıyodum diyor yani ne diyim resmen maytap geçiyor bana göre...sen sabah akşam iran ambargosu konuşacaksın tüm bölge stratejin bunun üzerine ve en önemli müttefiğin olacak ülkeyle ilgili dava konusunu takip etmiceksin...yersek...daha bu işler çok su götürür.....

"Trump, döner dönmez talimatı vereceğim dedi..

"ABD Başkanı Trumpla yaptığı telefon konuşmasında Halkbank konusunu da dile getiren Erdoğan, şunları ifade etti:

Telefon görüşmemizden sonra Sayın Trump, 24 saat içinde Hazine Maliye Bakanına talimatı verdi ve bakan da bizim Hazine ve Maliye Bakanımız Berat Beyi aradı. Bu konunun halli ile ilgili olarak neler yapılabileceği konusunu görüştüler.

Fakat daha sonra farklı bir gelişme olunca, Dışişleri Bakanımız Mevlüt Bey Sayın Pompeo ile görüştü. Pompeo da konuyu takip etti. Washingtondan New Yorka kaydırılması söz konusuydu. Ben dün akşam söyleyince Trump,Ben döner dönmez talimatı vereceğim. Ben bu işin bittiğini zannediyorum, niye bu kadar uzadı dedi."
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Ordaki Trump'in "Ben bu isin bittigini zennediyorum" demesi simdiye kadar duydugumuz en somut gelisme OFAC konusunda. Tabi ki piyasa ABD tarafindan da duymak isteyecektir bunu. Ama bence milestone bir gelisme.

3.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    .......şahsi görüşüm abd tarafından pompeo yada hazine bakanı ya da trump bir açıklama gelmediği sürece çok bir anlam ifade etmiyor...sanırım yabancı da bu yönde düşünüyor ki güçlü bir alım gerçekleşmiyor...açıklamaya bakınız trump efendi duruma verdiği değeri gösteriyor telefon konuşmasını unutmuş efendi ben bu olay bitti sanıyodum diyor yani ne diyim resmen maytap geçiyor bana göre...sen sabah akşam iran ambargosu konuşacaksın tüm bölge stratejin bunun üzerine ve en önemli müttefiğin olacak ülkeyle ilgili dava konusunu takip etmiceksin...yersek...daha bu işler çok su götürür.....

"Trump, döner dönmez talimatı vereceğim dedi..

"ABD Başkanı Trumpla yaptığı telefon konuşmasında Halkbank konusunu da dile getiren Erdoğan, şunları ifade etti:

Telefon görüşmemizden sonra Sayın Trump, 24 saat içinde Hazine Maliye Bakanına talimatı verdi ve bakan da bizim Hazine ve Maliye Bakanımız Berat Beyi aradı. Bu konunun halli ile ilgili olarak neler yapılabileceği konusunu görüştüler.

Fakat daha sonra farklı bir gelişme olunca, Dışişleri Bakanımız Mevlüt Bey Sayın Pompeo ile görüştü. Pompeo da konuyu takip etti. Washingtondan New Yorka kaydırılması söz konusuydu. Ben dün akşam söyleyince Trump,Ben döner dönmez talimatı vereceğim. Ben bu işin bittiğini zannediyorum, niye bu kadar uzadı dedi."
    burunson salıverilmesi durumunu hatırlayın...öncesinde yabancı bir miktar alıma geçmişti...çünkü pompei açıklamalarda bulunmuştu...yani abd tarafından konuyla ilgili sinyal gelmeden öyle büyük açılışlar beklemek hayalcilik olur...bu arada hala %51 malda olma duygusallığım mevcut lakin aşşağı gidersede fişegimiz var; sanırım olmadığım kadar objektifim
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Her ay yaziyoruz boyle serkan. Bence o teorini bosver.

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    burunson salıverilmesi durumunu hatırlayın...öncesinde yabancı bir miktar alıma geçmişti...çünkü pompei açıklamalarda bulunmuştu...yani abd tarafından konuyla ilgili sinyal gelmeden öyle büyük açılışlar beklemek hayalcilik olur...bu arada hala %51 malda olma duygusallığım mevcut lakin aşşağı gidersede fişegimiz var; sanırım olmadığım kadar objektifim
    Mal olsun olmasin, sen yaz illim. Faydalaniyoruz. Herkes kemik zaten, ne yapacagini biliyor. O bu yazidan etkilenerek islem yapmiyor.

7. ABD den haber gelmeden bir halt olmayacak.net

8. Trump çıkıp yok öyle bir şey, öyle bir şey konuşulmadı dese ne halt yiyecek? manipüle etmiş olmayacak mı????

onu da geçtim... abd de talimatla iş yürümeyeceğini eğer bi dava açıldıysa aklanma olmaz hiç bişey şekilde, kaldı ki ispat dolu.... türkiye sandı sanırım orayı...

Sayfa 837/1032 İlkİlk ... 337737787827835836837838839847887937 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •