Sayfa 297/677 İlkİlk ... 197247287295296297298299307347397 ... SonSon
Arama sonucu : 5412 madde; 2,369 - 2,376 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1.  Alıntı Originally Posted by afe23 Yazıyı Oku
    aylardır hisse. net e girmiyordum, bir baktımki bizim topik te maşallah yazanlar var millette baya mal var anlaşılan, bende bayadır bu kağıt nie gitmiyor diyordum, desenize daha çook zamanımız var, ben hiç içinde ky varken giden kağıt görmedim.
    Avodda ağzına kadar ky vardı. Ki şirketin yüzde 84 u halka açık. Ben de vardım. 0.75 maliyetle. 0.98 den sattım. Şimdi 1.51 tavan. Zamanı gelirse ve sebebi varsa gider hiç affetmez, ky falan dinlemez kardeş. Ama zamanı ne zaman gelir bilemem onu.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by 44sahap Yazıyı Oku
    Avodda ağzına kadar ky vardı. Ki şirketin yüzde 84 u halka açık. Ben de vardım. 0.75 maliyetle. 0.98 den sattım. Şimdi 1.51 tavan. Zamanı gelirse ve sebebi varsa gider hiç affetmez, ky falan dinlemez kardeş. Ama zamanı ne zaman gelir bilemem onu.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bu hissede ky çok olduğunu düşünmüyorum....ky hisse tavan tavan giderse o zaman gelir....ky gelmesini gerektirecek bir durum yok şuan bu hissede....

3.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    bu hissede ky çok olduğunu düşünmüyorum....ky hisse tavan tavan giderse o zaman gelir....ky gelmesini gerektirecek bir durum yok şuan bu hissede....
    benim gibi yukarı maliyetli ky çoktur eminim, son 5-6 ayda 2,70 lerden buralara geldiğine bakarsak yukarı maliyetliler varki geri yerine gelemedi kağıt daha, herkes sizin gibi yatırımcı olamıyor malesef

4.  Alıntı Originally Posted by afe23 Yazıyı Oku
    benim gibi yukarı maliyetli ky çoktur eminim, son 5-6 ayda 2,70 lerden buralara geldiğine bakarsak yukarı maliyetliler varki geri yerine gelemedi kağıt daha, herkes sizin gibi yatırımcı olamıyor malesef
    bu hisse gözümde spekülatif hisseler kategorisinde adrenalin hissesi....iyi şeyler yapıyor şirket ama sırf iyi şeyler yapıyor diye almadım bu hisseyi....maliyet yüksek olabilir benimde 2 tl üzeri....bu hisseyi alırken ne amaçla aldığınız önemli...temettü bekliyorsan unut derim....kısa zamanda para kazanacağım diyorsan unut derim.....bu hisse spekülatif hisse düğmeye bastıklarında koltukta varsın yada yoksun durum bu..ne zaman basarlar düğmeye bilemeyiz spekülatif hareket ne zaman başlar...sebep aramaya gerek yok....kar ile zarar ile aslında pek işi yok...

5. Adsız.jpg

ben teknik le aldım temelden çakmam hiç, maliyetim bi tavanla çıkar, ama tavan ümidi yok işte, hele bu piyasada kağıtlarımın hiçbirinden bi ümidim yok, bu grafikteki tek ümidim sıkışmış olması inş. bi tepki yapar artık.

6. yatırımfınans hergün 12.500 lot satıyor o bitsin bakalım citinin malını satıyor t artı 2 ye göre 40 bin lot kaldı elinde

7.  Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    yatırımfınans hergün 12.500 lot satıyor o bitsin bakalım citinin malını satıyor t artı 2 ye göre 40 bin lot kaldı elinde
    Son takas durumu nu atabilirmisiniz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,005
    bi dal alıp kaçsammı?

Sayfa 297/677 İlkİlk ... 197247287295296297298299307347397 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları