Sayfa 68/309 İlkİlk ... 1858666768697078118168 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 537 - 544 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by gidaci.org Yazıyı Oku
    Değerli arkadaşım 350 TL lik hisse için bu kadar yazı yazman bile israf. Olsa olsa zararın 150-200 TL. Gündelik yevmiye... Hiç enerjini boşa harcama, yazık. İlla yapacaksanız da zaten gerekeni yapmışsınız. Başka da yapacak bir şey yok. Davayı açanlar kazanacak, açmayanlara hiç bir şey verilmeyecek diye bir hadise yok. Yanlış bir yönlendirme yapıyor bazıları. Hukuki veya ticari açıdan birçok yanlışı var. Kottan atılsa dahi, "Sadece dava açanlar hakkını alacak." diye bir algı yaratılıyor. Çoğu komedi ama alıştık. İdare ediyoruz.

Yukarıda şunu yazmış. "yanlız 10 tl ky verirsen 13 milyon lot ben sana takasa toplar karşılklı imza atarız ."

Yahu sana kim yetki verdi beni ya da başkalarını temsil etmen için. Sen kendini ne sanıyorsun. Tüm KY lerin temsilcisi misin. Bu ne özgüven bu ne ego. Bendeki lotun yarısı kadar hissesi var, kalkıyor benim adıma karar veriyor. Kendi kendine çok gaz vermişsin. Ayakların bir yere bassın. Eksik kalsın senden gelecek fayda. Benden de haklarımdan da uzak dur. Biz biliriz hakkımızı nasıl savunacağımızı.

Rıdvan kadar zarar vermeye başladın bize. Yalan yanlış bilgilerle 7/24 mesaj yazıyorsun. İnan Rıdvan Bey daha sempatik geliyor artık.

İkide bir bana bir şey teklif etmeyin anlaşmam, hakim karar versin falan diyorsun. Diyorsun da; kimsenin sana bir şey teklif ettiği yok. Ben yönetimle görüştüm. Dikkate aldıkları da yok. Dava açtın diye ah vah dedikleri de yok. Açtın mahkemeni artık konu hukuken adalet mekanizmasına girdi. Oradan devam edeceksin ne yapacaksın. Buradaki yazdıklarının onda birini söyle mahkemede hadi bakalım. Görelim hakim sana kaç dakika dayanacak.

Herkese faydalı olmak istiyorsan eğer. Artık ağzına gelen kelimeleri dikkatlice seçmelisin. Süzgeçten geçirmelisin. Şekerin yükseldiğinde yazmamalısın. Ortamları germemelisin. Bahsettiğin Rıdvan Bey ve yöneticiler bu blog da yoklar. Haberleri de yok. Yani kendin çalıp kendin oynuyorsun ama bize de zarar veriyorsun. 20 adet uzun vadeli, 30 adet de kısa vadeli hissem var. Bazen bunların forumlarına giriyorum. Beni bir tek sen geriyorsun. Diğer yerlerde (kottan atılanlarda bile) bile birlik var. Sakinlik var. Hak arama var.

Burayı artık manipüle etme. ZARAR veriyorsun KY ye.
    Sayın arkadaş benim lotumun yarisi yok diyorsun o arkadaş tek deil Bekir Ağa dayısı oluyor ortak hesapları var ve 2 milyona yakın lotlari var..sende 4 milyonmu var yani.hicbir mücadeleye girmedigin için bilmiyorsun .çoğu kişi biliyor.
    Son düzenleme : babasultan_1234; 22-11-2018 saat: 18:20.

2. 38000 lot verdi amcam 34 kuruştan.paramiz kalmadı ki alalım.ha 34 ha 30 kuruş bu saatten sonra daha nereye gidecek.ytd değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by gidaci.org Yazıyı Oku
    Değerli arkadaşım 350 TL lik hisse için bu kadar yazı yazman bile israf. Olsa olsa zararın 150-200 TL. Gündelik yevmiye... Hiç enerjini boşa harcama, yazık. İlla yapacaksanız da zaten gerekeni yapmışsınız. Başka da yapacak bir şey yok. Davayı açanlar kazanacak, açmayanlara hiç bir şey verilmeyecek diye bir hadise yok. Yanlış bir yönlendirme yapıyor bazıları. Hukuki veya ticari açıdan birçok yanlışı var. Kottan atılsa dahi, "Sadece dava açanlar hakkını alacak." diye bir algı yaratılıyor. Çoğu komedi ama alıştık. İdare ediyoruz.

Yukarıda şunu yazmış. "yanlız 10 tl ky verirsen 13 milyon lot ben sana takasa toplar karşılklı imza atarız ."

Yahu sana kim yetki verdi beni ya da başkalarını temsil etmen için. Sen kendini ne sanıyorsun. Tüm KY lerin temsilcisi misin. Bu ne özgüven bu ne ego. Bendeki lotun yarısı kadar hissesi var, kalkıyor benim adıma karar veriyor. Kendi kendine çok gaz vermişsin. Ayakların bir yere bassın. Eksik kalsın senden gelecek fayda. Benden de haklarımdan da uzak dur. Biz biliriz hakkımızı nasıl savunacağımızı.

Rıdvan kadar zarar vermeye başladın bize. Yalan yanlış bilgilerle 7/24 mesaj yazıyorsun. İnan Rıdvan Bey daha sempatik geliyor artık.

İkide bir bana bir şey teklif etmeyin anlaşmam, hakim karar versin falan diyorsun. Diyorsun da; kimsenin sana bir şey teklif ettiği yok. Ben yönetimle görüştüm. Dikkate aldıkları da yok. Dava açtın diye ah vah dedikleri de yok. Açtın mahkemeni artık konu hukuken adalet mekanizmasına girdi. Oradan devam edeceksin ne yapacaksın. Buradaki yazdıklarının onda birini söyle mahkemede hadi bakalım. Görelim hakim sana kaç dakika dayanacak.

Herkese faydalı olmak istiyorsan eğer. Artık ağzına gelen kelimeleri dikkatlice seçmelisin. Süzgeçten geçirmelisin. Şekerin yükseldiğinde yazmamalısın. Ortamları germemelisin. Bahsettiğin Rıdvan Bey ve yöneticiler bu blog da yoklar. Haberleri de yok. Yani kendin çalıp kendin oynuyorsun ama bize de zarar veriyorsun. 20 adet uzun vadeli, 30 adet de kısa vadeli hissem var. Bazen bunların forumlarına giriyorum. Beni bir tek sen geriyorsun. Diğer yerlerde (kottan atılanlarda bile) bile birlik var. Sakinlik var. Hak arama var.

Burayı artık manipüle etme. ZARAR veriyorsun KY ye.
    işine bak koçum yönetim burayı 24 sat izliyor geriliyorsan okumazsın ben sana laf atıp okutmuyorum zorla okutan yok ytd 13 milyon hisseyi 1 günde toplarım ytd bizi tanıyan tanır sen adam ol kimligin ile yaz o yürek yoksa atıf yapma gider yapma ytd senden akıl alcak degilim sana diyorum kimsen sana şahsi yazmışsam atar yap biz ne yazacagımızı sana soracak bebe degiliz ytd

4. pasif müdahil olmak davacıları haklı çıkarmak için araçtır .biz haklı çıkarsak sizn elinze bişe geçmez demek çok ayıp hakim 10 tl derse kagıt 35 kuruşdamı kalır .sipastik evladım aklın bu kadar çalışır ha ben davayı kaybetsem benim lotumumu alcaklar elimden yok beklerim faliyete geçemiyor satış yapamıyor .ne yapcak biz süreç hızlı ilerlesin biz gizli kimlikde yazmadık oyun yapmadık .patronun kılıcını çalıp durma burda gerçek kimlikle yazda yazdıgına inansınlar 120 yatrımcı ile irtibatım var sen kimsin ytd demekki adamım hala mesaj atıp arayan bana güvenen insanlar var .ytd

5. Ben de mahoney takma adın sanıyordum. Kusura bakma. Karıştırmışım. Ben senin hayranınım.

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Atıp TUTUYOR işte 13 milyon lotu alacakmış.Sen önce 34/35 e satışları karşıla..Gel ben sana vereyim çok var bende senet istemediğin oranda...Milyon adett.

7.  Alıntı Originally Posted by mahoney Yazıyı Oku
    pasif müdahil olmak davacıları haklı çıkarmak için araçtır .biz haklı çıkarsak sizn elinze bişe geçmez demek çok ayıp hakim 10 tl derse kagıt 35 kuruşdamı kalır .sipastik evladım aklın bu kadar çalışır ha ben davayı kaybetsem benim lotumumu alcaklar elimden yok beklerim faliyete geçemiyor satış yapamıyor .ne yapcak biz süreç hızlı ilerlesin biz gizli kimlikde yazmadık oyun yapmadık .patronun kılıcını çalıp durma burda gerçek kimlikle yazda yazdıgına inansınlar 120 yatrımcı ile irtibatım var sen kimsin ytd demekki adamım hala mesaj atıp arayan bana güvenen insanlar var .ytd
    Spastik bir engellilik halidir. Herkesin başına ya da çocuğunun başına gelebilir. Asla bir hakaret aracı değildir. Sen de dahil dünyadaki hiç kimse bu insanları rencide edemez. Terbiyesiz olduğun kadar aynı zamanda vicdansız bir insansın. Allah tan korkmaz, kuldan utanmaz. Senin gibi bir kimliğim olacağına, kimliksiz gezerim daha iyi.

8.  Alıntı Originally Posted by gidaci.org Yazıyı Oku
    Spastik bir engellilik halidir. Herkesin başına ya da çocuğunun başına gelebilir. Asla bir hakaret aracı değildir. Sen de dahil dünyadaki hiç kimse bu insanları rencide edemez. Terbiyesiz olduğun kadar aynı zamanda vicdansız bir insansın. Allah tan korkmaz, kuldan utanmaz. Senin gibi bir kimliğim olacağına, kimliksiz gezerim daha iyi.

istesem tahtayı 1.50 getirrim ama niye getirem ki az az satandan al ytd benim gibi adını numaranı adresini koy oyle kim oldugu bellisiz olma benim adım yusf yıldız iyi oku boyle yazılır adam diye okunur ytd bir tek icratınız yok ytd yönetim ile saf tutarsınız .

Sayfa 68/309 İlkİlk ... 1858666768697078118168 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •