Sayfa 234/316 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284 ... SonSon
Arama sonucu : 2524 madde; 1,865 - 1,872 arası.

Konu: RYSAS - Reysaş Holding

1.  Alıntı Originally Posted by borubukucu Yazıyı Oku
    Astronot esti gürledi bloomberg de, kasalar nakit doluymuş arkadaşlar.. repodan faizden iyi kazanıyormuşuz artık.. yeni yatırımlar olmayacakmış bu aralar, 2018 ve 2019 borç ödeme dönemiymiş dolayısıyla temettü yokmuş ama 2020 den itibaren artık hasat ve dağıtma dönemiymiş..
    Bu arada bilmeyen arkadaşlar için hatırlatayım, astronot diye hitap ediyorum durmuş bey’e.. teşbih yapmıyorum, adam gerçekten uzaya giden ilk türk, hakediyor yani bu ünvanı, youtube da bulup izleyebilirsiniz uzay macerasını..

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Nerden izleyebiliriz kaydı var mı ?

2. Haftalık.Her dojiden sonra hakkını vermiş yükselmiş sonra da ele vermiş😎 bakalıö bu hafta ne yapacak

3. Eğer Patronun dili sürçmedi ise Tam 18 Milyon M'2 Reysaş'ın aktifinde arsası var imiş

Sigara işinden günlük Yalnızca Ankara'da ise 5 Milyon TL cirosu varmış

Irak Savaşında şirketinin aldığı rol sıçramasını yapmasını sağlamış

Vay anam Vay

https://www.youtube.com/watch?v=Nb3tha5fKHc&t=556s

4.  Alıntı Originally Posted by petrolium Yazıyı Oku
    Nerden izleyebiliriz kaydı var mı ?
    Ben canlı izledim, illaki vardır youtube da biryerlerde..
    programla ilgili kafama bir şey takıldı: astronot önceki söyleşide 1,5 milyon m2 depomuz var diyordu, şimdi 1,3 milyon m2 diyor.. 200k m2 depo ne oldu buharlaştı mı?? Bu arada herhangi bir satış haberi görmedim..
    kedi buradaysa ciğer nerede, ciğer buradaysa kedi nerede???

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir!!!

5.  Alıntı Originally Posted by attila_ank Yazıyı Oku
    Eğer Patronun dili sürçmedi ise Tam 18 Milyon M'2 Reysaş'ın aktifinde arsası var imiş

Sigara işinden günlük Yalnızca Ankara'da ise 5 Milyon TL cirosu varmış

Irak Savaşında şirketinin aldığı rol sıçramasını yapmasını sağlamış

Vay anam Vay

https://www.youtube.com/watch?v=Nb3tha5fKHc&t=556s
    Abi bunu izleyen pazartesi gider hisselere gömülür lakin işler böle yürümüyor. Adam 1,5 saat kesintisiz konuştu. Anlattıkça anlattı. Borsadaki değerini bilmeyen adam milyarlık şirket sanar . Ya bu adam yalan sölüyor ya da borsaki hisse fiyatları yalan.

6. Yalan söylemiyor..işlerin 2020 de açılacağını söyledi..çok toz pembe konuşmadı

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Çok sallıyor.çok. Madem bu kadar işin var, hisse niye bu kadar deli dümbelek. Böyle konuşan patronları çok gördük. İnanıp, güvenerek hissesini alan hüsrana uğratmıştırlar hep. Neden açjklama gereğini duyuyorsun. Söylediklerinle hisse performansın örtüşmüyor. Ky de beklenti yaratıp, niyet öpmekmi. Çok ayıp şeyler. Ama bunların tezahürü bu.
    Dikkatli olmak lazım. Hisse en azından 1 tl nin üzerinde olsaydı inanmak isterdim. Ama fiyatlama ile söylenenler örtüşmüyor.
    Selamlar

8.  Alıntı Originally Posted by pmngr Yazıyı Oku
    Yalan söylemiyor..işlerin 2020 de açılacağını söyledi..çok toz pembe konuşmadı

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
    %14-15 arası yabancı var. %30-40 lara çıkmadıkça bir halt olacağı yok gibi.

Sayfa 234/316 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •