Sayfa 110/309 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 873 - 880 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by mahoney Yazıyı Oku
    hala aynı şeyi diyorsun borsa açılmış şirket kotdan atılacagım diye açılmaz benim hissemden zrar eden olursa fiat aşagı giderse alım yaparım pay alımı der 14 tl neyse artık ben yazmak istemiyorum beni senin kadar yoarn olmadı bana yanıt yapma ytd ben burda yazmayacam artık ne pislik insanlar topluguna denk geldim
    Kötü bir seymi yazdım sordum sadece .bekliyoz spk dedigin gibi davranır umarım.ne olacağı bellimi olur.bizde dediğin gibi olsun istiyoruz hatta SPK ya yazdım bile bizim haklarımız ne olacak.bunlar güvenilir adamlar deilmişki.

2. ben artık yazacagımı yazdım ben bir daha yazmam beni özleden kimse aramasın harbiden söverim artık bana çözüm amaçlı ulaşın moral bozmak için degil kafa ütülemek için degil .ytd

3. Ne haber ne ulasabiliyom nalet olsun ya.surekli meşgul ulaşabilen oldumu.
    Son düzenleme : babasultan_1234; 03-12-2018 saat: 11:32.

4. Bence yönetimde şimdi ne yapacağını pek bilmiyor.ya bilir kişilere,gerekli mercilere danışıyorlar ne yapabileceklerini,ondan sonra bi açıklama yapacaklar ya da spk bülteninde spk nın açıklamasından sonra spknın açıklamasına göre bi adım atacaklar.yani spk nın açıklamasına göre bi açıklama yapacaklar.acil paraya ihtiyaç yoksa gerisi sıkıntı değil.eninde sonunda hakkımızı alacaz.fesihe gitmek işine gelmez.en mantıklısı spk nın belirlediği ayrılma fiyatından birleşecek,satın alacak bişeyler yapacak işte.bu işine gelmezse göstermelik faaliyet.

5.  Alıntı Originally Posted by babasultan_1234 Yazıyı Oku
    Ne haber ne ulasabiliyom nalet olsun ya.surekli meşgul ulaşabilen oldumu.
    Valla aramadım.arayıpta muhatap alınacak bi kişi çıkacağını sanmıyorum tlfona.çıkan kişi kap açıklamalarını takip edin kapta bilgilendirme yapılacak diyecek nede olsa

6.  Alıntı Originally Posted by puky Yazıyı Oku
    Bence yönetimde şimdi ne yapacağını pek bilmiyor.ya bilir kişilere,gerekli mercilere danışıyorlar ne yapabileceklerini,ondan sonra bi açıklama yapacaklar ya da spk bülteninde spk nın açıklamasından sonra spknın açıklamasına göre bi adım atacaklar.yani spk nın açıklamasına göre bi açıklama yapacaklar.acil paraya ihtiyaç yoksa gerisi sıkıntı değil.eninde sonunda hakkımızı alacaz.fesihe gitmek işine gelmez.en mantıklısı spk nın belirlediği ayrılma fiyatından birleşecek,satın alacak bişeyler yapacak işte.bu işine gelmezse göstermelik faaliyet.
    ben görüşdüm ama yazmayacam artık yeter herkes borsacı herkes avukat lanet olsun mehmeh sait kadar orkun kadar kafamı ütüleyen olmadı yeter 5 bir diye alkış tutardınız yok şirkete teşekür falan yok bizi şikayet etmeler kanki olmalar çok ayıp benim davam var kotda olmaması daha güzel yüzde 5 milyon haklıyım bilir kişi raporu ile isterse 1 kuruş versin gam yemem ama yeter artık adam gibi bir şey yazdık daşk geçtiniz adam olun biraz sizin çoluk çogunuz gözümün önüne geldide yazdım .yazıklar olsun bir degil iki degil yok özelden ana avrat küfürler yok tehditler ayıp biraz adam ol insan ol benmi çaldım senin haklarını git rıdvana sar ogluna sar yolunu bekle bana ne kardeşim yok üçkagıtcı dedin yok pandanın adamı dedin yok .yazı dilimi eleştirdin .gıdacı .orkun norelp her kimse yeni yatımcı .zoza kim oldugunuz umrumda degil ne haliniz varsa görün ne dediksek kötü düşündünüz benim kalbim temiz ben kendimi degil başkalarını düşündüm için allah bana yardım etti dava aça bildim saglam insanlar ile yola tam gaz devam ne halinzi varsa görün herkes avukatcılık oynuyor herkes borsacılık oynuyor .ne oldu kim avantajlı noldu o kadar bilgi biliyordunuz hukuk okuyordun benim dedgime geldiniz mi? ne halinzi varsa görün kimse bana birlik dmesin bana güvenen benim ile yola devam eden arkadaşlarıma sonsuz teşekürler iyiki varsınız

7. Babasultan bak mahoney aramış ulaşmış konuşmuş.sen yanlış numarayı arıyo olmayasın😜

8. Ya gene boş yazmaya basladin neyin peşindesin sen ne yapmaya calisiyon.aradiysan kendine kalsın.bende aricam ne. Olacakki farzet bir bilgin var kendine kalsın .paramı geçecek cebime.kardesim şirket 91 dedi SPK olmaz dedi şirket hisse alımına başladı BIST kottan attı.ne oldu nedir bu tafran sebebi ne kottan atılması için çaba sarfediyodunuz.istediginiz oldu daha ne moralini bozuyon.bak bana zarar veriyonuz dedim ya herkese zarar oldu kime faydası oldu.magdur olduk.belki durum düzelecek ama bu sıkıntıya degermi.keske birleşme olsun pişman olacaz dedim günler neyse ben sana yazmam daha ok.ben fesihe katilmiyom kimsenin götü saglamda değil.neler olacağını kimse bilmez.yazma yazmıyorum ne olacaksa olsun.ben paramin üstüne 1 bardak soğuk su içtim.geri gelirse piyango olur.

Sayfa 110/309 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •