Sayfa 75/653 İlkİlk ... 2565737475767785125175575 ... SonSon
Arama sonucu : 5218 madde; 593 - 600 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by teft34 Yazıyı Oku
    arkadaşım, Allah sana daha bol bereketli kazançlar versin, dünden beri başımızın etini yedin 26 kademe diye diye : ) yahu 1 sen mi şimdi 7.33 den o gapı bırakıp 7 açılmış bir tahta 6.80 ler seviyesinden 7 üstüne bir atar öngörüsünü becerebiliyorsun yahu..biz yapmadık mı?? senin gibi daha onlarcamız o tepkiyi aldı da 7.60 dan 6.60 lara 2 günde gelen bir tahtada o tepki kayıplarımızın ne kadarını telafi eder..hiç mevzu edilecek bir şey degil de eyvallah para kazanmışsın bilmişsin anlatıp duruyosun bişey de demiyoruz hakkındır ama şimdi bu yazdıklarıma bari o herkesin öngörebileceği bir coklarımızın yaptıgı günlük tradi anlatarak cevap verme : ) neyse..
    Kardes adam dıyorkı bedelli açıklamıs hısseye bulasılmaz sansınız zorlama dıyen adama ne anlatayım...

Geçen cuma bu kağıt 772di bedelli acıklamasa ben bu hısseyı ucuza kademeli nasıl alacaktım...

Neyse sen sımdı yukardan yakalandın malla sınırler gergın hıccc tartısmaya gerek yok...

2. SADIKTAN adı arkadaşa tekrar itibar puanı vermeden önce başkalarına vermeliymişiz : )

bunun dışında çok da yazacak bişi bırakmadılar bistde..umarım bir gün bugünkü bu kamu yetkilileri izleyip de seyirci kaldıkları bu soygunun hırsızlığın dolandırıcılığın hesabını bu millete verirler..en başta SPK olmak üzere..ayan beyan aleni bir şekilde bu robotlar vasıtası ile tahtalarda DEGNEKÇİLİK yapılmakta DÖVİZ BÜFECİLİĞİ yapılmakta NİTELİKLİ DOLANDIRICILIĞIN tam tarifine uygun şekilde piyasayı yanıltmak için alım veya satım emirleri girilmekte bu emirlerle yatırımcılar tuzaga düşürülmekte ya mal kakalanmakta ya ellerinden malı alınmakta..insider trading de artık bist 30 hisselerine AKBANK a bile bulaştı ise bu kumarhaneyi kapatın artık..yiyeceğiniz keriz parası bitti bitiyor..

3. [QUOTE=SADIKTAN;2929873]Kardes adam dıyorkı bedelli açıklamıs hısseye bulasılmaz sansınız zorlama dıyen adama ne anlatayım...

Geçen cuma bu kağıt 772di bedelli acıklamasa ben bu hısseyı ucuza kademeli nasıl alacaktım...

Neyse sen sımdı yukardan yakalandın malla sınırler gergın hıccc tartısmaya gerek yok...

aslında bedelli açıklamış hisse alınır da bizim kumarhanede o mantık da işlemiyor : ) haklısın ben de gergin olabilirimşu aralar : ) bol kazançlar tekrardan..

4. [QUOTE=teft34;2929885]
     Alıntı Originally Posted by SADIKTAN Yazıyı Oku
    Kardes adam dıyorkı bedelli açıklamıs hısseye bulasılmaz sansınız zorlama dıyen adama ne anlatayım...

aslında bedelli açıklamış hisse alınır da bizim kumarhanede o mantık da işlemiyor : ) haklısın ben de gergin olabilirimşu aralar : ) bol kazançlar tekrardan..
    Sen robotlara kızmıssın bedellıye kızmıssın lafını bıze sallıyorsun neyse

inşallah şöyle bedelliden önce malıyetıne gelırde kacıs fırsatı verır sana ama robotlardan kacıs yok

Bol kazançlar kardesım

Bugun 92.82X uzerınde kaparsak yarın ınsaallah 93.90X tepkısı gelecek moral

verem sana

5. 92.82X kapanısı noktada yaptı pala yarın ınsallah beklediğim 93.90X tepkısıde gelir..

Herkese ıyı aksamlar...

6.  Alıntı Originally Posted by SADIKTAN Yazıyı Oku
    92.82X kapanısı noktada yaptı pala yarın ınsallah beklediğim 93.90X tepkısıde gelir..

Herkese ıyı aksamlar...
    DOW böyle giderse yarın bizde aşağı güzel tepik gelir .

https://www.tradingview.com/x/utkbgd38/ (AKBNK)

https://www.tradingview.com/x/kOb6MlKE/ (GARAN)

https://www.tradingview.com/x/gRtAR9LX/ (XBANK)

Herkese hayırlı kazançlar, değişik bir benzerlik oluşmuş.
    önemli olan kazançtır. ister satarken ister alırken.

8. SPK, Akbank'ın yurtdışında 1.5 mlyr TL tavanlı İTMK ihraç başvurusunu onayladı !!!

Sayfa 75/653 İlkİlk ... 2565737475767785125175575 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •