Sayfa 700/777 İlkİlk ... 200600650690698699700701702710750 ... SonSon
Arama sonucu : 6213 madde; 5,593 - 5,600 arası.

Konu: $$$$$$$$$.........dolar.........$$$$$$$$$

Para yoksa huzurda yok..

Trend devam ediyor mu?..trendi nasıl karşılıyoruz?..bedeli nedir?

2.  Alıntı Originally Posted by enki Yazıyı Oku
    Methadon eksiliği iyiden iyiye zuhur etmeye başladı..

Bu saatten sonrasını ancak morfin paklar 🙂

3.  Alıntı Originally Posted by enki Yazıyı Oku
    Methadon eksiliği iyiden iyiye zuhur etmeye başladı..

Sn. Enki merak ettik dönüşünüze sevindim. İyi günler.

Alıntı Originally Posted by effendy75 Yazıyı Oku
    Bu saatten sonrasını ancak morfin paklar ��
    Evet sıkıntı mevcut..Bazıları için morfin lazım olacak gibi, ancak ABD için henüz değil sanırım..

ABD Hazine Bakanı, 6 büyük bankanın yöneticisi ile görüştü

ABD Hazine Bakanı Mnuchin, 6 büyük bankanın yöneticileri ile bankacılık sistemindeki likiditeyi görüştü.
    https://fred.stlouisfed.org/series/NFCI

Alıntı Originally Posted by naar Yazıyı Oku
    Sn. Enki merak ettik dönüşünüze sevindim. İyi günler.
    Teşekkür ederim sevgili naar, çok düşüncelisiniz..bir takım sağlık sorunları vardı..şimdi hal oldu..sevgiler, saygılar..

5.  Alıntı Originally Posted by enki Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim sevgili naar, çok düşüncelisiniz..bir takım sağlık sorunları vardı..şimdi hal oldu..sevgiler, saygılar..
    Geçmiş olsun dostum sevgiler selamlar.

6.  Alıntı Originally Posted by enki Yazıyı Oku
    Evet sıkıntı mevcut..Bazıları için morfin lazım olacak gibi, ancak ABD için henüz değil sanırım..

https://fred.stlouisfed.org/series/NFCI

Geçmiş olsun dostum. İhtiyacın olduğunda özelden ulaşman yeterli. Elimden geldiği kadar...

Alıntı Originally Posted by asgaridr Yazıyı Oku
    Geçmiş olsun dostum. İhtiyacın olduğunda özelden ulaşman yeterli. Elimden geldiği kadar...
    İlgin için teşekkürler dostum..aklımda bulunduracağım..şimdilik bir sorun yok..selamlar..

Alıntı Originally Posted by enki Yazıyı Oku
    Pariteler konusunda uzman değilim..ancak bildiğim Kanada'nın net emtia ihracaatcısı olması..

Dolayısıyla globalde küçülme ile birlikte emtia fiyatları aşağıya doğru ivmelenmişken kanada dolarına girmek pek mantıklı olmaz diye düşünüyorum..selamlar..

Diğer başlıkta bir arkadaş sorduğu için genel bir açıklama yapayım istedim..bu emtia konusu önemli olabilir..

Aşağıdaki şekilde görüldüğü gibi emtia açısından gelinen nokta 2002 den daha iyi değil..

Onca teşvik niye yapıldı ki o zaman..ha denilebilir ki deflasyondan kurtulmak için..Tamam da, şimdilerde büyük MB'larınca az biraz para kesildi, FED faizlerini arttırdı vs. gelinen noktaya bak..bana kalırsa emtialar yeniden deflasyon fiyatlamaya başladı ..

Methadon'un fazla faydası yok..

Son düzenleme : enki; 26-12-2018 saat: 19:29.

Sayfa 700/777 İlkİlk ... 200600650690698699700701702710750 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •