Sayfa 543/925 İlkİlk ... 43443493533541542543544545553593643 ... SonSon
Arama sonucu : 7396 madde; 4,337 - 4,344 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. NoorCM Menkul Değerler kap ta aleni spekülasyon yapıyor gubrf in yükseleceğini yazıyor ve bir %3 kaybeden kağıt birden %5 yükseliyor %8 lik bir slekulasyon kaymağını kim yedi, gelde hesap sor, teknik olarak yükselecek diye bir ifade kullanıyor ama kesinlik içeren teknik bigiyi paylaşmıyor.
    elinde gübrf olan veya almayı düşünen arkadaşlar. 3,25 te sağlam direnç var üstelik aşağı yünlü trendde bu direncin sağlamlığını destekliyor. gübrf 3,20 üzerinde en az bir hafta kadar kalamazsa yönü aşağı 2,75 ler.

2.  Alıntı Originally Posted by junge Yazıyı Oku
    Memlekette bütün ağır sanayi durdu, üretimde sıfıra yaklaştık, bütün bunların sebebi fetö dür dersek kör olmuş sağır olmuşuz demektir, kozal üretime devam ettiği zaman belirsizlikler yüzünden fiyatı 9 liraya kadar düşmüştü şimdi üretim yok satışı yok kayumların elinde içi boşaltılmaya kaldığı devam ediyor hisse ise 55 tl lere kadar şişirildi.
    koza ipek grubu Tmsf nin kontrolünde ve son çıkarılan altın ve bilançolar geçmiş dönemlerden daha iyi. Faaliyet raporu, bilanço analizi yapmadan burda yanlış yönlendirme yapmayınız.

SM-N9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Siz neye dayanarak düşecek diyorsunuz ,sizin yaptığınızın kurumdan ne farkı var ,yatırımcıyı yönlendirmeyin bu suçtur

4.  Alıntı Originally Posted by Kampetra Yazıyı Oku
    Siz neye dayanarak düşecek diyorsunuz ,sizin yaptığınızın kurumdan ne farkı var ,yatırımcıyı yönlendirmeyin bu suçtur
    grafiğe göre olası ihtimalleri yazıyorum benim söyleğimin yönlendirmekle ilgisi yok grafik ve teknik biliyorsan grafiğe tüm yönleriyle bakar bütün ihtimalleri masaya korsun şimdi grafik atayım kendin gör daha net anlarsın

5. Capture.jpg

sarı şeritli aşağı yönlü kanal kırılmadıkça yukarı yön imkansız çünki bu aşağı yönlü kanal 2 yıldır hiç bozulmaşan aşağı devam etmiş,
    hisse 2,75 te destek bulmuş ve bu destekle kanalı kırma noktasına gelmiş kırmızı nokta ile göserdiğim yer.
    ancak burad bir hafta kadar tutunup kalabilirse düşüş kanalından kurtulduğunu artık yükseleceğini idda edebiliriz ayrıca zaten 3.20-3.30 larda sağlam dirençler var dirençleride göreblirsin . aksi ihalde kanalda kalmaya devam edeceğinden en iyi ihtimalle 2.75 desteğine gelir.

Alıntı Originally Posted by junge Yazıyı Oku
    Memlekette bütün ağır sanayi durdu, üretimde sıfıra yaklaştık, bütün bunların sebebi fetö dür dersek kör olmuş sağır olmuşuz demektir, kozal üretime devam ettiği zaman belirsizlikler yüzünden fiyatı 9 liraya kadar düşmüştü şimdi üretim yok satışı yok kayumların elinde içi boşaltılmaya kaldığı yerden devam ediyor hisse ise 55 tl lere kadar şişirildi.
    2018 bilançolarını okursanız kırılan üretim rekorlarını ve faaliyet kar rekorlarını görürsünüz.. ayrıca kasada nakit bulunan tl ve döviz miktarları ile bistte sayılı şirketler arasında oldugunu görürsünüz..kamuya açık alanda spk mevzuatına uygun yorum yapmalısınız..
    Gubrf olayına gelince.. bir haksızlık sözkonusu olduğu aşikar.. umarım iki hisse yatırımcılarınıda üzmeyecek bir orta yol bulunur.. her iki firmada bu millete ait firmalar sonuçta..

7. Kriz sebebiyle tl bazında bist şirketleri en az dörtte üçü kadar düştü usd bazda ise en az sekizde 7 düştü. usd bazda bist son 25 yılın dibinde peki diğer kaybedilenler milletin parası değilmiydi, bütün hisseler düşerken bazı hisselerin yükselmesi bende şüphe uyandırıyor spekülatif görünüyor yine bir noktada yatırımcısına takıp dibe kadar çekmeyecekleri ne malum.
    altın ons fiyatı 1200 dolar üretim maliyeti 1100 dolar peki nekadar çok kar ettilerde hisse 5 kat yükseldi, bana bu şüpheli görünüyor o yüzden düşüncemi yazıyorum

8.  Alıntı Originally Posted by junge Yazıyı Oku
    Capture.jpg

sarı şeritli aşağı yönlü kanal kırılmadıkça yukarı yön imkansız çünki bu aşağı yönlü kanal 2 yıldır hiç bozulmaşan aşağı devam etmiş,
    hisse 2,75 te destek bulmuş ve bu destekle kanalı kırma noktasına gelmiş kırmızı nokta ile göserdiğim yer.
    ancak burad bir hafta kadar tutunup kalabilirse düşüş kanalından kurtulduğunu artık yükseleceğini idda edebiliriz ayrıca zaten 3.20-3.30 larda sağlam dirençler var dirençleride göreblirsin . aksi ihalde kanalda kalmaya devam edeceğinden en iyi ihtimalle 2.75 desteğine gelir.
    Olumlu bir haberle sarı şeritli aşağı yönlü kanalı havaya zıplatır.ytd

Sayfa 543/925 İlkİlk ... 43443493533541542543544545553593643 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •