Sayfa 529/935 İlkİlk ... 29429479519527528529530531539579629 ... SonSon
Arama sonucu : 7475 madde; 4,225 - 4,232 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1. an itibarıyla şirketin piyasa değeri 42 milyon dolar

65 villayı kaça satacaklardı 90 milyon euromuydu (minimum)

ne dedik şirket satış yapacağına piyasayı ikna edemedi. koyduğun rayiçler gerçekçi değil may amca

Gerçekten satış yapmak istiyorsan gerçekçi rakamlarla çık yatırımcının karşısına...

Twet camiasında fenomen bayanın hisse yüklemesi yaptığı ky perişan ablalarının hisseyi çevirmesini bekliyor.

yükselişi de düşüşüde çok hızlı yatayı uzun tektu

may amca size tüyo vereyim bu dönemde villayıda otelide satmanız güç

istanbul'daki arazileri satışa koyun. (ama makul rakamlara)

2. TEKTU yu yöneten yönticilere sesleniyorum sizin hissenize kendi aklım ve mantığımla yaklaşık 10 sene evvel girdim ve o tarihten itibaren hep kontrol ediyorum hissenin değeri bir tuvalet kağıdı kadar yok diyorsunuz yaptınız işlemlerle allah belanızı versin sizin başka diyecek bir şey yok.o da küçük yatırımcı ile oyun oynadığınız için tekrar söylüyorum.

3. Ulan MAY, bu alemde sen ve oğlun kadar kaliteli o.......... ç....... yok. Harbi kimse elinize su dökemez bu konuda. Geçim kaynakları tamamen ky soymaya dayalı. A.b.v ikinizinde.

4. Aynı ama aynı domuza benziyor kendisi,eli hep ky nin cebinde, her fotosunda ****** ****** sırıtıyor

5. Son kurşunumu da bugün attım, bakalım ne olacak.Gecen hafta yazmıştım 0.75 e kadar kademeli alım yapacağım diye ve yaptım.

6. Adamlar ne güzel otelin 49 yıla uzatılması ve villaların tapu masrafını üzerimize yıktı helal olsun

7.  Alıntı Originally Posted by atayburak Yazıyı Oku
    Son kurşunumu da bugün attım, bakalım ne olacak.Gecen hafta yazmıştım 0.75 e kadar kademeli alım yapacağım diye ve yaptım.
    Haci biz kursunlari seriye taktik elimizde ki kursu da yasami idare etmek icin yani anliycagin fena yakalndik.. Ama umudu yitirmeyelim devam edicem b3klemeye hedefine gelene kadar en azindan simdilik bu dusuncedeyim... Saygilar

8.  Alıntı Originally Posted by kirif Yazıyı Oku
    Haci biz kursunlari seriye taktik elimizde ki kursu da yasami idare etmek icin yani anliycagin fena yakalndik.. Ama umudu yitirmeyelim devam edicem b3klemeye hedefine gelene kadar en azindan simdilik bu dusuncedeyim... Saygilar
    Hala umidiniz var yani. Hiç umidim kalmadi. Hic boyle sert dusus yamis mi daha onceleri

Sayfa 529/935 İlkİlk ... 29429479519527528529530531539579629 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •