Sayfa 186/341 İlkİlk ... 86136176184185186187188196236286 ... SonSon
Arama sonucu : 2723 madde; 1,481 - 1,488 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku

aylık takas.
    Sagolasin :)

Deveyi yardan uçuran bir tutam ottur.

2.  Alıntı Originally Posted by saidok Yazıyı Oku
    Sagolasin :)

Düz mantıklan bakarsak.Hisse 0,39-0,41 aralığından kurtulamıyor.
    fakat takaslarda kafadaki aracı kurumlar lot miktarları artıyorsa.
    Eğerki ky satın alıyor olsaydı. alttaki aracı kurumların lotları yükselirdi.

Hissenizi mecburen satacaklardan ricam fiyat bu aralıkta diye razıolmayın yukarı fiyatlara yazın oyuna gelmeyin.
    YatırımTavsiyesi Değildir.

3. Arkadaşlar ayrılma hakkı ile ilgili olarak dava yoluna gitme konusunda yaptığımız araştırmalar ve SPK mevzuatı ile ilgilenen hukukçularla yaptığımız istişarelerde;

1-Ayrılma hakkından ötürü tazminat davasını açabilmek için GENEL KURUL'a katılıp OLUMSUZ OY verip
    bu durumu TOPLANTI TUTANAĞIN'da belirtmek gerekiyormuş, bu durumda olmayanların davasının olumsuz olacağı kanaatindeyiz.
    2-Ancak YÖNETİM KURULU ÜYELERİNİN SORUMLULUĞU davası yolu ile genel kuruldan önce elinde pay bulunduran paydaşların uğramış olduğu zararların giderilmesi yoluna gidilebilir.

Ayrıntılı görüşmek isteyen arkadaşlar özelden numaralarını atabilirler.

4.  Alıntı Originally Posted by alf_ist Yazıyı Oku
    Düz mantıklan bakarsak.Hisse 0,39-0,41 aralığından kurtulamıyor.
    fakat takaslarda kafadaki aracı kurumlar lot miktarları artıyorsa.
    Eğerki ky satın alıyor olsaydı. alttaki aracı kurumların lotları yükselirdi.

Hissenizi mecburen satacaklardan ricam fiyat bu aralıkta diye razıolmayın yukarı fiyatlara yazın oyuna gelmeyin.
    0.50 yazıyorum ama gelmedi inat ettim anasını satim

5.  Alıntı Originally Posted by Andrei28 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar ayrılma hakkı ile ilgili olarak dava yoluna gitme konusunda yaptığımız araştırmalar ve SPK mevzuatı ile ilgilenen hukukçularla yaptığımız istişarelerde;

1-Ayrılma hakkından ötürü tazminat davasını açabilmek için GENEL KURUL'a katılıp OLUMSUZ OY verip
    bu durumu TOPLANTI TUTANAĞIN'da belirtmek gerekiyormuş, bu durumda olmayanların davasının olumsuz olacağı kanaatindeyiz.
    2-Ancak YÖNETİM KURULU ÜYELERİNİN SORUMLULUĞU davası yolu ile genel kuruldan önce elinde pay bulunduran paydaşların uğramış olduğu zararların giderilmesi yoluna gidilebilir.

Ayrıntılı görüşmek isteyen arkadaşlar özelden numaralarını atabilirler.
    Dava konusundaki Ankara da ve İzmir de bir kaç avukat ile de görüştüm. Görüşleriniz doğru spk kararında da zaten sizin 2. madde de söylediklerinizi söylüyor. Genel kurula katılan arkadaşların şu avantajı var hem tazminat hem zarar için birlikte dava açabiliyorlar. Dava açacak arkadaşların hangi tarihte hisseyi aldıkları önemli dava açması için.

6. Para para sonuç ne.... bilmiyorlar mi bu pis işleri ...hepsi biliyor.... ama zengindir yana hersey....yazıklar olsun yazıklar. .....alaah belalarini versin bu kan emicilerin...ve üç kuruşa satılmış yaltakcilarinin...

7. 1 kurus 1 kurus yok olup gidiyoruz.. mk..

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 186/341 İlkİlk ... 86136176184185186187188196236286 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •