Sayfa 130/385 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180230 ... SonSon
Arama sonucu : 3080 madde; 1,033 - 1,040 arası.

Konu: RYGYO - Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Bu arada demin şu Erzurum Hilton'a baktım...Beş yıldızlı olacak deniyor...
    Kafamdaki Bir iki düşünce;
    Palandökende bir kayakçı için en önemli kriter, piste ne kadar yakınım sorusunun cevabı...Mesela iki dedeman var..Biri ski_lodge biri de Ski resort..Ski lodge piste uzak..Her ne kadar dibinden teleferik var ise de..her zaman yukarıdaki ski resortu seçerim..
    Hilton ise en uzakta..Swayin de gerisinde bir yer olarak görünüyor
    https://www.turizmajansi.com/haber/e...tilacak-h28927
    Şu durumde ya shuttle işleteceksiniz ya da telesiyej hattı kuracaksınız..Otele özel piste falan hiç girilmez zira..marta yaklaştıkça polat rönesansın pistlerinde bile kayılmıyor..hep taş kaya..Kar makinası derseniz de işletme giderleri sizi paradoxa sokar
    yani; "burada niye otel yapıyoruz yapmayalım" demiyorum..
    Söylemeye çalıştığım şey, hedef kitle ve fiyatlamada makul bir örtüşme üretemezseniz kayak sezonu müşteri pastasından almayı beklediğiniz pay konusunda hayal kırıklığı yaşanabilir..Beş yıldız Hilton dedin mi konu oraya gelecek gibi durmaktaZira konum itibarı ile şehir oteli olmayacak kadar uzak..kayak otelleri bölgesinde
    Bölgenin konum bakımından ennnn kıyak oteli yukarıdaki Dedeman kanımca..fiyatlar da, Kartalkaya, hele hele Uludağ saçmalığı ile kıyaslandığında çok uygun..
    Aslında kendi adıma Erzurumda essskiden beri KAYAK temalı bir devremülk sistemi dahi olabileceğini düşüne geldim..Zira şehirden kayak merkezine belediye otobüsü ile gidiyorsunuz.sadece Türkler değil, Ruslar İran'lılar falan da bu devrelerin hedef kitlesi olabilir.. ..hem de neredeyse düz ayak..öööle 40 dakika dağ tırmanma seremonisi falan yok.Hani bir ara "Ulan şu Erzurum'da bir ev alsam, İstanbul'u kiraya verip kışı (aralık Mart sonu) orada geçirip sonra direk yazlığa mı geçsem diye ciddi ciddi düşünmüştüm..Zira evler de hem büyük hem de ucuz..
    bilgi notudur

Gündelik haberlerle bu tahtaya atlamayın derim.Şirketin ederi varsa bir sürüde borcu var ve döviz cinsi.Herif açıldıkça açılmış gayrimenkulde.Habire alıyor .
    Tahtayı toplamaları için aşağı yön lazım. Demekki birilerine mal aldırdılar.Dönmesi gerek. Yeni alım yapmak zor. İlk alım yeri 0,63 görünüyor. Durmazsa aşağıdanda alınır.
    Şu anki değerlemesi aslında uygun. Ama kira gelirleriyle bu borcun dönmesini bi şekilde fiyatlıyor gibi.
    Beklemek en doğrusu.
    Burada yer alan görüşlerim asla yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by Fenerli3434 Yazıyı Oku
    Gündelik haberlerle bu tahtaya atlamayın derim.Şirketin ederi varsa bir sürüde borcu var ve döviz cinsi.Herif açıldıkça açılmış gayrimenkulde.Habire alıyor .
    Tahtayı toplamaları için aşağı yön lazım. Demekki birilerine mal aldırdılar.Dönmesi gerek. Yeni alım yapmak zor. İlk alım yeri 0,63 görünüyor. Durmazsa aşağıdanda alınır.
    Şu anki değerlemesi aslında uygun. Ama kira gelirleriyle bu borcun dönmesini bi şekilde fiyatlıyor gibi.
    Beklemek en doğrusu.
    bekliyoz da sonuç değişmiyor ki, son 0,90 giden harekkette, 0,85 satıp,0,70 den yerine koysak, %20 lot sayısı artardı.
    tünelin ucu görünmüyor.

4. Arkadaslar bu sirketin ne kadar borcu var ve vadeleri ne bu borclarin bilen var mi? Kira gelirlerimiz dolar cinsinden mi? Fenerli arkadas evet borcu vardir ben miktarini bilmiyorum ama o patronun aldigi gayrimenkullerin her sene kira gelirleri arsa ve bina degerleride artiyor. Sirket 2 ya da 3 sene yeni alimi durdurmali ve borclarini kapatmali. En buyuk sorun patron. Tam bir serefli!!! Tam bir kucuk yatirimci dusmani. Bu sirket uzun vadeli alinir. 5 sene sonra inanilmaz yerlerde olabilir. Yabancilar farketmemis daha. Ali babaya yazmali tanitmali bu sirketi

5.  Alıntı Originally Posted by acemiborsaci34 Yazıyı Oku
    Arkadaslar bu sirketin ne kadar borcu var ve vadeleri ne bu borclarin bilen var mi? Kira gelirlerimiz dolar cinsinden mi? Fenerli arkadas evet borcu vardir ben miktarini bilmiyorum ama o patronun aldigi gayrimenkullerin her sene kira gelirleri arsa ve bina degerleride artiyor. Sirket 2 ya da 3 sene yeni alimi durdurmali ve borclarini kapatmali. En buyuk sorun patron. Tam bir serefli!!! Tam bir kucuk yatirimci dusmani. Bu sirket uzun vadeli alinir. 5 sene sonra inanilmaz yerlerde olabilir. Yabancilar farketmemis daha. Ali babaya yazmali tanitmali bu sirketi
    kaptan 30.09 faaliyet raporunu indir, incele içinde hepsi var... yada 1 ay sonra yıl sonu gelecek oradan bakarsın güncel olana, kira kontratları usd, fakat eylül ayında çıkan kanundan sonra son hali nedir bilmiyorum. yabancı güvense her fiyattan alır, ama almıyorsa vardır bir bildiği,

6.  Alıntı Originally Posted by acemiborsaci34 Yazıyı Oku
    Arkadaslar bu sirketin ne kadar borcu var ve vadeleri ne bu borclarin bilen var mi? Kira gelirlerimiz dolar cinsinden mi? Fenerli arkadas evet borcu vardir ben miktarini bilmiyorum ama o patronun aldigi gayrimenkullerin her sene kira gelirleri arsa ve bina degerleride artiyor. Sirket 2 ya da 3 sene yeni alimi durdurmali ve borclarini kapatmali. En buyuk sorun patron. Tam bir serefli!!! Tam bir kucuk yatirimci dusmani. Bu sirket uzun vadeli alinir. 5 sene sonra inanilmaz yerlerde olabilir. Yabancilar farketmemis daha. Ali babaya yazmali tanitmali bu sirketi
    Alibaba zaten bizim en büyük müşterilerimizden birisi, malum çinli alibaba trendyol u satınaldı ve trendyol müşterimizdi. Kimbilir belki günün birinde otururlar masaya

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir!!!

7. Ali baba cok surmez yakinda buyuk depolari satin alir. Bu sirket 5 seneye inanilmaz yerlerde olabilir iyi yonetilirse tabi

8. Gyo nun yaklaşık %62 si rysas ın, rysas ın da yaklaşık %64,5 u halka açık; her ikisinin de fiyatı oldukça cazip. Ben yabancı yatırımcı olsam, bunlardan alacağım a grubu payları piyasadan toplayacağım bedavaya yakın paylarla taçlandırırdım. Yeterki yabancı talebi olsun...

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 130/385 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180230 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •