Sayfa 543/929 İlkİlk ... 43443493533541542543544545553593643 ... SonSon
Arama sonucu : 7425 madde; 4,337 - 4,344 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1.  Alıntı Originally Posted by atayburak Yazıyı Oku
    Uçacaaaaak, kaçacaaaaaak
    atay burak iyice siyirdin kafayi, onceden burda teknik grafik paylasan arkadaslar ustad lar vardi simdide boyle bos bos yazmak icin yazanlarla dolu... Neyse Bi bilgisi olan tahmini olan varmi dostlar bu spek kaldirmamakta inat edio,bizimi biktirmaya calisio anlayan yazsin bizahmet.. Saygilar

2. A......a ko.....m senin May ve ogullari

3.  Alıntı Originally Posted by pablo27 Yazıyı Oku
    atay burak iyice siyirdin kafayi, onceden burda teknik grafik paylasan arkadaslar ustad lar vardi simdide boyle bos bos yazmak icin yazanlarla dolu... Neyse Bi bilgisi olan tahmini olan varmi dostlar bu spek kaldirmamakta inat edio,bizimi biktirmaya calisio anlayan yazsin bizahmet.. Saygilar
    Teknik ve grafik paylaşanlar devamlı yanıldı hiç farketmedim mı?
    Boşver böyle geyik daha iyi

4.  Alıntı Originally Posted by atayburak Yazıyı Oku
    Bunlara küfür ettikçe kağıdı daha da düşürüyorlar çünkü küfürler çok hoşlarına gidiyor.Tecrübeyle sabittir, sizi buradan uyarayım.
    teessüf ederim. atayburak kardeş, niye geçen yükselişte küfürlerin bayağı bir işe yaramıştı diye düşünüyorum. yanlış mı hatırlıyorum. kağıt yükselirken küfürü kestin yine elimize verdi ****** kağıt

5. Evet beyler bugun arti kapattik bu gelecek gunlerde hepimizi mutlu edecek gunlerin baslangici olsun saygilar..

6.  Alıntı Originally Posted by kayhankaya Yazıyı Oku
    teessüf ederim. atayburak kardeş, niye geçen yükselişte küfürlerin bayağı bir işe yaramıştı diye düşünüyorum. yanlış mı hatırlıyorum. kağıt yükselirken küfürü kestin yine elimize verdi ****** kağıt
    Evet, ben küfür ettikçe yükseltiyorlar sizler etmeyin.
    Ne güzel kağıdı yukseltiyordum ama bana da uyarı geldi ağzını topla diye, sustum bende.Bakın kağıt ne hale geldi.

7. Bu tektunun bozuk huyundan dolayı, haftaya 0.71-0.72 leri göreceğini düşünüyorum ama yine de belki bu sefer olmaz diye kâğıtlarımı satmayacağım.

8. Günlük pasta paylaşabilirsiniz

Sayfa 543/929 İlkİlk ... 43443493533541542543544545553593643 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •