Sayfa 819/1000 İlkİlk ... 319719769809817818819820821829869919 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 6,545 - 6,552 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1.  Alıntı Originally Posted by TINGIL Yazıyı Oku
    Evet çok komik yorumlar var, yorum diyorum çünkü sıfır bilgi sıfır istatistik sıfır bilim, venezuella geçmişiyle ilgili bişey yok, chavezin iktidara nasıl geldiği yok. Kuru ajitasyon. Bu başlıkta çok kavga gürültü oldu ama hiç bukadar baya bukadar sokak adamı kave ağzı edasında yüzeysel anlamsız okuyana hiç bişey vermeyen gereksiz uzun yazılar olmamıştı.....
    Önce sen Venezuela nasıl yazılır onu öğren sonra buraya yaz.
    Yukarıda yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by Turnike Yazıyı Oku
    Önce sen Venezuela nasıl yazılır onu öğren sonra buraya yaz.
    Of çok bilimsel olmuş, şimdi cevap veremedim işte, cevap verebilecek seviyeye gelince yazarım artık. Venezuella venediuzella vuvudeuzela of nasıldı ya çok haklısınız ben gidiyim
    Valla düzeltcektim bakıyım dedim kendimce deney yaptım, hangi boş işler müdürü gelip de imla hatalarına takılcak sonuna da kahkah koycak dedim 3 dk geçmeden hemen atlamış. Bak de yi ayrı yazdım ama şimdi affedersen yazabilirmiyim başlığa
    E5303 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by ilbey74 Yazıyı Oku
    Propaganda böyle bir şeydir, olmayanı olur, olanı olmayan gördürür. Maduro'nun Nusret'e gitmekten başka ne tür lüks harcamaları ya da mal varlıkları görüldü acaba? Adam bir Chavez değil ancak hala halkı için çabalıyor. ABD'ye boyun eğse, bir günde kendi durumu da, ülkenin durumu da düzelir. Ama o zaman o ülkenin kölesi olur.
    Bu kuşatma kırılacak.
    Hırsız diktatörlerin mal varlığını dürüstçe açıkladığını düşünen ya cahildir, ya da "diktatör sevici."

Halkın çok küçük bir kısmı iktidarı "yalayarak" besleniyor, çoğunluk ise aç.
    Görmüyor musun?
    Cidden görmüyor musun?

Allah sana ve senin gibi düşünenlere, ya akıl, ya da vicdan versin.
    (artık hangisi eksikse)

4.  Alıntı Originally Posted by ruzgar50 Yazıyı Oku
    Putin başkan bizim reise özel :D zam yapmış diğer ülkeler muaf.
    Reise göre vizesiz Rusya bitmek üzereydi

VİZE ÜCRETİ 80 DOLAR OLDU
    Yeni alınan karara göre; Moskova, Türk vatandaşların ödediği 60 dolarlık vize ücretini 80 dolara çıkarttı.

Yeni vize tarifesi; AB ülkelerinin yanı sıra Lihtenştayn, İzlanda, Norveç, Çin, İsviçre ve Japonya muaf tutuldu.

https://www.ensonhaber.com/rusyadan-...etine-zam.html
    Hain Putin, hani ulusal para birimleriyle zam yapacaktık, dolar neci?

5. Sapla saman karıştırılıyor, Maduro, Chavez veya diğerleri Abd'ye karşı bir mücadele yürütüyor olabilir, bunun sonucunda halk ve ülke sıkıntı da çekebilir, bunlar 70'lerde bizim de yaşadığımız süreçler ama burdan bizimkiler abd karşıtı diye oy devşirmeye çalışmak çok mkomik, bizim Maduro'ya desteğimiz 31 mart gecesi biter.

trumpın tanıdığı başkanın mal avrlığına el konmuş yurtdışına çıkışyasağı konmuş
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7. Bu site uyeleri sözde %80 solcu,
    Yorumlarını okuyunca hiçbiri emperyalizme karşı değil,birkaç kişinin dışında maduro ABD ye karşı gelmese herseyini teslim etseydi,simdi çok huzurlu bir ülke olurdu,
    Siyasi ideolojimiz ne olursa olsun dış güçlere karşı içerde birbirimizi de yesek kenetlenmeliyiz,
    Zamanında AKP nin ilk yıllarında AB toplantısında RTE te birşey dayatıyorlardı,deniz baykal atla uçağa gel arkandayiz demişti boyle olunmalı,
    Buradakilerin amacı emperyalizme karşı olmaktansa,tayyip gitsin,yanlış solcu bu değildir...

yat.tavs. değildir.

8. Venezuela putin sogan patates hikaye
    Aksam dolar katili fed var
    Cok cok onemli 2019 global dolar seyri icin hayati
    Her zaman ki gibi dolara darbe vurursa fed kotu olur
    Fed faiz arttircak dolar vatanina donecek diyen zerzevatlar
    Altin ons borsalar fedden ucuk mesajlar geleceğini gosteriyor umarim tersi olur bir kez de fed dolarciya kiyak yapar

Sayfa 819/1000 İlkİlk ... 319719769809817818819820821829869919 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •