Sayfa 220/842 İlkİlk ... 120170210218219220221222230270320720 ... SonSon
Arama sonucu : 6736 madde; 1,753 - 1,760 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

Alıntı Originally Posted by tipitip Yazıyı Oku
    130 dan 220 ye kadar da yavas yavas toplarim.230 ustunden toplamam

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hisse 169 dan 165 e 1 lotla düştü,,169 dan da bayağı satıcı vardı,,niye toplamadınız?
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Alıntı Originally Posted by tipitip Yazıyı Oku
    1500 u gormeden 1 tane dahi satmam net ve kesin.1500 dede kademe kademe sadece elimdekilerin 3'te 1 ini satarim. Diger kalanlar evldiyelik .kalsin

Ya 15 sene sonra görürse Para eridi gitti.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Alıntı Originally Posted by GÜNEŞLİGÜNLER Yazıyı Oku
    Koskoca Holding hissesi sermayesi 600 bin TL er geç sermaye arttırımı yapacaksın ISBIR YTD
    Ceo,ihtiyacımız yok diyor.

Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Ceo,ihtiyacımız yok diyor.
    Bu devirde yok diyenden korkcan olimpik forum hocam

5. Yok derler milleti bezdirirler o arada sermayeyi arttirirlar ne zamana kadar duracakki 7 yıldır buralarda bundan sonra hareket zamanı ytd

6. Bu hisse şuanda bu verilerle A grubunda yer almalı ytd

7. Ihtiyacim var cok yakinda sermaye arttiracaz deseydi ne olurdu soyle bi dusunun.
    Elinde olan belki bayabi sure tasiyan malini satmazdi.millet bilen hissedeki potansiyeli yeni yonga vakasi diye ususurdu.kagit saden sig islem fuze olur ucardi.milletin hisselerini toplayan spek avucunu yalardi
    He. Sn olimpik forum bana gelince ben genelde yukselirken degil duserken toplarim.kacani kovalamam.
    Siz 190 lardan 100 lere gelsin alicam derken ben 180 den azar azar 170 den 160 dan 150 den itibaren 133 lere kadar agresif topladim 500 taneden az 300 taneden cok
    Son toplama maliyetim 144
    3 senelik toplam maliyetim 112.tl
    Suan hala yukselis trendinde hisse sadece cuma gunu gaz aldi. Durmadan yukselecek degil tabiki.burlardan 165 tekrar yukari devam edecektir tahminim.lakin 160 altina tekrar sarkarsa zaten elimde hatri sayilir miktar var
    Elimdeki bikac hisseden satip tekrar alisa baslarim.
    Ama dikkat et.yukselirken degil duserken toplarim.
    Cunki yukselirken rahat alamiyosun spek isgilleniyor vermiyor.alabao ornek.
    Duserken elinde biraz fazla olan kisiler koru korune verdigi icin alicilardan bikac kademe yuksek yazarak daha rahat topluyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Ya 15 sene sonra görürse Para eridi gitti.
    Ben ovunmek gibi olmasin 1990 dan beri borsadayim.bu borsanın ruhunu bilirim
    Tek isbirde degilimki haricinde
    Yibitas petrokent merit tazekuru sumas karsusan hateks gediz politek
    Ve petkim kafein kardemirb var. Hedefime ulasandan cikip beklenede olana gecerim

Sayfa 220/842 İlkİlk ... 120170210218219220221222230270320720 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •