Sayfa 207/341 İlkİlk ... 107157197205206207208209217257307 ... SonSon
Arama sonucu : 2723 madde; 1,649 - 1,656 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

Maalesef...alıcılı göstermişler galiba...dava açsan ne olur,bu memlekette hak hukuk nerede...esems için sözde devlet kurumunun kendisi dava açtı,halen bie ses seda yok..8 yıl öncesinin parasıyla 100 bin TL gitti.patron ve devlet tarafından kandırıldık. Asyab kapatıldı, kandırıldık.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

2. Sayım Mehmet Emre Cihangir..buradaysaniz ve sesimi duyuyorsaniz dava icin teşekkür ederim..az bir lotum var ama...yine de bunların yanında kalmasın. .tek temennim bu...

3. Ayrıca 1.3 ml alıcı var bu da iyi bir şey. ..

Alıntı Originally Posted by ergertem Yazıyı Oku
    Takas tarihi ne demek. Ben 15 inde aldım ve 15 inde görünüyor ise takas tarihi yine 15 değil midir. Bir farklı isimde tarih daha yazıyor. Alış 20 kasım ise o 21 ya da 22 kasım mi ne
    kardeş 15 inde aldıysanız 17 sinde takasda görünür.tatil durumu farkettirir tabiki

mehmet emre cihangir burada yazıyrsan veya tanıyan bir arkadaş varsa özelden yazıp görüşelim

6. Bu davayı acan arkadas yazıyı goruyosa bizede yardımcı olsun bizde dava acalım hakkımızı arayalım birlikten guc dogar

7. Alayının....

Deveyi yardan uçuran bir tutam ottur.

8. Ben cimere sikayette bulundum davayı acan arkadasta bizlere yardımcı olursa mahkemeyede verecem cocuklarımın rızkını bu kadar kolay yiyemezler burası dag bası deyil gerekirse sayın cumhur baskanımızın yanına bizzat gidip durumu iza edecem sayın meclis baskanı binali yıldırımda hemserim devamlı memleketine gelir onada bu olayı anlatacam gerekirse izmire gidip alyagın birosunun onunde yatıp kalkarım ama cocuklarımın rızkınıda alacam kolay kazanmadın goz nuru doktum yollarda sabahlara kadar bunlarda alsın catır catır yesinler yok boyle dunya canımada mal olsa alacam ben paramı bunun yanında saglıyımızdanda olduk bununda hesabını verecekler bu is artık raydan cıktı bunların birsey yapacayı yok o yuzden biz yapacayız durmakla hic birsey duzelmiyor herkes elinden geleni yapsın

Sayfa 207/341 İlkİlk ... 107157197205206207208209217257307 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •