Sayfa 29/1000 İlkİlk ... 1927282930313979129529 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 225 - 232 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

Alıntı Originally Posted by iboaga59 Yazıyı Oku
    Silivri soğuk!Ek 21753
    bu nasıl bi mesaj ben anlamadım
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    merkez bankası brüt döviz rezervi 8 şubat itibarıyla 78,38 milyar dolar oldu(önceki $77,06mlr)
    hem mevduat hem mb rezervleri artıyor
    Gayet doğal abi. Hazine Ekim ayından bu yana deli gibi dış borçlanma yaptı. O da yetmedi içeriden de döviz borçlandı üzerine sukuk sattı euro cinsi. O dövizi MB deki hesabına yatırıyor. Bir miktarını da bozdurup TL olarak karşılığını almış. DTH lar arttıkça MB ye yatan munzam karşılıklarda artıyor doğal olarak. Mart ayında hazinenin 3.5 milyar dolarlık dış borç ödemesi var. Rezervler düşer o vakit.

Ha tabi birde MB nin 5.5 milyar dolarlık (muhtemelen Katar) kısa vadeli borçlanması var.

3. tanzim halk için iyi oldu
    bu bir gerçek
    ancak sizin için niye kötü onu anlamadım

Alıntı Originally Posted by tekli Yazıyı Oku
    tanzim halk için iyi oldu
    bu bir gerçek
    Bizim burada yok henüz. Birde çok sıra oluyormuş. Vakit yok. Yoksa sebze-meyve-bakliyat- temizlik ürünü ucuza alayım daha iyi. İnternet satışı olursa şukela olur.

5.  Alıntı Originally Posted by tekli Yazıyı Oku
    bu bir gerçek
    iyi oldu iyi...aynen devam böyle...bence de ...yapacak bişey yok...herkes halinden memnun...herkes kendi bacağından asılıyor...gemisini kurtaran kaptan...

6. bu zihniyet yüzünden muhalefet ve iktidar 16 yıldır değişmiyor bbir 30 yıl da değişmez çünkü suyu tersine aktırmaya çalışan bşr muhalefet zihniyeti var
    tanzim halk için faydalı işte bari susun

7.  Alıntı Originally Posted by tekli Yazıyı Oku
    bu bir gerçek
    Bizim köye de gelecek mi? Biz de vatandaşız

8. algı kapalı...atgözlüklü bi tane daha...size bırakıyorum artık...daha fazla cevap yazamayacağım...

Sayfa 29/1000 İlkİlk ... 1927282930313979129529 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •