Sayfa 222/341 İlkİlk ... 122172212220221222223224232272322 ... SonSon
Arama sonucu : 2723 madde; 1,769 - 1,776 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    cimer aracılığı ile göndermek daha iyidir diye düşünmekteyim isteyen ilave veya çıkarma yapabilir
    cimerde karekter sınırına takılırsa posta veya fax çekerek gönderebilirsiniz

2.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    arkadaşlar spk.ya yazacağımz dilekçeyi aşagıdaki gibi düzenledim.
    bu dilekçeyi kuruma göndereceğim sebebi ise kurum kararlarına karşı ancak yargı ylu açık lması maliye veya devlet denetleme kurulu yada cimere yazmadım.

sermaye piyasası kanununun amaç olan 1.maddesi malumunuz olduğu üzere´sermaye piyasasının güvenilir,şeffaf,etkin,istikrarlı,adil ve rekabetçi bir ortamda işleyişinin ve gelişmesinin saglanması,yatırımcıların hak ve menfaatlerinin korunması için sermaye piyasasının düzenlenmesi ve denetlenmesidir`
    aşağıdaki örnekte spk bu kanun maddesine uyarıya rağmen uygun davranmıyarak biz yatırımcıları mağdur etmiş olduğu
    açıkça görülmektedir.
    1.borsada işlem gören alyağ.a.ş. 24.10.-25.10-26.10-21.11-27.11-30.11-12.12.2018 kap açıklamalarında genel kuruldaki ayrılma hakkını 0.68 tl.olarak ilan etmiştir.
    2.önemli nitelikte işleme ait genel kuruldaki ayrılma hakkının 1.14 tl.olması gerekeceği hususu iş işten geçmeden yani genel kurul tarihi 21.11.2018 tarihinden 15 gün önce 06.11.2018 tarihinde yatırımcı S.PINARBAŞI tarafından e devlet üzerinden kurumunuz uyarılmiş olup bu knuda bir işlem yapılmamıştır.ama sanel elektrik a.ş.deki fiyat değişimi yapılmıştır.kurumunuzca uyarıya rağmen gerek genel kurula katılanlar için gerekse düzeltilmeyen fiyat nedeniyle genel kurula katılamıyanların mağduriyete uğratılmasında kurumunuzun ihmal ve hatası tartışılmaz bir gerçektir.
    3.kurumunuz ise hata oluşmadan uyarıya rağmen işlem yapmayıp çağrı bittikten 1 gün sonra yani 13.12.2018 tarihinde 63-144 sayılı kararla ayrılma hakkının 1.14 olduğu belirtilerek yönetim kurulunu dava etmemizin yolunu göstermektedir.kaldıki bu kararınız bile bizleri yanlış yöne sevketmiştir.hukuki süreç için başvurduğumuz ve bilgi aldığımız avukatlar davanın şirket aleyhine açılacağı hususunda hemfikirdirler.kervansaray hlding a.ş.ve arena bilgisayar a.ş.de kurumunuz tarafından verilen kararla ilgili yatırımcıların 5 yıldır yaşadıkları ortadadır.
    4.bu çevikler kardeşe ait tüm şirketler yakın izleme pazarında olup bunların bazı işlemlerine ait yönetim kurulu kararlarının iptal edilmesi yönünde karar alındığı malumunuzdur.örnek karsusan a.ş.satınalma kararına ait kurumunuzca 17.01.2019 tarih 4-99
    sayılı kararı.
    5.alyağ a.ş.hakim ortağı M.Nurettin çevik ilişkili taraf artı yatırım hldingten 2.44 ten 1.832.332 adet hisse alıyor ama nedense piyasada 0.29 olan hisseye 1.14 çağrıyı yapmıyr vede 15.08.2018 tarihli kap açıklamasında 7.500.000 tl.lık hisse geri alım kararını ilk genel kurulda gündeme alınacağını belirtmesine rağmen 24.11.2018 tarihli genel kurul gündemine almamıştır.halbuki geri alım için genel kurul kararı zrunluluk olmayıp piyasa bozucu olmustur.
    sonuç olarak gerek şirket gerekse kurumunuzca mağdur olmamızın sorumlular olarak durumun ivedilikle düzeltilmesni arz ederim.
    .

Bu adamlar ARTI nın büyük miktarda parasını Genyh hisseleri üzerinden nasıl hiç ettiklerini de belirtmekte yarar olabilir.

Önce ARTI nın büyük miktar parası ile peşin ödeme yapılarak Genyh hisselerini halka açık Artı Yatırım Holding e aldırdılar, bu hisseler bir süre Artı bünyesinde tutup sonra uzun vadeli veresiye olarak sattılar ama sonra alacaklar şüpheli duruma düşürüldü, sanırım sonrada bilançolardan silinip gitti.

Ve yine ARTI ya ait Çamlıca’da bir arsayı veya gayrimenkulu patrona devrettiler ama bu satışın kaça yapıldığı şirketin burdan karı zararı veya herhangi bir değerlendirme raporunda bildirimi yapılmadı diye hatırlıyorum...

Ayrıca Alyağ hisseleri yukarı fiyatlarda iken patronların ve şirket müdürlerinin basın yayına sürekli beklenti oluşturan bütün demeçlerini arşivlenende yarar olabilir. Hisse fiyatları çok yukarılarda ikrn önemli beklenti olulturan demeç söylem ve yayınlarla birlikte bir kaç gün çok büyük hacimli işlem yaptıktan sonra sonra aşama aşama YİP pazarına düşüyor ve hisse dip oluyor. Süreç çok ilginç

3. Çesitli şekillerde şikayet edelim diyen arkadaşlara destek veriyorum . Ben şikayet etmek istemiyorum çünkü bu şeref yoksullarının şirketini anmak bile istemiyorum. Zaten şirket satış anlaşmasına yırtık pantolon ve beyaz spor ayakkabıyla gitmesinden belliydi ne pok yiyeceği adi şahsiyetsizlerin.Allahin gazabı yedi soyunun üzerine olsun İnşallah... son sözüm .,.alayının.....

Deveyi yardan uçuran bir tutam ottur.

4.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    arkadaşlar spk.ya yazacağımz dilekçeyi aşagıdaki gibi düzenledim.
    bu dilekçeyi kuruma göndereceğim sebebi ise kurum kararlarına karşı ancak yargı ylu açık lması maliye veya devlet denetleme kurulu yada cimere yazmadım.

sermaye piyasası kanununun amaç olan 1.maddesi malumunuz olduğu üzere´sermaye piyasasının güvenilir,şeffaf,etkin,istikrarlı,adil ve rekabetçi bir ortamda işleyişinin ve gelişmesinin saglanması,yatırımcıların hak ve menfaatlerinin korunması için sermaye piyasasının düzenlenmesi ve denetlenmesidir`
    aşağıdaki örnekte spk bu kanun maddesine uyarıya rağmen uygun davranmıyarak biz yatırımcıları mağdur etmiş olduğu
    açıkça görülmektedir.
    1.borsada işlem gören alyağ.a.ş. 24.10.-25.10-26.10-21.11-27.11-30.11-12.12.2018 kap açıklamalarında genel kuruldaki ayrılma hakkını 0.68 tl.olarak ilan etmiştir.
    2.önemli nitelikte işleme ait genel kuruldaki ayrılma hakkının 1.14 tl.olması gerekeceği hususu iş işten geçmeden yani genel kurul tarihi 21.11.2018 tarihinden 15 gün önce 06.11.2018 tarihinde yatırımcı S.PINARBAŞI tarafından e devlet üzerinden kurumunuz uyarılmiş olup bu knuda bir işlem yapılmamıştır.ama sanel elektrik a.ş.deki fiyat değişimi yapılmıştır.kurumunuzca uyarıya rağmen gerek genel kurula katılanlar için gerekse düzeltilmeyen fiyat nedeniyle genel kurula katılamıyanların mağduriyete uğratılmasında kurumunuzun ihmal ve hatası tartışılmaz bir gerçektir.
    3.kurumunuz ise hata oluşmadan uyarıya rağmen işlem yapmayıp çağrı bittikten 1 gün sonra yani 13.12.2018 tarihinde 63-144 sayılı kararla ayrılma hakkının 1.14 olduğu belirtilerek yönetim kurulunu dava etmemizin yolunu göstermektedir.kaldıki bu kararınız bile bizleri yanlış yöne sevketmiştir.hukuki süreç için başvurduğumuz ve bilgi aldığımız avukatlar davanın şirket aleyhine açılacağı hususunda hemfikirdirler.kervansaray hlding a.ş.ve arena bilgisayar a.ş.de kurumunuz tarafından verilen kararla ilgili yatırımcıların 5 yıldır yaşadıkları ortadadır.
    4.bu çevikler kardeşe ait tüm şirketler yakın izleme pazarında olup bunların bazı işlemlerine ait yönetim kurulu kararlarının iptal edilmesi yönünde karar alındığı malumunuzdur.örnek karsusan a.ş.satınalma kararına ait kurumunuzca 17.01.2019 tarih 4-99
    sayılı kararı.
    5.alyağ a.ş.hakim ortağı M.Nurettin çevik ilişkili taraf artı yatırım hldingten 2.44 ten 1.832.332 adet hisse alıyor ama nedense piyasada 0.29 olan hisseye 1.14 çağrıyı yapmıyr vede 15.08.2018 tarihli kap açıklamasında 7.500.000 tl.lık hisse geri alım kararını ilk genel kurulda gündeme alınacağını belirtmesine rağmen 24.11.2018 tarihli genel kurul gündemine almamıştır.halbuki geri alım için genel kurul kararı zrunluluk olmayıp piyasa bozucu olmustur.
    sonuç olarak gerek şirket gerekse kurumunuzca mağdur olmamızın sorumlular olarak durumun ivedilikle düzeltilmesni arz ederim.
    Dilekçenin tamamı Cimer üzerinden gönderilemiyor. Faks ile göndermek isteyenler için SPK faks numarası (312) 292 90 00

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

5. Dilekçe cimere hepsi gönderilemiyorsa güzelce düzenleyip 2 veya 3 ana konu üzerinden de gönderilebilir,bir değil 2-3 dilekçe verilebilir.Hem ne kadar çok dilekçe o kadar iyidir.Üstelik farklı konuları farklı dilekçelerle kapsamlı göndermekte işe yarayacaktır,inşaAllah!

6. Birde arkadaşlar borsada adaletsiz sistemlerde şikayet edilmelidir,çünkü bu hisse açıkça manipüle edilmiştir.Bunu yaparken ödünç sistemi diye yasal bir oyun üzerinden bir başkasının hisseleri aracı kurumdan kirayla alınıp toplanıyor,sonra hop hisse çöküyor,burada son anda böyle bir oyun oynandı!Takasbankta saklanıyor hisseler deniyor fakat işlemde oyun oynanıyor,bu olabilir mi?Yasalmış bu milleti batırır be bunun neresi yasal!Belge var elimde aracı kurum istedi vermedim!Dikkate alalım her ayrıntıyı bakalım kim pes edecek!Hayırlı geceler kardeşler..

7. Çifte kavrulmuş bol kaşarlı nöriii ne diyeyim ben sana

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Ben hisseden 0,28 den ayrıldım arkadaşlar bugün sabah seans açılışında.
    hisse satabiliyormuyum diye şüphesi olanlara hisseyi havada kaptılar.dün akşam seans kapanışından hemen sonra yarına satış emri girdim baktımsabah ilk sırayı almışım zaten. bilginiz olsun
    satma sebebim hisseyle ilgili yaşanan olumsuzluktan ziyade piyasalarda yine manipülasyon duyumu alıyorum.
    geçen seferde dolar manipulasyonunda alyağa yakalanmıştım beklemek zorunda kalmıştım.
    bu kez zararımı başka hisselerde çıkarıp başka yatırım enstrümanlarında olacağım.
    :wave: bu iş mahkemelerle v.s. netice almak çok zor Nureddin gibi bir sürü soyguncu var borsamızda.bunların işleri bu zaten.iyi niyetli olmadığıda anlaşıldı.
    YatırımTavsiyesi Değildir.

Sayfa 222/341 İlkİlk ... 122172212220221222223224232272322 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •