Sayfa 184/751 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234284684 ... SonSon
Arama sonucu : 6008 madde; 1,465 - 1,472 arası.

Konu: VESTL - Vestel

Tekniği güzel sadece rsi düzeltiyor 5 ve 60 dakikalıklarda

LLD-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

2.  Alıntı Originally Posted by Tahtacı_Spek Yazıyı Oku
    Yeterince kekliğin atış menzilinde toplanması bekleniyor.Sonra bam bam bam..
    Peki bundan sanane?, elinde 3 kuruş mal yok için kıyılıyor olsa diye ...
    may the force be with you

3. 8-85 çalışıyor. hızına yetişemiyorum yazarken. böylesine bir hissenin bu hareketine anlam veremiyorum. 8..88 oldu. 8.93 gidiyor..

4. arkadaslar bence hissenin yukselisinin daha basindayiz vesbe 17 iken vestelin 9 olmasi cok degil. Arti yabanci alimlari yukseldi buyuk ihtimal cok onemli bir baska haber bekleniyor .tabiki bu benim dusuncem vestel satilabilir yada ortak geliyor olabilir. ama 9 lar 10 lar hisse icin yuksek fyatlar degil .Benim dusuncem en az 15 olmali hisse . yatirim tavsiyesi degildir.

saygilarimla

5.  Alıntı Originally Posted by helal para Yazıyı Oku
    arkadaslar bence hissenin yukselisinin daha basindayiz vesbe 17 iken vestelin 9 olmasi cok degil. Arti yabanci alimlari yukseldi buyuk ihtimal cok onemli bir baska haber bekleniyor .tabiki bu benim dusuncem vestel satilabilir yada ortak geliyor olabilir. ama 9 lar 10 lar hisse icin yuksek fyatlar degil .Benim dusuncem en az 15 olmali hisse . yatirim tavsiyesi degildir.

saygilarimla
    Ne var ne yok yatırım finansman yapıyor, patron eşliğinde muhtemelen. Yabancı yatırımcıyı nerede görüyorsun?

6. yeniden 9 oldu

7. iş yatırım zararın satış yaparak tahtayı bozuyor. ne yaptıklarını çözebilen var mı

8.  Alıntı Originally Posted by akın adanalı Yazıyı Oku
    iş yatırım zararın satış yaparak tahtayı bozuyor. ne yaptıklarını çözebilen var mı
    Hepsi aynı grup olmalı, patronun hakim olduğu işlemlerde aksi hareket etmeye kimse cesaret edemez.

Sayfa 184/751 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234284684 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •