Sayfa 185/472 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285 ... SonSon
Arama sonucu : 3775 madde; 1,473 - 1,480 arası.

Konu: PKENT - Petrokent Turizm

1. ilk önce şirket sahiplerinde şeref olacak.hak hukuk adalet duygusu olacak.en önemlisi de ahiret inancı olacak.var mı bunlarda.genel kurulda da bişey çıkmaz.böyle sürünür gideriz.benim bu kağıttan hiç bir ümidim kalmadı.sizin var mı.....

2.  Alıntı Originally Posted by hgarip Yazıyı Oku
    ilk önce şirket sahiplerinde şeref olacak.hak hukuk adalet duygusu olacak.en önemlisi de ahiret inancı olacak.var mı bunlarda.genel kurulda da bişey çıkmaz.böyle sürünür gideriz.benim bu kağıttan hiç bir ümidim kalmadı.sizin var mı.....
    Aynen öyle önce sahiplerinde olacak. İnsan olan bu kadar rezil eder ayağa düşürür mü malını

Mi A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

bu karla ulaş turizm kadar olamadın yazık

Alıntı Originally Posted by hgarip Yazıyı Oku
    ilk önce şirket sahiplerinde şeref olacak.hak hukuk adalet duygusu olacak.en önemlisi de ahiret inancı olacak.var mı bunlarda.genel kurulda da bişey çıkmaz.böyle sürünür gideriz.benim bu kağıttan hiç bir ümidim kalmadı.sizin var mı.....
    Bunada şükür hocam biz Marshall da sağlığımızı kaybettik 9 yıl önce 100 lira maliyet bügünkü fiyatı 25 lira

5. Bu daha borsa mi bu şerefliden sonra çok zor. Al altın dolar kafa rahat

Mi A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. kendin çalıp kendin oynuyorsun ama buradaki 3-5 yatırımcı yemez bunu.ya oyun havasını değiştir ya da yanına oyuncular bul.bir haftadan beri 1000 lotu çeviriyosun ama çok sırıtıyor.bizden mal almak için 100 tl yi geçmen lazım.buradakiler satacağına mezara götürür.senin de bi gün yolda yürürken başına bişey düşer sende mezara götürürsün.elini çabuk tut bence........

7.  Alıntı Originally Posted by hgarip Yazıyı Oku
    kendin çalıp kendin oynuyorsun ama buradaki 3-5 yatırımcı yemez bunu.ya oyun havasını değiştir ya da yanına oyuncular bul.bir haftadan beri 1000 lotu çeviriyosun ama çok sırıtıyor.bizden mal almak için 100 tl yi geçmen lazım.buradakiler satacağına mezara götürür.senin de bi gün yolda yürürken başına bişey düşer sende mezara götürürsün.elini çabuk tut bence........
    Ihlaslari sattım. Pkent alicam ama ne cıktı ne de düştü. Ortada kaldım.

SM-A310F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Camell aldın mi

Sayfa 185/472 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •