Sayfa 591/934 İlkİlk ... 91491541581589590591592593601641691 ... SonSon
Arama sonucu : 7466 madde; 4,721 - 4,728 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

hans Guest
    Arazisi var diye bir şirkete yatırım yapmak çok mantıklı gelmiyor.. yine aynı şekilde yatırımı tamamlanmadan 5 sene öncesinden kağıtta pozisyon almak ta çok mantıklı değil.. ortada oluşabikecek kar ihtimali varsa kağıtra pızisyon alınır.. yoksa kağıt sahibinin insafına kalırsınız.. on sene önce bu kağıdın hiç bir hikayesi yoktu.. 5 sene önce arsası var yatırım yapacakmış hikayesi oldu.. sonra o hikayeyi bedelliyle bir güzel hallettıler.. şimdi ise gerçek bir hikayesi var yani kar elde etme ihtimali.. önceki paylaşımda belirttiğim gibi bu sene 100 milyon tl civarında ciro yapabilir.. karlılığı ise kurlardaki harekete göre şekillecek.. yani tarihinde ilk defa gerçek bir hikayesi var kağıdın.. ama hikayeyi canlandıranların ş..sizliği de ortada.. yatırım yapmak isteyen buna göre yapar..ama hala 10 sene öncesiyle 5 sene öncesiyle kıyas yapnak çok doğru değil.. veriler ortada.. verilerle kobuşmak lazım

2. Tüm sülalesine küfür edilmesinden hoşlanan, hatta bundan büyük zevk alan bir patron müsveddesinden yatırımcısına ne hayır gelir? Asıl soru bu.

3. Kuşlu sitedeki belnsayı da iyi mallandırmış galiba patron : ) ..... Hepsi aynı..... karaktersizler......

4.  Alıntı Originally Posted by Kyborsazade Yazıyı Oku
    Kuşlu sitedeki belnsayı da iyi mallandırmış galiba patron : ) ..... Hepsi aynı..... karaktersizler......
    Tam tersine saglam kufuru basmış belensay may a, ama seni acik acik kufretmiş, yani kufur yemek icin belensay a parami odemis patron? Dersin

5.  Alıntı Originally Posted by Kyborsazade Yazıyı Oku
    Dostum, 10 senedir bekledigin halde bu hissenin huyunu suyunu bilmeyip seni de kekledilerse bir 10 sene daha beklersin sen merak etme.......
    Beni ne kekleyecekler, büyük ihtimalle bu kağıttan para kazanan tek ky benim.Sizi kekleyecekleri zaman buraya uyarı için mesajlar yazıyorum ama kimsenin hoşuna gitmiyor. Alıp satacağım seviyeleri de yazıyorum bu sefer de kendine sakla diyorsunuz. Ben bu kağıdın ciğerini biliyorum, ciğeri 5 para etmez ama yine de para kazandırıyor.0.78 den sattıklarımı 0.72 den almak için bekliyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by hans Yazıyı Oku
    Arazisi var diye bir şirkete yatırım yapmak çok mantıklı gelmiyor.. yine aynı şekilde yatırımı tamamlanmadan 5 sene öncesinden kağıtta pozisyon almak ta çok mantıklı değil.. ortada oluşabikecek kar ihtimali varsa kağıtra pızisyon alınır.. yoksa kağıt sahibinin insafına kalırsınız.. on sene önce bu kağıdın hiç bir hikayesi yoktu.. 5 sene önce arsası var yatırım yapacakmış hikayesi oldu.. sonra o hikayeyi bedelliyle bir güzel hallettıler.. şimdi ise gerçek bir hikayesi var yani kar elde etme ihtimali.. önceki paylaşımda belirttiğim gibi bu sene 100 milyon tl civarında ciro yapabilir.. karlılığı ise kurlardaki harekete göre şekillecek.. yani tarihinde ilk defa gerçek bir hikayesi var kağıdın.. ama hikayeyi canlandıranların ş..sizliği de ortada.. yatırım yapmak isteyen buna göre yapar..ama hala 10 sene öncesiyle 5 sene öncesiyle kıyas yapnak çok doğru değil.. veriler ortada.. verilerle kobuşmak lazım
    Benden sana bedava bir tavsiye, o ******** senin veri dediklerini alır, kıvırır kıvırır kahvaltıdan önce yer

7. Gazlama milleti

8. Yalansa yalan deyin, kaç zamandır burada uyarıyorum bu kâğıtta teknik taktik yok, beklenti diye bir şey yok, hala bunlar ile konuşanlar sizi kandırmaya çalışıyorlar diye.
    Burada bir sürü didiştiğim spek köpeği mehteranlar vardı bakın bakalım şimdi hangisi kaldı.

Sayfa 591/934 İlkİlk ... 91491541581589590591592593601641691 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •