Sayfa 230/332 İlkİlk ... 130180220228229230231232240280330 ... SonSon
Arama sonucu : 2652 madde; 1,833 - 1,840 arası.

Konu: SKTAS - Söktaş

1.  Alıntı Originally Posted by Fibon@cci Yazıyı Oku
    açık ayağına milleti sssslar başka bir açıklaması yok bence! bu sığ tahtada dışardan birinin açık yapması için gerizekalı olması lazım! a1 meksa gibi ıvır zıvır kurumlar üzerinden malı açıktan kusup yan kurumlardaki mallarıyla açıklarını kapatıyorlar. al takke ver külah giren yine küçük yatırımcıya giriyor! alıcı azılınca yalandan stabil takılıyor baktı daha da olmuyor bu sefer hisseyi tabana sürüp atlayana verirler! bu kansız köpeklerin çalışma şekli bu maalesef!

ytd.
     Alıntı Originally Posted by Melesav Yazıyı Oku
    Deniz ve Is Yatirimdan A1e 450bin lot virman yapip , A1 acik yapiyo algisi yapmis. Acik felan yok anliycaginiz. A1 acik yapmayip elinde olan 450bin lotu satmis.
    maalesef 2 gün önce benim tespitim de bu yöndeydi ve aynısı oldu. keşke tecrübelerim beni yanıltsaydı ama tövbe tutmayan o....lar yine dansözlüğünü gösterdi.

yapılan bu işlemin 2 sebebi var bence
    1- ellerindeki malı bu haber bahanesiyle yukardan küçük yatırımcıya çakmak
    2- kendi mallarına girdikleri satışlarla hisseyi baskılayıp yancı kurumlar üzerinden çaktırmadan düşenin malını kapmak

inşallah bu düşüşe sebep 2. sidir. ayrıca yakında emlak katılım bankası ve tokinin projeleriyle konuta olan ilgi artabilir bunlarda ansızın teklif aldık ayağına hisseyi farklı yerlere taşımak isteyebilir! bekleyip görelim bakalım. 2 yılı aşkın süredir bekliyorum SPEK EFENDİ eğer buraları okuyorsan bil ki g.tunu yırtsan sana buralardan mal yok! alternatif maliyetim 5 liraya yaklaştı oraları görmeden sana 1 lot yok!

ytd.

2. zor diye bir şey yok! niye yok dikkat ederseniz aslında hisseyi yukarı çeken yapıkredinin önüne takoz olduğunu düşündüğümüz ve açıkçı gibi gösterilenler aslında yanı kişilermiş! hal böyle olunca yeterki götürmek istesinler zaten kendileri takoz olmuşlar eee istedikten sonra 10 dk tavan çizerler! ama burada mesele ne yapmaya çalıştıkları mal mı toplamak istiyor yoksa kösmek mi?

ytd.

3. neyse bana biraz müsaade az ekrandan uzak durmak istiyorum hisse tekrar yukarı evrilirse gelir bi bakarım. yoksa spek g.tunu de yırtsa zaten kimse 2 yıl bekleyip de zararına mal satmaz!!!

ytd.

4. 7.089.000 lot is bankasinda gorunuyor. Lotlar yatirim olarak degil de banka hesabi olarak gorunuyosa ipoteklidir. Yani 7milyon lota su an kredilerinden oturu banka ipotegi konmus. Kredi odenince kalkacaktir bu ipotek. Tahtayi kaybetmemek icin gunluk 400bin lotla top cevirebiliyor. Bilancoya baktim esas faaliyet kaari 45milyondan 90milyona cikmis. Gostergelerle alakasi olmayacak sekilde bir varlik mevcut gorunuyor. Hersey kilifina uydurulmus, bize de beklemek dusuyor Teknik olarak 1.20 lerdeki gapi kapatmak isteyebilir. Benim icin Her dusus alim firsati.

Yatirim Tavsiyesi Degildir

5. 1.50 nin aşağısına gelmedikten sonra bence endişe etmeye gerek yok. Buradan 1.66 ve 1.80 e doğru hızlı bir yükseliş beklentim var. Şu sıra şoklama yapıldı. Ama soğukluğun devamı 1.80 - 2 aralığıdır. Yani tekrar edeyim bana göre...

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Antalya07
    Gönderi
    1,035
    İlk göz ağrım ,6,40 maliyet
    🖐

7.  Alıntı Originally Posted by Zıco Yazıyı Oku
    İlk göz ağrım ,6,40 maliyet
    Allah sabır versin

8.  Alıntı Originally Posted by BROKERAY Yazıyı Oku
    dünkü durum tavan serilerinin soğutması veya bilançonun negativ tarafının fiyatlamasıdır umarım

bugün 1,50 kırılmazsa tepki gelir

umarım 1,20 lere gapları d
    oldurmaya gitmez...
    sabah 9,43 teki yorumum

Saat 11-12 lerden beri zurnanın zortttt dediği yerde kıvranıyo

umarım yarında 1,40 - 130 ları konuşuyor olmayız

1,50 kırılmaz umarım çok kritik bi yer

veya teknikçi avlamak stop patlatmak için 1,45 lere kadar salıp bişey yapabilir yoksa iş pek iç açıcı görünmüyor
    borsada para geçer çakıl taşı değil, kimse tanımadığı kişilerin dedikleriyle al sat tut kararı vermesin ...
    yaptığım tüm tahmin ve yorumlar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 230/332 İlkİlk ... 130180220228229230231232240280330 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •