Sayfa 226/751 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326726 ... SonSon
Arama sonucu : 6007 madde; 1,801 - 1,808 arası.

Konu: VESTL - Vestel

1.  Alıntı Originally Posted by akın adanalı Yazıyı Oku
    kağıdın anlık takaslarına göre bu kağıdın çok sert bir hareketi olacağa benziyor ama yönü ne tarafa olacak acaba ytd....
    vestelin sert hareketlerine alistik buralar zirveler bakalim 20 lere mi yol alicak yoksa 8 lere geri donusmu ? beni peruklu cok korkutuyor.

2. Tahta yapıcı isterse vesteli çok rahat 12-13-14' e götürebilir. Tahtada hareket başladığından beri feci dayak yemiş ve hala inat eden açıkcılardan başka satıcı yok, yukarı sürmekte sorun gözükmüyor. Esas problem bu kadar aldığı malı ne yapacak. Şu anda gördüğüm al-sat yapan günlükçülerden başka alan da yok. Zaten geçmiş sicili bozuk olan Vesteli hemen hemen kimse bu fiyatlardan yatırım amacıyla almayacaktır. Herhalde bu kadar mal alanlar ya ilk çeyrekte sağlam bir bilanço yada sürpriz bir haber bekliyorlar. Bekleyip görmek lazım.

3.  Alıntı Originally Posted by jayjee Yazıyı Oku
    Kozaa ile aranız nasıl hocam eskilerden olarak ? Ya da bir yorumunuz var mı ?
    Hiç alakam olmadı.

4. Pİs kokular geliyor ama hayırlısı....
    may the force be with you

5.  Alıntı Originally Posted by tulipomania Yazıyı Oku
    Pİs kokular geliyor ama hayırlısı....
    bi tarafa patlayacak gibi. şuan 3.36 primli ama hissenin anlık takasına göre hareketleri sanki ya aldırmaya ya da sattırmaya yönelik gibi işlem yapıyor. inşallah yukarıya gider. ytd....

6. ben yazarken harekeltlendi şuan 78 çalışıyor. eğer 85 üstü kalırsa yeni zirveler gelebilir. ytd....

7.  Alıntı Originally Posted by akın adanalı Yazıyı Oku
    ben yazarken harekeltlendi şuan 78 çalışıyor. eğer 85 üstü kalırsa yeni zirveler gelebilir. ytd....
    Buradan kiliitlerse, 6 ay düzeltemez belini...��*♂ï¸
    may the force be with you

8. Hiç bakmayın ekrana yola devam 😃

Sayfa 226/751 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326726 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •