Sayfa 338/654 İlkİlk ... 238288328336337338339340348388438 ... SonSon
Arama sonucu : 5225 madde; 2,697 - 2,704 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1.  Alıntı Originally Posted by Traderix Yazıyı Oku
    Sizce yaptiginiz mantiklimi.
    Eğer hisse almak istiyorsanız halka acik%32 si var.buyrun sahaya...aliçinin hissesine bir bakın.piyasadaki mali topla buyur ikinci buyuk ortak sen olursun.alican nedirki
    Şimdi anladım olayı.Arkadaş piyasadan büyük miktarda almak isterse biraz tuzlu olur.Bence sebep bu.O zaman kaça alacak belli mi fiyat?

2.  Alıntı Originally Posted by aalgun Yazıyı Oku
    Imana gelmese de farketmez. Bu saatten aşağı zorladığı her an elinden mal kaçırır. Trade'e girmek gibi bir niyet yok. Olsa zaten kendileri uzun vadeci olur.
    Allah’ın sopası çok. Helal olsun size. Ama dikkat edin bunların kaleminden korkulur. Hele muhasebecilerine ne dense azdır. Siz Aliço’nun hissesini alın size epey vekaletname verecek adam tanıyorum. Yolunuz açık olsun.

3.  Alıntı Originally Posted by aalgun Yazıyı Oku
    Bilen arkadaşlar biliyor. Ama bilmeyen arkadaslar için de yazayım. Bugün sirkete ulasilip teklif yapildi. Avukatlar sirket sözleşmesini inceliyorlar. Mail ile aciklamali. Sonrasında noter ile.
    Biz ky’ler hazırız. İstediğiniz vekaletname olsun. Dikran ‘ı düşünüyorum gözlerim kapalı. Orhan Veli kanık 🤣😀

4. Sayın algun Size vekaletname verecek olanlar satmayı hiç düşünmeyenler. Rahat olun. Bundan sonra lgr düşünsün dikran düşünsün.

5.  Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku
    Yatırımcı ilişkileri ile görüştüm... Önümüzdeki dönemler telafi edilecek... Dönemsel kayma var dedi....
    Bir arkadaş böyle demişti.Bu gelecek dönem bı döneme ait nit kısım karın aktarılacağı anlamına mı geliyor.

6. fransız lar teklifi kaile alır gerçekse

birde ortaklarına döner hisselerini alır

bu kagıt fransızlar için degerli

nerdenmi biliyorum

bu şirkete hala para koyuyorsa bir umudu vardır

7.  Alıntı Originally Posted by selim1907 Yazıyı Oku
    Gunluk ve 3 gunluk Takas

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    İş ve ak yatırım da bitti mi hisse.Genel dağılım atmanız mümkün mü?

8.  Alıntı Originally Posted by aalgun Yazıyı Oku
    Bilen arkadaşlar biliyor. Ama bilmeyen arkadaslar için de yazayım. Bugün sirkete ulasilip teklif yapildi. Avukatlar sirket sözleşmesini inceliyorlar. Mail ile aciklamali. Sonrasında noter ile.
    Lgr bu şirketin %23.63 unu 8 milyon euro yani her hissesi 2 euro ya aldıklarında bu sirket yıllık yanlış hatırlamıyorsam 65 milyon cirosu olan bir sirketti.ciro olarak yaklaşık 3 katından fazla büyüyen ve yıllık 15 ile 30 milyon kar eden bir şirketi size 2 euro ya bile vermezler.adam 65 milyon ciroya 2 euro ödemiş. Hesap belli kitap belli.durdo nun şu an en az 11 tl olmasi lazimken şu fiyat bedavadan biraz pahalıdır.
    Binayı 12.7 milyon usd ve KDV ye alan 6 milyon euroya alan bir sirket size 68 milyona satarmi.sırf makine ve bina yatırımı 126 milyon TL yaklaşık.
    O yüzden herkes hissesine sahip çıksın.
    Sayın Algın sizde almak istiyorsanız piyasada sirketin %32 si var.hemde bedava fiyatına eğer samimiyseniz.
    Yatırım tavsiyesi asla degildir

Sayfa 338/654 İlkİlk ... 238288328336337338339340348388438 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •