Sayfa 660/981 İlkİlk ... 160560610650658659660661662670710760 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 5,273 - 5,280 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

1. Keşke yine ailen interneti , tansiyonun çıkıyor diye sana yasaklasa yada eski yarenlerin sana destek olmuyor arkanda durmuyorlar diye küsüp de gitsen bir süre..
    Tamam bir süre sonra geleceksin onu öğrendik de. Bir süre kafa dinlesek en azından..
    Kibir ve iticilik akıyor eteklerinden..

İyi güzel insanla herkes anlaşır. Fedakarlık güzel bir kişiliktir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Savunma Bakanı Akar:

"Şu anda yine Patriot konusunda da görüşmelerimiz devam etmektedir. Bu kriterlere uyum sağlandığı sürece tabii ki ihtiyacımız olan uzun menzilli bölge hava ve füze savunma sistemi olarak Patriotların tedarikini de değerlendiriyoruz."

Kızmayın sizden de alırız olur biter...

Hava savunma sistemimizin yarısı Rus malı, diğer yarısı da ABD malı olur.

Bir kriz anında bir kaynağa mahkum olmamış oluruz...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,431
    Diyelimki ABD ile anlaştık.S400 meselesi kapandı? ne değişecek? ekonomimiz düzelecek mi? İşsizlik mi azalacak,Yoksa dış borç mu azalacajk,enflasyon mu düşecek?İsraf mi bitecek? Hayır hiçbiri olamayacak.Yi,ne aynı tas aynı hamam.Biz önce içteki sorunlarımızı çözmek zorundayız.İsraf ekonomisi bitmeden , üeretim ekomisine geçmeden hiç bir şey çözülmez.
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,431
    zamanında bu eğitim sistemini koruyabilseydik, ne s400 alırdık nede ihtiyacımız olurdu..

Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Diyelimki ABD ile anlaştık.S400 meselesi kapandı? ne değişecek? ekonomimiz düzelecek mi? İşsizlik mi azalacak,Yoksa dış borç mu azalacajk,enflasyon mu düşecek?İsraf mi bitecek? Hayır hiçbiri olamayacak.Yi,ne aynı tas aynı hamam.Biz önce içteki sorunlarımızı çözmek zorundayız.İsraf ekonomisi bitmeden , üeretim ekomisine geçmeden hiç bir şey çözülmez.
    Anlasilacagini sanmiyorum bizim siyasilerin son konusmalarindan belli fakat agir bir yaptirim olmayacak gibi doguya döndürmezler bizi ne abd ne avrupa izin verir karadeniz akdeniz kurecik suriye iran ambargosu incirlik vesaire cok yerde kaybederler yeterki ruslar buraya bi ayak bassin amerikada blöf yapiyor.

7. Still no indication this #Pentagon briefing will actually happen ... #Turkey #Russia S-400

Dolar cikmis yine dusmus. Ne lanet bir paraymis ya. Borsayi bosuna mi sattilar bugun yani.

Sayfa 660/981 İlkİlk ... 160560610650658659660661662670710760 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •