Sayfa 57/252 İlkİlk ... 747555657585967107157 ... SonSon
Arama sonucu : 2012 madde; 449 - 456 arası.

Konu: Matriks Formülleri

1. İyi günler.Fibo Formülleri için yardımcı olursanız memnun olurum.Saygılar.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by angara Yazıyı Oku

bu indikatörde hangi indikatör olabilir icerisinde sizce! MDI PDI ATR RSI KAI
    O kadar denedim yok yok yok omuyor....
    Mavilime ait bir formülllle yazilmis bir gösterge ama cok harika goldencross death buluyor.
    hiçbiri.....

3.  Alıntı Originally Posted by mavilim3207 Yazıyı Oku
    hiçbiri.....
    hahaha

Alıntı Originally Posted by mavilim3207 Yazıyı Oku
    hiçbiri.....
    Abimin Bu çalışmalarını ben senelerdir yanında olduğum halde Mavilime ait bir formüllü anca mavilim arşivinde GİZLİDİR ..

Alıntı Originally Posted by uufuk Yazıyı Oku
    Borsa saatı veri olarak görünmediginden (ben göstermeyi bilmiyorum),bar zamanı ile karşılaştırma olanagı yok biliyorum..
    Bilen varsa yazsın ögrenelim...
    Olmuyormuş. Ancak Matriks yazılımcıları tarafından yazılırsa olur dediler. Kimsenin böyle bir talebi olmamış bu güne kadar.

6.  Alıntı Originally Posted by mesuteryilmaz Yazıyı Oku
    Olmuyormuş. Ancak Matriks yazılımcıları tarafından yazılırsa olur dediler. Kimsenin böyle bir talebi olmamış bu güne kadar.
    ilgili bir firma ama kaç zamandır system testerde stoplarda long ve short stopları ayırım dedim 2 defa versiyon yenilediler hala aynı.

7.  Alıntı Originally Posted by mavilim3207 Yazıyı Oku
    hiçbiri.....
    Sagolun tahmin ettim bende zaten.Vaz gectim formüllerden en iyi formül rsi 52 üzeri gecince almak bir de bollingerband ortasindan yukari kesince al asagi sat bir de uzun vade sma 200 üzerinde hisse de otur gerisi hava civa.
    Emege her zaman saygim var.Sizn icin önemli bir formül cok güzel bir yazilima benziyor.

8.  Alıntı Originally Posted by angara Yazıyı Oku
    sagolun tahmin ettim bende zaten.vaz gectim formüllerden en iyi formül rsi 52 üzeri gecince almak bir de bollingerband ortasindan yukari kesince al asagi sat bir de uzun vade sma 200 üzerinde hisse de otur gerisi hava civa.
    Emege her zaman saygim var.sizn icin önemli bir formül cok güzel bir yazilima benziyor.
    en kestirme yol, bildiğin yoldur.

Sayfa 57/252 İlkİlk ... 747555657585967107157 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •