Sayfa 262/466 İlkİlk ... 162212252260261262263264272312362 ... SonSon
Arama sonucu : 3727 madde; 2,089 - 2,096 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    Tercihlerine tabii ki saygı duyarım... Bana uymaz bunu bilesin...

Çocuk bile 9 ay 15 günde doğuyor. Bence biraz sabırla 3. çeyrek sonuçlarına odaklanalım...Olumsuzluk havası estirmeyelim...Tabii ki herkesin hisseden bir beklentisi var. Bunlar bazen olur bazende işler ters gider....

3. Çeyrek bilanço zaten yıl sonu için bize yeterince fikir verecektir. Zararsa zarar veya kara geçiş...

Bence şu an zaten en kötüsü fiyatlanmış durumda...

Faizler iniyor....Kur şimdilik stabil...Bunların illaki olumlu katkıları olacak...Tire kısa vadeli kredilerle ilerliyor...Faiz giderleri bakalım bu bilanço döneminde ne kadar olacak?

Kağıt ihtiyacı okullar ve tatil dönemi sonunda artarak devam edecektir. Sebze ve meyvede kağıt ve karton ambalajlama giderek artıyor.

Seçimler de artık geride kaldı ve piyasanın belirsizliği bir nebze olsun azaldı...Umuyorum ki fabrikalarımız bir biri üstüne siparişler almıştır.

''Tire'de olumsuz bir haber gelmemesi bile bence iyi ve olumlu bir haberdir.'' !!!! Lütfen bunun farkında olalım....

Ben inanıyorum ki #HerşeyÇokGüzelOlacak ve ''Şişman Kadın Sahneye Çıkacak'' hadi tekrar 1.35'e düşürerek meydan okusun da görelim....Sıkar biraz...

Bak gene zorla söylettiniz beni
    Nayır molamaz gene başladın hayallere allah seni bildiği gibi yapsın söylemessen çatlarsın babacığım....😉
    Vallah o dediklerin hep vardı bir mok olmadı sadece bu 3. Çeyrek ne yapacaklar o kaldı şimdilik....kar açıklasa dahi bu puştlar götürmese ne yapacağız babacığım...??!!!
    Ne desek boş önemli olan icraatte ne yapmış onu bilmek gerek konuşsak o olucak bu olucak desek ne olucakki sonuç önemlidir...şuan biz yeniğiz bunu bilelim yeter....eğer iyi birşey olurlarsada eşşek değiliz ya tebrikde ederiz teşekkürde.....
    Benimki umutsuzluk değildir gerçekleri azda olsa anlatmaktır....!!!!!
    Saygılar....

Asla ytd.....,!!!!!!!!

Babacığım bu 1.35 e amma taktın sen...oraya gelmiyecek meydan okuma olmıyacak 1.35 görüp 1.79 yaptı zaten...düşerse eğer 1.50 anca düşer...geçende demiştim 1.80 geçemessek aşşağı mutlak gelecektir diye şuan dip nokta 1.57 oldu...1.71 1.80 üstü kapanışlar iyi olacaktır...hedef boşluğu doldurmak ise 1.93 hızlı olacaktır....ben böyle düşünüyorum bakalım nasıl olacak....şu mondide bir piyasa yapıcılığıda yapsa dahada iyi hareket olur düşüncesindeyim...😉

Saygılar....

Asla ytd....

3.  Alıntı Originally Posted by Texasradikal Yazıyı Oku
    Babacığım bu 1.35 e amma taktın sen...oraya gelmiyecek meydan okuma olmıyacak 1.35 görüp 1.79 yaptı zaten...düşerse eğer 1.50 anca düşer...geçende demiştim 1.80 geçemessek aşşağı mutlak gelecektir diye şuan dip nokta 1.57 oldu...1.71 1.80 üstü kapanışlar iyi olacaktır...hedef boşluğu doldurmak ise 1.93 hızlı olacaktır....ben böyle düşünüyorum bakalım nasıl olacak....şu mondide bir piyasa yapıcılığıda yapsa dahada iyi hareket olur düşüncesindeyim...��

Saygılar....

Asla ytd....
    Güzel analiz....Tebrik ediyorum....3. Çeyreği bende 2.** seviyelerinde karşılayacağımızı tahmin ediyorum...

....Yatırım Tavsiyesi Değildir....

4. 1.65 almıştım yeni alış noktam 1.55. hayırlısı bakalım..y.t.d.

5. arkadaşlar adamlar bilançoyu biliyor bence bundan dolayı kağıt hareketlenemiyor ..işlemleri onun için sığ ve sıkışık...y.t.d.

Kottan çıkmasını en çok isteyen benim keşke kottan çıksalarda herkes kurtulsa inşallah kottan çıksın s... gitsin. zaten bizde onları burda istemiyoz.

yatırım amaçlı değildir.

7. Bu adamlar hala buralardan almak için çalışıyorlar KY. peşindeler ama bilmiyorlar ki kimse zararına vermeyecek güçlü direnişimiz devam edecek istersen zarar açıkla yada makine kapat veya kottan çık hepsini denedin bu blöfleri bırak gel 2 tl. yi geç burda oyalama o zaman oturalım konuşalım. burda sana ekmek yok. kimse satmaz satan da sattı. lütfen başka kapıya , varsa başka çakallıklarınız eteklerinizdekileri dökebilirsiniz. dediğim gibi burda bu fiyattan ekmek yok size veya sizlere her kimseniz.

yatırımınızı kendiniz yapınız beni ilgilendirmez. doğruları yazdım sadece.

Hazır olun 1.71 üstüne en kısa zamanda...1.50 altında bekleyenler çok yanılacaklar... herkesin gönlünce olması dileklerimle...

Asla ytd...,!!!

Sayfa 262/466 İlkİlk ... 162212252260261262263264272312362 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •