Sayfa 223/278 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273 ... SonSon
Arama sonucu : 2223 madde; 1,777 - 1,784 arası.

Konu: DERHL - Derlüks Yatırım Holding

1. Çakalların oyuncağı olmuş bu kafayla giderse anca birbirlerini yerler iyi habere bile tepki vermiyor biraz daha aşağılara bekleriz spek efendi buralardan almam 2 altı biraz düşünürüm yok öyle artık 5 kademeye al sat yersen...ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,250
    AStarını DERisini itelediler 2.66dan SPK ya yaza yaza mail arkadaşı olduk
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

3. Merhaba arkadaşlar. Halka arzdan üç gün sonra bu hisseyi aldım o günden beri bir daha o fiyata yaklaşmadı. Defalarca şirketi aradım saftirik cevaplar veriyorlar. Neden hisselerinin düştüğü hakkında bir fikirleri yokmuş, kendileriyle hiç bir alakası yokmuş, oysa pay değerimiz 3.61 gerçekten çok ucuzuz, kazan kazan ilkesiyle hareket edeceğiz diyenler 3 aydır ortalıkta görünmüyorlar. Geri alım yapacak paramız yok diyenler 3 milyon tl yi ne yaptıkları hakkında bir açıklama yapmadılar daha, paramız yok diyen şirket 24 milyon tl gayrımenkul satışı yapacağım diyor. Uyduruk haberlerle hisseye sahip çıktıklarını sanıyorlar.

4. Şirket fiyatını borç yokmuş gibi çarpanlarla çarparak yüksek gösterdiler, küçük yatırımcıyı koruyan bir kurum, dernek, sendika olsaydı bu halka arz gerçekleşmedi biz de bu zulümü yaşamazdık.

5. Ben şahsen çıkacağını düşünüyorum bu haftaya dikkat edelim inşaallah yükselecektir

6. Kanaatimdir bakalım göreceğiz inşaallah

7. 2.03 de ki gapı doldurmaya gidebilir. Hisseyle top gibi oynuyorlar, ne alan gerçek alan ne de satan gerçek satıcı, arada küçük yatırımcıyı düdükleyip harçlıklarını çıkarıyorlar.Yüzde 3 yükselen Endeks de hisseyi yüzde bir düşürerek psikolojiyi bozmaya oynuyorlar, 1-5 yıl arası bekleyen kazanır. Patron ve avaneleri yaptıkları planı ilk günden devreye soktular, halka arzdan alanları bezdirip sattırmaya çalışıyolar, biraz vefa duygusuna sahip olsalardı halka arz fiyatı nın altına düşmezdi. Smart, ceoem, na ten düşmedi isteselerdi bu da düşmezdi.

8. Gayrimenkul satış ile ilgili Beklenti nerde var asparagaz haber olmasın

Sayfa 223/278 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •