Sayfa 313/1000 İlkİlk ... 213263303311312313314315323363413813 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 2,497 - 2,504 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1. GPG %0.06 artı yapmış. Inşaat hisselerinden çıkmışlar dün herhalde EKGYO vardı onu kastediyor

2. Günün tek yeşil kapatan hisse fonu ACC bakalım türevden ilave gelecek mi ? En fazla kaybettiren YDI oldu.

3.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Takipteki hisse fonların tümü kırmızı gözüküyor. En az kayıp ACC'de en fazla kayıpta YDI'de olacak sanırım ama birbirine çok yakın kayıplar bakalım kapanış nasıl olacak.
    ACC'nin performansını PETKM belirleyecek üstadım. Yaklaşık % 9 oranında portföyünde. Hisse güçlü direnç bölgesinde, geçerse ki tahminim o yönde gayet güzel getiriler elde edeceğiz. Geçmesi lazım yani, çok feci sayıda (97K lot) ben de aldım çünkü.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    ACC'nin performansını PETKM belirleyecek üstadım. Yaklaşık % 9 oranında portföyünde. Hisse güçlü direnç bölgesinde, geçerse ki tahminim o yönde gayet güzel getiriler elde edeceğiz. Geçmesi lazım yani, çok feci sayıda (97K lot) ben de aldım çünkü.
    Rast gelsin Kamil Üstad,
    ACC'den umutluyum.
    EKGYO'dan ben de çıktım.
    Eral iyi yapmış, aklın yolu bir.
    Tepkiye oynadık.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    GPG günü tahminen % 0,06 değer artışı ile 1,34 seviyesinde tamamladı

Varlık Dağılımı

Repo Mevduat Vb % 79,8
    Net Hisse Senedi % 5,5
    Bono % 5,2
    Y.Para % 1,3
    Pair Trade Pozisyon Büyüklüğü % 15,7

Fon Büyüklüğü: 111 milyon TL

Bilgi Hattı: 0312 438 27 00
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Tcd bin son portföy dağılımındaki rayiç değeri çok olan hisseler. Bugünku sonuçları. Yükselen de var içlerinde. Çok eksi getirmez herhal

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Bende de bi PETKM kaldı bide EREGL üstadım sizinki kadar değıl gerçi miktar ama oyalıyor beni

8.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Rast gelsin Kamil Üstad,
    ACC'den umutluyum.
    EKGYO'dan ben de çıktım.
    Eral iyi yapmış, aklın yolu bir.
    Tepkiye oynadık.
    Ben EKGYO'dan 3 sene önce çıkmıştım bir daha yüzüne bakmadım. Şimdiki fiyatlarını görünce iyi yırtmışım diyorum.

Sayfa 313/1000 İlkİlk ... 213263303311312313314315323363413813 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •