Sayfa 366/1001 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416466866 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 2,921 - 2,928 arası.

Konu: Viop - XIV

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    ben pek inanmıyorum bu virüsün öyle yaz aylarında azalacağına falan...hiçbir veri yok daha virüsün ortaya çıkalı 2-3 ay olmuş...hangi bilimsel araştırmaya dayanarak yazın azalır, biter deniyor bilmiyorum...haa belki şu olabilir kışın insanların bağışıklık sistemi daha zayıf olabiliyor belki yazın daha güçlü bünye olacak virüs bişey yapamayacak gibi düşünülüyordur ama yine bunun içinde elde hiçbir veri yok...

2. Bizdeki ilk başta test sayısını yeteri kadar yapmadık 350 bin kişi rahat rahat dolaştı varsa virüsü taşıdi. Acil olarak 2 hafta sokağa çıkma yasağı ve bu ihtimal olan kişilere acilen test yapmalı ve pozitif olanların çevresi de testten geçirilmeli yoksa dümdüz geçer üzerimizden bu corono. Ha bu sığınmacılar desen apayrı bir problem bunları Avrupa'ya taşıyacaz derken bunlar bizi mezara taşır

3. Dün tv de bir prof.vardi...Adam yakınıyor...Daha grip aşısı yok..yüz binlerce insan yılda ölüyor Dünya da dedi..Millet şaşırdı...Meğer eski bir grip aşısı hala kullanılıyormuş...Ama grip mutasyon geçirdiği için her yıl farklı şekilde ortaya çıkıp öldürüyormuş...Buna devletlerin el atması kendi kurumsal fabrikaları grup ilaç üretmesi gerekir diyor...Şirketlere bırakırsa durum ortada diyor...daha kanser eids bulunmadı diyor ilacı...Bunlar gençlerinde öldüruyor diye ekledi...Fazla büyütülüyor hepimiz az ya da çok geçireceğiz diyor..zayıf olan için zaten binlerce virüs geziniyor zaten diyor...önlemi devletler almalı fabrikayı kurmalı diyor...Hayırlısı...

4. Pay vadelilerde short vade değişimi nasıl oluyor? Mart vadelide x hissesi için uzlaşıya gidiyorum diyelim pozisyonu kapamadan nisan vadeye otomatik geçmek mümkün mü. Long için o kadar miktarda hisse satılması gerektiğini biliyorum sadece. Ödünç piyasa da yok şimdi iyice karıştı

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Lambent bey siz nerden döner diye düşünüyorsunuz.
    72binden mi
    bozgurt bu hafta 74 carsamba persembeye gelır.......68 mallanaılabılır.....55 akılda olsun derım.........kocun dedıgı yer bence olmaz.....yanı 74lerde bı yuzde 68lerde bı 30 olabılır.......58lerde fullenır sabırca beklenır......ama 72.68 arASI Rahat mal alınabılır
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    ben pek inanmıyorum bu virüsün öyle yaz aylarında azalacağına falan...hiçbir veri yok daha virüsün ortaya çıkalı 2-3 ay olmuş...hangi bilimsel araştırmaya dayanarak yazın azalır, biter deniyor bilmiyorum...haa belki şu olabilir kışın insanların bağışıklık sistemi daha zayıf olabiliyor belki yazın daha güçlü bünye olacak virüs bişey yapamayacak gibi düşünülüyordur ama yine bunun içinde elde hiçbir veri yok...
    usta sıcakta azalır demelerinin nedeni konusurken,hapsırınca ortaya atılan su damlacıklarının sıcak daha hızlı buharlaştıgıymış.bu grip benzeri virüsler havada ve belli zeminlerde belli saatlerde kalabiliyormuş.dün dsö de bu virüsün havada4saat asılı kaldıgı belirtti zaten ...durum bu yaniii
    DUHUL 2007...
    BİZİ BİLEN BİLİR....

7.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Lambent bey siz nerden döner diye düşünüyorsunuz.
    72binden mi
    Abi Dow %10 oynuyor günlük bizde de aynı 60*70 bin bir kaç günlük seviye Mayıs hazirana kadar böyle giderse dibin dibi bile olur. Cuma günü baktığımda Garantinin kademeleri dolu ve çatır çatır alıyordu. Sonradan çatır çatır vermeye başladı. Demekki hepsi olan dahilinde bunlar. Allah'tan araba aldım yoksa zararım araba parası kadar olurdu.

8.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Abi Dow %10 oynuyor günlük bizde de aynı 60*70 bin bir kaç günlük seviye Mayıs hazirana kadar böyle giderse dibin dibi bile olur. Cuma günü baktığımda Garantinin kademeleri dolu ve çatır çatır alıyordu. Sonradan çatır çatır vermeye başladı. Demekki hepsi olan dahilinde bunlar. Allah'tan araba aldım yoksa zararım araba parası kadar olurdu.
    sen araba aldın kurtardın parayı, bizimkileri buharlaştırdı pelloş
    koc haklı cıkıcak sanırım 48bin görüldüğünde diyecez ki keske koçu dinleseymişiz...

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Sayfa 366/1001 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416466866 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •