Sayfa 82/571 İlkİlk ... 3272808182838492132182 ... SonSon
Arama sonucu : 4565 madde; 649 - 656 arası.

Konu: AEFES - Anadolu Efes Biracılık Ve Malt Sanayii A.Ş.

1. 1.5mil lot sattılar ilk 2 kurum şaka gibi. Hangi fon çıkıyor acaba

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    aynen gecmis yil karlarina iliskin bir uygulama ile bu temettu isi cozulebilir.

ancak onceki doneme ait temettu var ise bakmadim o bir problem olusturabilir mi ???

yatırım tavsiyesi degildir
    benim gibi temettüyü bekleyenlere hayal kırıklığı olur eger vermezse.

bu hacim boşuna değil !

makinalar deli gibi çalışıyor, ilginç bir algoritma organize edilmis !

28 nisan genel kurul, temettu konusu onaylanacaktir. %25 hemen %75 yil sonu seklinde olabilir. Geçmis yil karlarindan hemen de olabilir (ama bu konuya bir bakmak.lazim)

6 mayis ilk ceyrek bilancosu gelecek, bence iyi bilanco gelecek. ama 2. ceyrek + 3. ceyrek daha iyi gelecek 2020 tamaminda ise oldukca iyi gelecegi konusunda oldukca iyimserim.

yabanci satisi varmis gibi bir algi yaratarak satis baskisi olusturuyorlar ama hep soyledigim gibi tamamen hikaye ! cep to cep.

4. meksa ve merli kimin malını satıyor bilemem..belkide onlar satarak hisse yükselecek...
    çünkü birinin bildiğini diğerinin bilmemesi mümkün değil...alanın bildiğini satan bilmiyor mu.

Alıntı Originally Posted by emektar Yazıyı Oku
    meksa ve merli kimin malını satıyor bilemem..belkide onlar satarak hisse yükselecek...
    çünkü birinin bildiğini diğerinin bilmemesi mümkün değil...alanın bildiğini satan bilmiyor mu.
    cep to cep. amaç yabanci satiyor algisi yaratmak sn. emektar.

bunlarin klasik tarzi bu, aghol'de haftalarca yaptilar bunu !

bu sirketin piyasa degerinin burada olmasinin mantiksizligi artik herkesin malumu oldu. %10 temettu verecek sirket ve bilanco da iyi gelecek gibi ! bunlar bunu biliyor ! hisseleri her araci kurum model portfoyden cikartiyor !!!! hersey hazir.

30 lira olunca en az 4-5 araci kurum 45-50 lira hedef fiyat ile model portfoye alir. hikayesi de hazir olur.

bu hissenin bu fiyatlardaki son duraginin son asamasinda oldugumuzu dusunuyorum.

yatirimciyiz bekleriz acelemiz yok

6. Demekki neymiş...
    Satıcı olmasa alıcıda gelmiyor...
    O zaman satıcı ile alıcı aynı cebin elleri...
    Biri yoksa diğeride yok.

7. geçen yıl 13 tl den mgros aldıgımda, bu hisse 20 tl civarındaydı ve her iki hissenin yaklaşık aynı fiyatta olması gerektiğini tespit etmiştim. elimdeki mgrosları satarak 18,45tl fiyatla aefes aldım. ya mgros pahalı ya da bu ucuzdur. benim gesabıma göre de her iki hissenin bu bilançolara göre 33 tl olması yönündedir. tabi 2020 bilançoları ne getirir görecegiz

8. borsa %2.5 artıda bu düşmek için uğraşıyor...bu günlerde gitmeyen ne zaman gidecek...borsa düşerkende halini gördük..hemen dipliyor..

Sayfa 82/571 İlkİlk ... 3272808182838492132182 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •