Sayfa 67/437 İlkİlk ... 1757656667686977117167 ... SonSon
Arama sonucu : 3496 madde; 529 - 536 arası.

Konu: ULUUN - Ulusoy Un Sanayi

1. Elimdeki hisse sayısı kadar mı.. Yoksa tabanda ki sayının yarısı kadar mı...
     Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    deme yav.. çok eminsin madem şu anki hisse miktarının yarısı kadar ilave et takdir edeyim seni..
    SM-N975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

atışmayın ortiler
    tabandaki lot sayısını gören varsa arada yazarsa makbule geçer..

3. taban satıcı nekadar görebilen varmı
    Borsada alınacak hisse her zaman bulunur ancak alacak para bulunamaz

4. 1.255.000
     Alıntı Originally Posted by kubilayn Yazıyı Oku
    taban satıcı nekadar görebilen varmı
    SM-N975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Madem o kadar biliyordunuz. Neden 15.52 den satamadınız. Piyasaların ne yöne hareket edeceğini kimse bilemez. Bunu kabul etmeyen kişiyle ben polemiğe girmem. Zaten 3 olasılık var. Bu hissede yatayda olmayacağına göre %50 ihtimal kalıyor. Ben bildimcilik oynamıyoruz burda. Maximum kazanç peşindeyiz.
     Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    sattığım gün buraya yazacağım demiştim ve yazmıştım.. benim satışımı indikatör olarak kullanmıştı..

bol kazançlar size de..

6.  Alıntı Originally Posted by renkly1i Yazıyı Oku
    Madem o kadar biliyordunuz. Neden 15.52 den satamadınız. Piyasaların ne yöne hareket edeceğini kimse bilemez. Bunu kabul etmeyen kişiyle ben polemiğe girmem. Zaten 3 olasılık var. Bu hissede yatayda olmayacağına göre %50 ihtimal kalıyor. Ben bildimcilik oynamıyoruz burda. Maximum kazanç peşindeyiz.
    Aynen size katılıyorum. Bu işi biliyorum diyen adam bugün tavandan verirdi.milletin gazına gelmemek gerek. Twterda da burda da hissenin dipden döneceği algısı yapıyorlar

7.  Alıntı Originally Posted by Roni38 Yazıyı Oku
    Aynen size katılıyorum. Bu işi biliyorum diyen adam bugün tavandan verirdi.milletin gazına gelmemek gerek. Twterda da burda da hissenin dipden döneceği algısı yapıyorlar
    yabancıya satılacak hisseler en az üçe katladığını defalarca yazdım.un un hissesi kriz öncesi 4.9 u görmüştü oda 15 lere denk geliyor yabancı satışı kıyaslamasında.vermek lazımdı bugün .şahsen 4,8 lerden 8.5 lara kadar kademeli verdim.Kalanlarla rallinin sonunu merak ediyordum.dipten biyerden elbet dönecek ancak o fiyat neresi bilinmez.işlem hacminin en çok olduğu son gün fiyatından dönebilir.SPEC BELKİ BUGÜNDE DÖNDÜRÜR 5,7 DEN DÖNDÜRDÜĞÜ GİBİ.Şu saatten sonra söylenecek herşey tahmindir.Yabancı ortak gelir 250 milyon usd değer biçerse yön tekrar yukarı döner.Herşey partronun vereceği karara bağlı.YTD

8. Işlem hacmi 39 milyon tl.an itibarı ile

Sayfa 67/437 İlkİlk ... 1757656667686977117167 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •