Sayfa 214/1043 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264314714 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 1,705 - 1,712 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. Hocam gıda sektöründe ki artış, çin ihracati, endeksin yukarı seyri yani herşey olumlu iken PNSUT bir türlü yukarı hareket göstermedi. Yönü sanki aşağı dikti gibi.
    Daha önce yorumladiginiz 30 TL hedef hala gecerli mi. Yoksa bir düzeltme varmı.

2.  Alıntı Originally Posted by gumus2929 Yazıyı Oku
    Sayın hocam papilon için ne söylersiniz. Aralıksız 1 haftadır düşüyor. 17. 5 dan yakalandık.

BLA-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    neden alırsınız boyle kalkmış kağıtları günlükte 14.30 destek tutmassa orada haftalık destek olan 13.90 görülür tepkide buradan başlar gibi izlemek lazım

3. sabredenin kazanacağı tkfen güzel güzel pirimleniyor tutmaya devam ediyorum YTD

4. Sayın hocam sizce düzeltme olurmu bu hafta nakitemi kalma miyiz yoksa hisse alalimmi birde kısa vadede hangi hisse öneriniz olur şimdiden teşekkür ederim

5.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    sabredenin kazanacağı tkfen güzel güzel pirimleniyor tutmaya devam ediyorum YTD
    Hocam alttaki yorumu müsait olduğunuzda yanitlayabilirmisinz

6. Sayın hocam escom da bakar mısın?
    2 haftadır kan kusturdu. giderken yakalandık buna da. Sabredelim mi yoksa beklemek hata mı olur?

BLA-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by gumus2929 Yazıyı Oku
    Sayın hocam escom da bakar mısın?
    2 haftadır kan kusturdu. giderken yakalandık buna da. Sabredelim mi yoksa beklemek hata mı olur?

8.  Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Umarim iyi olur, elimde polho, sise biraz soda, tupras, ygyo, cemas, ozgyo, ihlgm, kordsa, eregli, tskb, aygaz ve tekfn var agirlik sise ve polho ağırlıklı, gecenlerde anel'i sattim, skbnk ve albrk satip tskb'ye gectim, umarım bekledigimize deger ama büyük agirlik sise'de sonra biraz polho var diğerleri nispeten daha az, sise birlesmesi elimizi kolumuzu bagladi cok takilip kaldik ayrilma hakkindan yararlanmak icin cikamadik da yoksa daha dengeli bir sepet yapacaktim.
    Güzel bir portföy. Bende tüpraş ve soda hariç . Takıp portföyüm. Sizin portföyde çimento yok . Bende kordsa yerine goody var.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 214/1043 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264314714 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •