Sayfa 580/1003 İlkİlk ... 80480530570578579580581582590630680 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 4,633 - 4,640 arası.

Konu: Viop - XIX

1. https://m.dunya.com/amp/kose-yazisi/...mpression=true

Gözü kapalı hisse senedi alan fena ütülebilir!
    02 Haziran 2020 07:00

Thebigshort bu sen misin

2.  Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Kıyaslama yaparken doğru düzgün yapın. Çillerine önüne telekomu 40 milyar dolara sat denildi 1994 de satmadı. Ecevit zamanı fed faizi %6 idi. 99 depremi olmustu. Ama ecevit telekomu tüprası satıp cıkmayı düşünmedi.

Sımdı fed faizi %0.25 10 lira ateslesene diyor hergün. Depremde selde hastalıkda.

Elde ne telekom kalmıs ne tüpras en mahremın askeri fabrıkan bile özelleşmiş.

ŞİMDİ SORUYORUM KİM DAHA YERLİ MİLLİ. EN ZOR DURUMDA KURUMLARINI SATMAYAN LİDERLER. EN RAHAT ZAMANDA YOK FİYATA GİDEN KURUMLAR.

Düzgün kıyas yapın. Atıp tutmayın. Ozaman sartlar neymiş nasılmıs bilmiyorsanız öğrenın.
    Bence keşke Çiller 40 milyar $ satsa imiş. Bence mantıklı olurdu.

Siyaseti geçelim. Para kazanmaya bakalım.

Pala para dağıtıyor. Ama şortçular siyaset yapıyor.

Yansın New York, Yıkılsın Minesota, Gebersin Pensilvanya

3. Dediğim gibi kimse silah zoruyla poz açtırmıyor o yüzden kimseye kızıp küfür veya beddua etmenin anlamı yok ben sadece birilerinin kaybetmesinden memnuyetini belirtilen kişilere uyuz oluyorum kimseye bedduada etmem sadece ayıplarım yok şu kadar eksi veya artı GAP olsa da keyfimiz yerine gelse falan ayıp bunlar yaz ozaman pozunu delikanlı gibi örnek (Dalgacı) gibi bık bık yapma sonra (delikanliliga örnek Dalgacı) umarım şansın bol olur arkadaş

4.  Alıntı Originally Posted by ekinoks9798 Yazıyı Oku
    dünya un üretiminde makarna üretiminde lider ülkeymişiz mamül madde yapıyormuşuz bloombergte türkiye un üreticileri başkanı açıkladı geçen hafta ithal edelim tabii ki bi de böyle bakın
    niye makarna tüketimi var dünyada bilirmisin?

5. Pala sonunda longta bekleyenleri ödüllendirdi
    Makas kesmiyorculardan da bahşişini almış görünüyor

6. Kredi çekip millet borsaya giriyor

Bu spotta 120 xxx de malı yıktıkları yatırımcı kesmedi

Şimdi tekrar yatırımcı arıyorlar

7.  Alıntı Originally Posted by tribal Yazıyı Oku
    Yabancı spotta satmaya devam.ediyor. karsiliginda viopta longluyor. TEB te öyle yaptı. Bundan sonra shortcular için en tehlikeli şey yabancının spota geri gelmesi olur. Makasta nerdeyse kapandı. Asel bim ve tuprasla son 3-4 günde biraya getirdiler. Mgros THY pgsus Tekfen de iyi destek attı. Yukarı hareket ancak bankalarla olur bundan sonra. Çok yükseldi diye shortlari cogalmak batırır. Ben üç parça yaptım burdan ama çoğaltmaya niyetim yok. Geçen 120.950 den long olmustum risk edip gece seansında, ertesi gün 2 bin eksi gap acacakmis hissi vermişti. Şu piyasada su makasta long olunsa bile bekleyenim alnından öpülür ben bekkeyemedim. Ama iş shorta gelince kuzu gibi bekliyiruz
    Satanla alan ayni kisi olmadin. Yabanci cikiyor havasi verip bize short poz actirmis olabilirler mi?
    Simdide yuksekten yabanciyla alip musteri cekme oyunu da olabilir.
    Endeksin - %8 actigi gunu hatirliyorum. Herles anlasmis gibi butun kagitlar tabana yakin acildi. Kendi arslarinda top cevirip araya aldiklarini soyuyorlar gibi bir hisse kapildim.

8. Hervgece EYT Lilerin gadp efilmiş haklarina kavusmalari icin destek atiyorum. Tweet kullanan arkafaslar destek olurlarsa sevinirim
    Bol sanslar

Sayfa 580/1003 İlkİlk ... 80480530570578579580581582590630680 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •