Sayfa 350/1001 İlkİlk ... 250300340348349350351352360400450850 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 2,793 - 2,800 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,946
     Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Reha ağabeyim yazmış:
    Sn Güneysu'ya sabır, kayınpederine Allahtan rahmet dilerim...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Sn. cefaks, yeri gelmişken, çeşitli hisse topiklerinde yaptığınız takas paylaşımlarınız için kendi adıma çok teşekkür ederim, belik daha önce atlamışımdır bunu...
    eyvallah hocam,
    sağolun varolun.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    10 Tane Türk vatandaşı nallamak Israil'e serbest, sonucu çıkıyor bundan.
    Ordan gelen tazminatlar da dağıtılmadı diye okumuştum ama son durum nedir bilmiyorum.

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Ordan gelen tazminatlar da dağıtılmadı diye okumuştum ama son durum nedir bilmiyorum.
    20 Küsur milyon doların üstüne oturdular, o tazminat kişilere değil Türkiye Cumhuriyetine ödenmiş tazminatmış.

Bu Mavi Marmarada ölenlerin yakınları ve 15 Temmuz gazileriyle konuşmak isterdim doğrusu.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

5.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Bilim Akademisi Üyesi Prof. Dr. Naci Görür, 'Sokakta kimi yakalasalar, müteahhitlik işini canlandırmak için 'Gel sana kredi verelim'diyorlar.

Yapsınlar, canlandırsınlar, aferin ama bu konuya kafa yoran bir insan olarak içimden şu geçiyor: 'Ya benim aziz devletim, ey benim güzel hükümetim, niye insanlar yıllardır bu depremi beklerken aynı duyarlılığı, aynı bankaları seferber edip, evi göçük haline gelecek insanlara tespit yapıp, sana kredi vereceğiz demiyorsunuz, neden?' diye sordu.

https://www.cumhuriyet.com.tr/haber/...si-yok-1748154
    En uyuz olduğum konulardan biridir.
    Kentsel dönüşüm dediler, yeşil tepeleri betona dönüştürdüler.
    Çürük evlerin yarısından çoğu duruyor.
    Sanki deprem olunca evler değil çimenler yıkılacak.

6. Dow Jones + 321 ( 10.30 a.m.)

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

8.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    20 Küsur milyon doların üstüne oturdular, o tazminat kişilere değil Türkiye Cumhuriyetine ödenmiş tazminatmış.

Bu Mavi Marmarada ölenlerin yakınları ve 15 Temmuz gazileriyle konuşmak isterdim doğrusu.
    bir insanı yıllarca tahlil edemeyip nihal olçok gibi başına bir iş gelince bunlar böyleymiş demek te saçma
    adamı yıllarca tv.den dinlerken karakterini görebiliyorsun zaten, kime güvenip te israile kafa kaldırıyorsun..?

Sayfa 350/1001 İlkİlk ... 250300340348349350351352360400450850 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •