Sayfa 847/899 İlkİlk ... 347747797837845846847848849857897 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 6,769 - 6,776 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,488
    Moza kardeş başın sağolsun, Allah sizlere uzun ömürler versin, mekanı cennet olsun.
    Nasuh haklı bırak kalsın, dönüşsün. Sonrası daha iyi olacak gibi. En azından bir bilanço görmek lazım. Diye düşünüyorum.

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Eşeğe semer alınırken fikri değil ölçüsü alınırmış. Benim veya kimsenin demesiyle hisse alıp satmayınız.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    https://spk.gov.tr/u/?u=b3eb3cd7

Heyecan yapmayın bir şey yok .

3.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    https://spk.gov.tr/u/?u=b3eb3cd7

Heyecan yapmayın bir şey yok .
    Bugün bi hesap yaptım , hisse bassı 1 TL kar veriyorsa kaç olmalı diye bakkal hesabı en az 8 çıktı bu faiz ler ile ....satıp ne yapayım , bankada kaydi (hayali )mi dursun ,, 40 fk lı ev mi alayım ?? Sonra dedim Bırak 8 olunca düşünürsün .. sodalarda 8*1,16 tabii . Yoksa sittin Sene satmicam ..dolar a karsi da sigorta tabi ayrica uzun vadede ...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    Abi alemsin. Mazo değil Moza olacak sado mazo Allah muhafaza
    Mühendis hocan benim işte fıkıh meselesine dönmüş hoca diyor ya ben bunun neresini düzelteyim Hazreti davut değil İbrahim Hazreti İsa değil Hazreti İsmail kurban da geyik değil koç 😁🍄🍄🍄

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by tunver Yazıyı Oku
    Bugün bi hesap yaptım , hisse bassı 1 TL kar veriyorsa kaç olmalı diye bakkal hesabı en az 8 çıktı bu faiz ler ile ....satıp ne yapayım , bankada kaydi (hayali )mi dursun ,, 40 fk lı ev mi alayım ?? Sonra dedim Bırak 8 olunca düşünürsün .. sodalarda 8*1,16 tabii . Yoksa sittin Sene satmicam ..dolar a karsi da sigorta tabi ayrica uzun vadede ...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Biz de böyle hesap yapmıştık yıllarca, gördük ebemizin örekesini.

6.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Biz de böyle hesap yapmıştık yıllarca, gördük ebemizin örekesini.
    . Aynen dimitri bizim piyasa o tarz hesabi kaldirmiyor. Yalniz tamamimizin es gectigi konu Ayasofya acilisi var. acilis karari ile beraber bi satis dalgasi gelebilir endeks genelinde.

BARBA bosver, insanlara faydali olurken, sevincli gununde ceza yiyeceksin simdi. Hayatimda boyle yuzsuz bir insan gormedim ben arkadas.

Alıntı Originally Posted by moza80 Yazıyı Oku
    üstadlar selam 8 leri görünce bi yazayım dedim.hatırlar mısınız bilmem ben 8lerden satıp elden düşme bi araç almıştım.o hala duruyor %50 falan prim yaptı ama şöyle bir sıkıntım var.peder beye de hatırı sayılır soda aldı ancak kendisini mart ayında kaybettim.şimdi senetleri virmanlayacaklar ama uzun süredir takip etmedim bu birleşme işlerini.senetlerin maliyeti 6 tl civarı ne yapsam bilemedim.bir de veraset yolu ile geçen hisseler ayrılma hakkını kayıp mı ediyor acaba ?gerçi ayrılma fiyatının üzerinde ama birlşeme zamanı ne olur belli olmaz soda bu.
    Evet yazmistin moza. Basin sagolsun. Zor babayi kaybetmek gercekten.
    Hisseleri bilemem ama tahvillerde bazen el degistiremeyecegini belirten sartlar konuluyor tahvili ihrac edenler tarafindan.
    Mantiksal olarak ayrilma hakkini kaybetmemen lazim. Bu durumda kaybetmeyecegini dusunuyorum sahsen.

Sayfa 847/899 İlkİlk ... 347747797837845846847848849857897 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •