Sayfa 590/999 İlkİlk ... 90490540580588589590591592600640690 ... SonSon
Arama sonucu : 7990 madde; 4,713 - 4,720 arası.

Konu: Viop - XXI

Len arkadaş şu kodamanın dowunu 100 bin mi yapacaklar 500 bin mi bi sabah direk iradan açsalar da biz de işimize baksak.

2.  Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    Len arkadaş şu kodamanın dowunu 100 bin mi yapacaklar 500 bin mi bi sabah direk iradan açsalar da biz de işimize baksak.
    Biz perşembe açılana kadar fırsat bu fırsat 27.000 olursa.. Yine de dow dansözdür bir bakarsın salar diplere hiç güvenmiyorum piyasalara sanki satmak için zemin hazırlıyorlar.ytd

Petrol-Enerji Guest
    ABD de Fed bankaları kurtarrir belki. Bilemeyiz. Wels fargo enkaza döndü

Petrol-Enerji Guest
    Amerika'nın en büyük bankaları

Jp Morgan Chase
    Bank of amerixa
    Citibank
    Wells fargo
    Goldman
    Morgan Stanley

Enkaz durumda çoğu. Dow Jones 27 bin olmasına bakmayın...

5.  Alıntı Originally Posted by Subjective Yazıyı Oku
    Tombul kuşa her türlü short girmeye devam
    12 üstü her kademeden.
    Hatta sana geçen gün de demistim ya 12.50 üstü ise her kademeden kesinlikle gönül rahatlığı ile.
    Bu kagitta her zıplama ölü tavşan zıplaması olur bence. Her yükseliş mal bosaltmak için fırsattır yatirimcida.
    Ta ki 2021 senesi içinde ulaştırma sektörü koma dan çıkıncaya kadar.
    O da tahminimce bu eşşek sıpasının 2021 yılı 2.ceyrek finansallarina yansıyacak belki.
    Yani bayaa vakit var...

Şunu da belirteyim bu forumda thyao topiginde 4 sene oncesinde takılanlar beni bilir.
    Bu eşşek sıpasını cigerine kadar bilen biriyim.

https://invst.ly/rg07a

tvc_459923229ba5969179ad7e0b7b3ce4b9.jpg

6.  Alıntı Originally Posted by Subjective Yazıyı Oku
    Tombul kuşa her türlü short girmeye devam
    12 üstü her kademeden.
    Hatta sana geçen gün de demistim ya 12.50 üstü ise her kademeden kesinlikle gönül rahatlığı ile.
    Bu kagitta her zıplama ölü tavşan zıplaması olur bence. Her yükseliş mal bosaltmak için fırsattır yatirimcida.
    Ta ki 2021 senesi içinde ulaştırma sektörü koma dan çıkıncaya kadar.
    O da tahminimce bu eşşek sıpasının 2021 yılı 2.ceyrek finansallarina yansıyacak belki.
    Yani bayaa vakit var...

Şunu da belirteyim bu forumda thyao topiginde 4 sene oncesinde takılanlar beni bilir.
    Bu eşşek sıpasını cigerine kadar bilen biriyim.

Dostum şort girdiğin an ve seviyeyi buraya yaz da biz de nasiplenelim...

Ben şöyle demiştim böyle demiştim demeyle olmaz...

Herkes her şekilde birşeyler diyor burda, hangi birini takip edecez...

Tutarlılığın devam ederse, hakkını veririz elbet...

7.  Alıntı Originally Posted by Verge Yazıyı Oku
    Sevgili karizma...

Grafiklerini malesef göremiyorum...

İlk attığını da göremedim...
    vpn li browser kullan. Örneğin opera

8.  Alıntı Originally Posted by Verge Yazıyı Oku
    Üç seneden fazladır bu platformu takip ediyorum...

Herhangi birşeyi pek kafaya takan biri değilim ama, tek bir kişi ve yorum yönü aklımda kalmış...

Sürekli abuk - sabuk hedefler veren bir arkadaş var, bir 48 bin verir, bir 76 bin, sürekli düşüş yönlü tahminler( buna tahmin denilebilecekse artık)...

Şimdi orta yakın gelecekte, diyelim ki 1 yıl içerisinde bu hedefler gerçekleşti, endeks 50 bin oldu, bu arkadaş haklı mı çıkacak, tabii ki hayır...

4 yıl içerisinde 50 tane dalga olacak, irili ufaklı, 120 binlerde ikili tepe olacak, sonra belki de yeni zirve, sonrasında kaçınılmaz çöküş, ve endeks 50 bin, ya da 76 bin herneyse...

Şimdi bu arkadaş bilmiş mi olacak ???
    benimde aklımda twitterda Mustafa kamar kalmış. Bilemeyince insanda biraz pişmanlık yanıldım duygusu olur.

bunda o yok sürekli yükselecek diyor. 120.000 den yükselecek 150.000 olacak diyor.

sonra 120.000 kırılıp 110.000 e gelince tekrar yükselcek diyor.

110.000 kırılıp 100.000 e gelince tekrar yükselecek diyor.

taki nerden dönerse ben bak burdan demiştim diye reklam ediyor önceki söylediklerini siliyor.

oda öyle bir yol tutturmuş. En son 81.000 de al demiştim bak yükseldi reklamını yapıyordu.

Biride çıkıp abi sen 110.000 dede al demiştin 80.000 e düştü dedğinde engelliyor.

Bozuk saat bile günde iki kere dogruyu gösterir. Sadece yükselecek dersen eninde sonunda haklı çıkarsın.

Sayfa 590/999 İlkİlk ... 90490540580588589590591592600640690 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •