Sayfa 471/1200 İlkİlk ... 371421461469470471472473481521571971 ... SonSon
Arama sonucu : 9598 madde; 3,761 - 3,768 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin

Alıntı Originally Posted by hasakkaya Yazıyı Oku
    Büyük üstat Sacro hocam 2 hafta önce beni uyarmıştın tektu 86 87 olunca buraya yaz demiştin bugün kağıt 88-90 arasında döndürdüler değerli fikrini alabilirmiyiz.bu arada bağfaş sat verdi dediğinde sattım 310 maliyetli prkm orta vade tutmayı düşünüyorum tskler değerli yorumların için küçük yatırımcı dostu saygılar
    bu tektu kırılacak yukarı az kaldı sanırım.

1.25 ve 1.40 bandı hedefi olabilir.

bagfs konusundada 11.60 stopumu bu üçgene dayanarak yapmışım.

Alıntı Originally Posted by bahattin Yazıyı Oku
    Sayın hocalarım foto atamadım kusura bakmayın. tatgd da bolinger ciddi daralmış macd aynı hizada şuan, sanırım sacro hoca geçenlerde 0' da gidip yukarı kesen macd nin daha etkili olduğunu söylemişti. bu hisseyi takip eden var mı acaba?
    sıkışma var evet.

şu an macd sıfırın altında. ama 7.25 lere geçilirse macda rayına girebilir.

aynı zamanda 7.20 ve 25 bandı kuvvetli direnci geçilirse güzel ala girecek.

Alıntı Originally Posted by obstinate Yazıyı Oku
    Hocam derimde sanki iş bitmedi gibi. Sürekli invest menkul alıyor takaslar iyi bakıyorum karşı taraftan çıkış karşılıklı işlem yok. Bu adamlar bu malı nasil okutacak.
    Sürekli yavaş yavaş 20 kademe çıkartıp aniden aşağı boşaltıp 20 kademe aşağı düşürmek boşuna değil herhalde.
    Teknik fazla anlamam yıllardır böyle sığ hisseleri iyi takip ederim dökme hareketi gibi geldi son 3 günkü hareketleri
    derimde iş bitmediğine katılıyorum dostum.

ben bunun endeks bazlı kompozit grafiğinide çok inceledim. Endeks nere giderse gitsin 1 yıl falan endeks üstü getirisi var.

mesela endeks 110 bin oldu ise bu 11-12 olabilir. yada endeks düştü diyelim bu düşmeyerek portföyü koruyacak.

hacimler yüksek dediğin gibi sağlam bu sefer derim.
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

2. yatırım tavsiyesi değildirrrr. pilavdan dönenin kaşığı kırılırmı?

3.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    ))

Petkim dedinde kapanisini daha yeni gordum. Basmislar )

Petkimler bende blokeli pldugu icün dussede satamayın )

Maktak aldim iyi etmismiyim )))))

Ben demistim topikteki bu gidisat iyi degil diye. Haci Mojetbit de soylemisti. Sonunda Sacro Hoca'ya da ("Hedefe kadar disiplin" mottosu olan Sacro Hoca) MkTAK aldirdilar bu alemde. Adi ustunde Hocam, MkTAK, MkTAK

20 sene once bu kagida 100 bin$ yatiran bir Uzuuuuun Vadeli Yatirimcinin su anda bisiklet alacak parasi kalmismidir elinde?

ver mehteri..Tak-TAK, MakTak--- Sadece mkTAK kesmez sizi. Daha bunun METRO'su var, Viking'i var, Dardanel'i, NETHOL'u..var da var.... Tashhhh gibi kagit bunlar....Evladiyelik....

4. üstadlar gözdeye ne dersiniz ülker grubunun yıllardır uyuyan devi uyanmaya başladı.maktak yazmışsınızda %91 'i gözdenin zaten.şok marketlerin reklamı her gün atv ye çıkmaya başladı.Şok’un yüzde 10’u Templeton’un oldu
    Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ülker,
    - Şok Marketler A.Ş.’nin yüzde 10 hissesini Templeton Straregic Emerging Fund’a sattık. İşlem 67 milyon liraya gerçekleşti.
    Şok’a Ağustos 2011’deki alımdan beri 440 milyon lira özsermaye koyduklarını kaydetti:
    -Yaptığımız satış, Şok’un özsemaye değerinin yüzde 50’den fazla arttığını bize gösterdi.
    Şok’a daha önce de Turkish Private Equity Opportunities’in yatırım yaptığını anımsattı:
    -Templeton, Şok’a yatırım yapan ikinci özel sermaye fonu oldu.mark mobius boşuna şok marketler zinciri %10 unu 2013 yılında boşuna almadı meyvelerini alma zamanı gelmiştir. malum şokun %39 yine gözdenin.temel olarak bildiklerim bunlar.mümkünse grafik ve teknik atabilirmisiniz.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Alıntı Originally Posted by freesky Yazıyı Oku
    Ben demistim topikteki bu gidisat iyi degil diye. Haci Mojetbit de soylemisti. Sonunda Sacro Hoca'ya da ("Hedefe kadar disiplin" mottosu olan Sacro Hoca) MkTAK aldirdilar bu alemde. Adi ustunde Hocam, MkTAK, MkTAK

20 sene once bu kagida 100 bin$ yatiran bir Uzuuuuun Vadeli Yatirimcinin su anda bisiklet alacak parasi kalmismidir elinde?

ver mehteri..Tak-TAK, MakTak--- Sadece mkTAK kesmez sizi. Daha bunun METRO'su var, Viking'i var, Dardanel'i, NETHOL'u..var da var.... Tashhhh gibi kagit bunlar....Evladiyelik....

Ver mehteri.

100 dolardan gelmis. Simdi 1 dolara gitse yeter )

Metro demisken onunda grafigi iyi ha )))))

Ver coskuyu.

Dalga falan geciyoz ama. Maktk da hizli 3 hedefi. Metrodada 1 2 ay vadede 2 hedefi temiz olabilir.

Maktk da 2.10 stop metrodada 1.15
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

6. sacro hocam haftalık grafıkte söyle bir flama cizssek doğru olurmu
    """Kafeslerde doğan kuşlar özgürlüğü günah sanırlar."""
    """Gözleri gökyüzüne dalanların yeryüzünde olmayan hayalleri vardır."""

7. buda günlük grafık ..bu yukarı kırılmaları tuzak olarak görebilirmiyiz..analiz yaparken bunları traşlayabilirmiyiz

"""Kafeslerde doğan kuşlar özgürlüğü günah sanırlar."""
    """Gözleri gökyüzüne dalanların yeryüzünde olmayan hayalleri vardır."""

Sayfa 471/1200 İlkİlk ... 371421461469470471472473481521571971 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •