Sayfa 546/1043 İlkİlk ... 46446496536544545546547548556596646 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 4,361 - 4,368 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. Çok güzel platform Haftalık hisse paylaşımı.

Borsada tüyo peşinde koşanların yeri değil burası. Gerçekten saygılı bir şekilde araştırma inceleme ve paylaşım yapılan bir yer. Ne kadar araştırıp inceleme yaparsanız yapın sonuçta aynı amaç uğruna çalışanların fikirlerine ihtiyaç duyarsınız.

Başta Çelik hocanın ve emeği geçenlerin hepsinden Allah razı olsun.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Selamlar,
    Yorum yazmadim ama belirli bir suredir takip ediyorum bu formu; son zamanlarda karsilastigim en seviyeli platform dyebilirim. Burada herkes kendi bilgi ve deneyimiNe gore fikrini paylasiyor ve farkli bakis acilari ile degerlendiriliyor.. okuyanlarin kendi insiyatifine kalmis yapacaklari hamleler.. gunumuzde herkesin tek derdi kolay para kazanmak; arastirmadan okudugu bir yazi ile karar alip islem yapiyorsa bence bunun adi yatirim degildir zaten.. o tarz islemlerin platformu farkli..

Celik Comak, Mebes, Hakan, investment34, Esma hanim ve diger arkadaslar Temel veya teknik; her bilgi degerlidir ve paylasimlarinizi kesmeyin..

Sevgiler Saygilar

3. iyi akşamlar cümleten

4. senkron alan arkadaşlr özel yazmışlar öncelikle onlara bilgi verdim gelelim haftalık listemize

5. Odas hakkında ne düşünüyorsunuz celik hocam. Aynı zamanda halka arz olacak kömür şirketinin pay sahibi. Bu durum da yakın zamanda etki eder mi hisseye

6. Odas
    polho
    karsn
    rheag
    akfgy
    albrk
    skbnk
    krstl
    yatas
    gents ve ısdmr aylıktada takip listemizdeydi ayrıca mepet 4.10 üzeri giderse ciddi marj yakalanabilir kesinlikle ytd

7.  Alıntı Originally Posted by acemi borsacı Yazıyı Oku
    selamün aleyküm brisa için yorumlarınız nelerdir, dikkatimi çekti zamanında bayağı gitmiş, simdiki fiyati uygun gibi geldi bana malum önümüz kış lastik sezonu açılır ytd sizin fikirlerinizi merak ediyorum.
    lastik sektörüne dikkat cekmiştim gecen gün sonraki gün % 5.6 civarı hareket etti goody ve brisa

8.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    Odas
    polho
    karsn
    rheag
    akfgy
    albrk
    skbnk
    krstl
    yatas
    gents ve ısdmr aylıktada takip listemizdeydi ayrıca mepet 4.10 üzeri giderse ciddi marj yakalanabilir kesinlikle ytd
    Hocam krstl dikkatimi çekti uzun zamandır takibimde olan bi hisse ama alt pazar haberinden itibaren %20 ye yakın değer kaybı oldu hatta ama çıkmadım bekliyorum haftalık listenizde olmasına sevindim hocam açıkcası beklentiniz nedir bu hisse için

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 546/1043 İlkİlk ... 46446496536544545546547548556596646 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •