Sayfa 97/101 İlkİlk ... 47879596979899 ... SonSon
Arama sonucu : 806 madde; 769 - 776 arası.

Konu: orta vade model portföy ( temel-teknik-kademe analizi )

1.  Alıntı Originally Posted by OLCAN1 Yazıyı Oku
    Afyon aylıkta var gibi resim atamıyorum

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    pc basinda olan bir arkadas atarsa resim bakariz lakin sunu unutmamak gerekirki afyonda hicbir analiz islemez

afyonla ilgili kotu ornek teskil etmesi bakimindan bi topiktede defaatle yazi yazdim hatirlarsiniz .

2.  Alıntı Originally Posted by Aksakal Yazıyı Oku
    pc basinda olan bir arkadas atarsa resim bakariz lakin sunu unutmamak gerekirki afyonda hicbir analiz islemez

afyonla ilgili kotu ornek teskil etmesi bakimindan bi topiktede defaatle yazi yazdim hatirlarsiniz .
    evet afyon dada netastaki kadar saglikli olmasada benzer bir olusum var bunlara tam manasiyla susan mum denemez. sadece onceki mumlara ve volariteye gore nispeten susmus sayilir . .yinede iyi bir ornek . teşekkür ederim sayin forumdasim .

3. Bende teşekkür ederim saygıyla takip ediyorum bizde teknik analiz ile uğraşıyoruz ama size ulaşmak çok zama ister

4. Birde aylık hacime bakılırsa susan Hacim yapmış diyelim

5.  Alıntı Originally Posted by OLCAN1 Yazıyı Oku
    Bende teşekkür ederim saygıyla takip ediyorum bizde teknik analiz ile uğraşıyoruz ama size ulaşmak çok zama ister

sunu eklemek durumundayim . tek basina teknik analiz bir hictir hicbirsey ifade etmez kazandirmaz aksine zarar ettirir.

bir ara burda herkesin kendine bir liste yapmasindan bahsetmistik . olay orda aslinda. ne bilirseniz bilin afyonda islem yaparak borsada para kazanilmaz. isterse bes e katlasin bi segferde alir goturur . hisse secimi cok cok onemli ....

hacim konusundaki yorumunuza gelince. borsada tek bagimsiz degisken fiyattir
    hacimdeki gozlemler ise bagimli degiskendir. o yuzden salt hacim degisimine odakli karar vermek dogru olmaz ..

yanilmiyorsam sayin amdmclaren idi . elime kagit kalem aldim 21 hisseyi gecemedum demisti. olayin sirri orda arkadaslar .
     Alıntı Originally Posted by OLCAN1 Yazıyı Oku
    Birde aylık hacime bakılırsa susan Hacim yapmış diyelim

6. orta vade model portföy ( temel-teknik-kademe analizi )

Okey

Son düzenleme : OLCAN1; 03-06-2017 saat: 22:16.

7. sn aksakal, geçmiş zamandan vesbe grafiği (haftalık). İşaretli alan bu duruma örnek olabilir mi?

8. anlayisiniz icin cok tesekkur ederim sayin olcan1.
    bol kszanclar.

Sayfa 97/101 İlkİlk ... 47879596979899 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •