Sayfa 902/1000 İlkİlk ... 402802852892900901902903904912952 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 7,209 - 7,216 arası.

Konu: Viop - XXVI

1. Amerigada atansada orda emmi dayı hasımlik yok biliyorum turp emminin açıklamalarını nedense 1000 ali abeyinkine benzetiyorum yahu verilere bakarsak doğru ise bidon dayi önde neyin kafasıni yasiyorsa gayri

2.  Alıntı Originally Posted by jiggy Yazıyı Oku
    reha muhtarla siz ayrı bi gurup kursanıza ha bire hükümeti karalayıp birbirinizi gazlayıp daha mutlu olursunuz.
    Forumda sizin negatif gereksiz yer kaplayan yazışmalarınızdan kurtulup amacına hizmet etsin vatana memlekete yararlı bi kaç yorum okusun bilgilensin insanlar.
    Eyi oldu batman eyi
    Zarari da yaz bi kahve soledim

Sen dun ya dolar shortladik ama hatali karar verdiler millete de yansidi benim pozlar da patladi desen adam gibi
    Geçmiş olsun derdi herkes
    Akcakallik yaptin

3. Jigyy birader anladık hükümet yanlisisin eyw iyi yapilan seyleri sırala şuraya vala özur dilicem yani senin paran şeyler karşisinda erimisken alim gucun nerdeyse yerlerde surunurken asgari ucretin ortadayken herseyin fiyatinin dovizle hesaplanip tl yi fazla öduyorken allah aşkina yol yaptilardan başlama? Ciddiyim

4. amerigaya kötü örnek olduk pek dabi onlar da bizi takip ediyorlar.
    kazanana dek say,
    sonrasında cay,
    hamur, çamur,
    gel bunları yoğur.
    Her bi kişi görsün Türkün gücünü.
    adım adım milim milim izlenmekteyiz gün gibi.
    hüloogg. asdas
    Yatırım tavsiyesi değildir.

5. Çok sert hareketler olabilir...

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. %2 artı açar dow bence,
    şahsen,
    kendi adıma.
    O zaman, işte o zaman
    ben ve dahi bozgurt,
    meydanların şahı,
    dow jonsun paişahı,
    iki yiğit çıkacak meydane,
    iki si de birbirinden pervane.

bu pervane yakışmadı sanki. hafiften döneklik gokusu var. asdas.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

7. Bim,Ereğli,Aselsan palanın hisselerle artıdayız. borsa geneline yayılan bir coşku yok henüz. Doların gevşemediğinden de belli zaten.

8. Yok kardeş hükümet yanlısı değilim sadece objektif olmaya çalışıyorum. Bir de yapım gereği bardağın her zaman dolu tarafını görmeyi tercih edip mutlu oluyorum. sınırlarını aşmadıkça boş tarafından bakanlarıda saygıyla karşılıyorum. Sonuçta dünya işte hiç kimse mükemmel değil.

Bana sorarsanız hükümet benim açımdan da büyük yanlış yaptı ama benim açımdan benim çoluğum çocuğum yok dolayısı ile bunca yıldır yapılan alt yapı yatırımlarını ( köprü, yol, altgeçit, liman, hava alanı , üniversite ) yapıp çocuğu olanlara iyi bir gelecek hazırlamaya çalışması çok gereksizdi . O yatırım paralarını bizlere dağıtsaydı sağlam döviz rezervleri yapsaydı biz de şimdi yüksek gelirle paşalar gibi yaşasaydık en fazla işime gelen bu olurdu.

Alıntı Originally Posted by Vosbaga Yazıyı Oku
    Jigyy birader anladık hükümet yanlisisin eyw iyi yapilan seyleri sırala şuraya vala özur dilicem yani senin paran şeyler karşisinda erimisken alim gucun nerdeyse yerlerde surunurken asgari ucretin ortadayken herseyin fiyatinin dovizle hesaplanip tl yi fazla öduyorken allah aşkina yol yaptilardan başlama? Ciddiyim

Sayfa 902/1000 İlkİlk ... 402802852892900901902903904912952 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •