Sayfa 526/634 İlkİlk ... 26426476516524525526527528536576626 ... SonSon
Arama sonucu : 5068 madde; 4,201 - 4,208 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by sultans Yazıyı Oku
    Bende de var iş bankasına sordum
    Malesef satamıyoruz, hibe yapabilir yada bir başkasına virman yapabilirsiniz virman ücreti 52.00 tl miş, benim 0.589 lota ihtiyacım bana verebilirseniz alırım,ama nasıl olacağını bilmiyorum bankaya sorarız

Venus Z20 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sabah yazıyordum gevezeliğim yüzünden uzattım yazamadım kimyager benden önce davranmış . Banada 0,04 lot lazım işbankası virman ücretini ben öderim. Bu gidişle sen parça parça eritebileceksin gibi

Alıntı Originally Posted by Dr baz Yazıyı Oku
    Gördüm oyak yatırım taslak izahname var borç fazla reklam ve tanıtım için çok para gerek tesisler yatırımlar tamamlanmamış yatırımlar güzel arge güzel yurtdışı güzel ekstra sağlıklı gıda ilaç yatırımı var ilginç hayırlısı olsun.
    Ayrıca rakip firma pazar durumu da var.Satışların maliyeti düşük kente göre esas faaliyet karı bu yüzden yüksek ama kurdan bayağı karı yüksek olmuş ama dönemin ana belası olan şirket finansman giderleri karı kuşa çevirmiş.
    Kent paketleme yatırımı ile maliyetini düşürür diye düşünüyorum. Kente kardeş mi yapsak acaba .....YTD.

3. Yatırımcı ilişkilerine pazar konusu yönetim kurulu,genel kurul zamanları ve gündemleri hakkında bilgi maili attım cevap gelince buradan paylaşırım.Sizlerde bu konularda şirkete mail atabilirsiniz.

4. 50 milyon lot hisse Kervan gıda bunun sadece 10 milyon lotunu küçüklere ayırmışlar bu lotu sana vermezler sana verecekleri lot 10 lot hisse gelir ben borsaya girince alırım diyorsan orada da yedirmezler en yukardan verirler malı eline bir daha yıllarca bekleme ihtimali doğabilir çünkü borsa endeksi çok yükseldi aşırı şişmiş bir balon var dikkat edin İş bankası gelmiş 4 den 7 ye balonun büyüklüğünü gösteriyor tekrar 4 e düşmesi bence zor olmaz

Yeni çıkanları incele Dnsi 15 tl yi gördü şimdi 10 tl ye alan yok Yine Esen 22 tl yi gördü 18 tl ye alan yok o yüzden yakalanırsan yukardan bir daha o fiyatları ne zaman görür bilinmez
    Son düzenleme : meteak; 21-11-2020 saat: 18:24.

5. Aşağıda tazı alıntıdır Yıldız pazara girmesi için.

"yıldız pazara girmesi için halka arz payının yüzde 5 olması zorunluluk değil. Bizim hisse için 632 tl civari olursa lot fiyatı yildiz pazara girebiliyor. Yüzde 5 e gerek kalmadan"

Venus Z20 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Sayın Yatırıncı

“Şirketimiz paylarının borsa istanbul hangi pazar altında işlem göreceği hususu, şirketimiz yönetimiyle direkt olarak alakalı bir konu olmayıp, borsadaki fiili dolaşım oranındaki pay ile alakalı olup, dolayısıyla şirketimizin %99,46’sını elinde bulunduran ana hissedarımızın ilave pay satışı kararı alıp almamasıyla doğrudan alakalıdır. Mevcut durumda ilave pay satışına ilişkin ana hakim hissedarımız tarafından şirketimize intikal eden bir karar bulunmamaktadır. Bu hususta bir karar alınması durumunda KAP üzerinden kamuoyu ve yatırımcılarımız bilgilendirilecektir”

Şirketimiz Yönetim Kurulu Toplantısı ile ilgili olarak bilgi edinme kapsamında değerlendirilmemekte olup sorunuza ne yazık ki cevap verememekteyiz.

Şirketimiz Olağan genel kuırul toplantısı yapılmış olup alınan kararlar KAP ta duyurulmuştur. Yakın zamanda planlanan bir genel kurul bulunmamaktadır.

Beyhan Armağan

Investor Relations Responsible

From:
    Sent: Saturday, November 21, 2020 9:25 AM
    To: DL MDLZ TR IST Yatirimci Iliskileri <[email protected]>

7. Yaz aylarında bu başlık çok daha canlıydı. Şimdi sakin, bir şey mi kaçırdım acaba?

8.  Alıntı Originally Posted by Alabandan Yazıyı Oku
    SaPıK kurulun tek fiyat işlem cezasına tavan tavan yaparak tarihi yükselişindeki 597,300 TL yi geçerek cevap verseler SPK ya kapak olurdu.
    Cezaya rağmen yükseliş güzel...

Sayfa 526/634 İlkİlk ... 26426476516524525526527528536576626 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •