Sayfa 757/852 İlkİlk ... 257657707747755756757758759767807 ... SonSon
Arama sonucu : 6813 madde; 6,049 - 6,056 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --speke don biçilmez....içeriğine varsa bir itirazın buyur....kartonun şimdi 90 iken 900 e çıkması benim yalan yanlış olduğumu göstermez...kartonsan, mevcut cirosu ve karlılığına göre pahallı bir şirkettir...ucuz diyen buyursun...anlatsın biz de ortak olalım...
    Mesela sizin dusuncenize göre hangi hisse alınır? Kartn begenmiyorsunuz hangi hisseyi tavsiye ettiginizi merak ettim?

2.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --speke don biçilmez....içeriğine varsa bir itirazın buyur....kartonun şimdi 90 iken 900 e çıkması benim yalan yanlış olduğumu göstermez...kartonsan, mevcut cirosu ve karlılığına göre pahallı bir şirkettir...ucuz diyen buyursun...anlatsın biz de ortak olalım...
    Karton pahalı anladık ucuzunu söyle kem küm.Pahalı ise elindeki varsa satar gidersin. Bence elinde olmadığı için sürekli hisse hakkında olumsuz yazıyorsunuz.Burası İnvest değil.YTD

3. Bu şirketin son 4 yıllık mali tablolarını inceleyen varsa buyrun tartışalım

Alıntı Originally Posted by anzak Yazıyı Oku
    Karton pahalı anladık ucuzunu söyle kem küm.Pahalı ise elindeki varsa satar gidersin. Bence elinde olmadığı için sürekli hisse hakkında olumsuz yazıyorsunuz.Burası İnvest değil.YTD
    bir hissenin topikinde başka bir hissse önermek etik değildir...ben bugüne kadar hiç yapmadım...yapmamda..

5.  Alıntı Originally Posted by sahinsevdik Yazıyı Oku
    Bu şirketin son 4 yıllık mali tablolarını inceleyen varsa buyrun tartışalım
    Kâr giderek artıyor, geçen bilanço da 90 milyon açıkladı, bakalım bu bilanço da ne gelecek? tartışacak ne var?

6.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    bir hissenin topikinde başka bir hissse önermek etik değildir...ben bugüne kadar hiç yapmadım...yapmamda..
    Özelden yazabilirsin

7. Tr de borsa spek işi,örnek mmcas ..
    1 den 10 uctu simdi 5

Yani herşey spekte öncesinde patron da biter..Patron izin verirse spek uçurur vermezse birşey yapamaz. Ne hisseler nerelere geldi..Ne olup ne biteceğini kimse bilemez kuşlu sitede ne analizler var,hepsi boş bomboş..

Ucuz istersen metro var,bedava ama payron galip.

Ytd

Sayfa 757/852 İlkİlk ... 257657707747755756757758759767807 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •