Sayfa 942/1004 İlkİlk ... 442842892932940941942943944952992 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 7,529 - 7,536 arası.

Konu: Viop - XXX

1.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Ümraniye sanayide yaptırdığım robotları yonca da öne sürecem ,
    Başaramazsak makinalar sanayide bakıma girer
    imes organize sanayide yaptırmış bi arkadaş, anlata anlata bitiremiyo, hisse grafiğinin her bir santimetrekaresinde işlem yapıyormuş robot, kimseden habersiz işini halledip gidiyormuş, fatih usta robotun ismi, kendi adını koymuş usta..

2. ya satıcı kuvvetlı ya da mal cakıolar vıopta.....her harekette kafaya yedı malı
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

3. 1641 de ne oluyor, alım mı satım mı?

Lenovo TB-X606X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Boş boş konuşuyorum. Yatırım tavsiyesi, önerisi, ön görüsü vermiyorum, sadece düşüncelerimi paylaşıyorum. Sonuçta düşünce özgürşüğü var, değil mi? Sana da tavsiyem; Yazdıklarıma kulak asma! Sakın yazılarıma bakarak alım-satım vb kararlar alıp verme!

4.  Alıntı Originally Posted by Evren Yazıyı Oku
    1641 de ne oluyor, alım mı satım mı?
    ıkısı de oluyor valla... zaten bırı olmadan dıgerı de olmuyor...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

5.  Alıntı Originally Posted by Lambent Yazıyı Oku
    ya satıcı kuvvetlı ya da mal cakıolar vıopta.....her harekette kafaya yedı malı
    dün akşam seansında 164.400-165.000 arasında 1000 lik ler havada uçuştu bugün de 164.000 ortalama diyelim 2 grup kapışıyor...eğer yukarı sürmeye çalışanlar kazanırsa rövanşı 167.500-168.000 arasında gerçekleşir benim de cort için sotede beklediğim yerler olur...bol şans...
    Yatırım tavsiyesi değildir. Dalga geçiyorum zarar edersin beni dinlersen.

6.  Alıntı Originally Posted by Desperado Yazıyı Oku
    ıkısı de oluyor valla... zaten bırı olmadan dıgerı de olmuyor...
    Bi anda baya işlem oldu gibi sanki, Bi kırmızı Bi yeşil yandı yandı durdu.... Ondan merak ettim. Bir tarafa sert kıracak ama nereye

Lenovo TB-X606X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Boş boş konuşuyorum. Yatırım tavsiyesi, önerisi, ön görüsü vermiyorum, sadece düşüncelerimi paylaşıyorum. Sonuçta düşünce özgürşüğü var, değil mi? Sana da tavsiyem; Yazdıklarıma kulak asma! Sakın yazılarıma bakarak alım-satım vb kararlar alıp verme!

7.  Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    imes organize sanayide yaptırmış bi arkadaş, anlata anlata bitiremiyo, hisse grafiğinin her bir santimetrekaresinde işlem yapıyormuş robot, kimseden habersiz işini halledip gidiyormuş, fatih usta robotun ismi, kendi adını koymuş usta..
    Karakemal bu iş bizdeki 1-2 robotla olmuyor ,
    Bir tanesi aşağı basıyor o yetmiyor yapı geliyor oda aşağı basıyor ,
    Karşı bacakları aşağıdan toplayıp yukarı sürüyor 3 gündür yoncada bunu yaptılar.
    Ha bükümediğin yerde robotumuzu alır SANAYİ çekeriz.

8. 10.07 kaldırdık topu pozisyona alıcı gelmiyor
    Oda sopayı aldınmı vuruyor

Sayfa 942/1004 İlkİlk ... 442842892932940941942943944952992 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •