Sayfa 60/1002 İlkİlk ... 1050585960616270110160560 ... SonSon
Arama sonucu : 8015 madde; 473 - 480 arası.

Konu: Viop-XXXI

1.  Alıntı Originally Posted by bedo Yazıyı Oku
    iyi akşamlar ... 3100 lot ekgyo 2.60 ve 2 .61 den şort açtım( o hesaptaki tüm paraya)... baktım kağıt gidiyor 2.65 den kapamak istedim... .. ben 3300 lot açtım sanıyordum..

3.300 lot long girdim.. 2.65den... işleminiz şu numara ile kayda alınmıştır yazısı geldi ama işlem gerçekleşmemiş.. tekrar 2.67den girdim.. aynı yazı işlem yine gerçekleşmedi...aracı kurumu aradım 3100 lotu 2.68den kapadık...

durumu anlattım bana söyledikleri.... teminat yetersizliğinden sistem emri iptal etmiş...

200 lot alım için teminat nasıl yetersiz kalıyor anlayabilmiş değilim...hatalarının telafisini istedim ama ne olur bilmiyorum..

bu durumda ben haklımıyım haksızmıyım... haklıysam ne yapmam gerekir şimdiden tşkkrlr....
    siz emir girişi yaparken farklı vadeden talep girişi yapmış olabilir misiniz acaba?

eğer emir girişi doğru vadeden ise elbette haklısınız

2.  Alıntı Originally Posted by kadirz_m Yazıyı Oku
    siz emir girişi yaparken farklı vadeden talep girişi yapmış olabilir misiniz acaba?

eğer emir girişi doğru vadeden ise elbette haklısınız
    şubat vade....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,795
    Blog Entries
    1
    Teminat sorun degil bence. Işlem gerçekleşmediği için iptal edebilmissiniz. Tekrar denemişsiniz ama yine olmamış ki iptal edebilmissiniz. Teminat sorun olsa emir iletilmez zaten. Telefonda teminat sorun olmuş denmesi öyle olduğu anlama gelmeyebilir.

Diyelim teminat da direttiler. Emir numarasını not edip görüntü alıp dilekçe edebilirsiniz.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

4.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Teminat sorun degil bence. Işlem gerçekleşmediği için iptal edebilmissiniz. Tekrar denemişsiniz ama yine olmamış ki iptal edebilmissiniz. Teminat sorun olsa emir iletilmez zaten. Telefonda teminat sorun olmuş denmesi öyle olduğu anlama gelmeyebilir.

Diyelim teminat da direttiler. Emir numarasını not edip görüntü alıp dilekçe edebilirsiniz.
    syn. seçbul emri ben değil sistemleri iptal etmiş....

İşler nedeniyle 12:30 sonrası ekrana bile bakamadım. Az önce gördüm, fırsat kaçırmışım. Nasip artık.

Poz aynı.

Sayfayı biraz renklendireyim çizgilerle. Zirvelerde ve diplerde birbirine yaklaşan renkli çizgileri seviyorum. Zaaf işte.

6.  Alıntı Originally Posted by bedo Yazıyı Oku
    iyi akşamlar ... 3100 lot ekgyo 2.60 ve 2 .61 den şort açtım( o hesaptaki tüm paraya)... baktım kağıt gidiyor 2.65 den kapamak istedim... .. ben 3300 lot açtım sanıyordum..

3.300 lot long girdim.. 2.65den... işleminiz şu numara ile kayda alınmıştır yazısı geldi ama işlem gerçekleşmemiş.. tekrar 2.67den girdim.. aynı yazı işlem yine gerçekleşmedi...aracı kurumu aradım 3100 lotu 2.68den kapadık...

durumu anlattım bana söyledikleri.... teminat yetersizliğinden sistem emri iptal etmiş...

200 lot alım için teminat nasıl yetersiz kalıyor anlayabilmiş değilim...hatalarının telafisini istedim ama ne olur bilmiyorum..

bu durumda ben haklımıyım haksızmıyım... haklıysam ne yapmam gerekir şimdiden tşkkrlr....
    Benzer durum başıma gelmişti. Maalesef kurumun yapacağı bir şey yok. Böyle durumlarda teminatın yettiği kadar işlemin gerçekleşip kalanın iptal edilmesi daha hoş olurdu ama maalesef sistem bu şekilde işliyor. Teminat yetersiz ise ilgili emir komple iptal ediliyor.

7.  Alıntı Originally Posted by bedo Yazıyı Oku
    syn. seçbul emri ben değil sistemleri iptal etmiş....
    Hocam, eğer hesaptaki teminatı sonuna kadar kullanmışsanız muhtemelen 4-5 kademe eksiye düşünce aynı miktardaki emiri kabul etmemiş olabilir hesap yetersiz diye...Mantıksız ama tek açıklaması bu olabilir, sonuçta pozisyon kapatıyorsunuz ama sanki yeni pozisyon açıyormuşsunuz gibi algılamış sistem...
    Emir numaralarınız kayıtlıysa şikayette bulunun ...

8.  Alıntı Originally Posted by Zinedrimed Yazıyı Oku
    Hocam, eğer hesaptaki teminatı sonuna kadar kullanmışsanız muhtemelen 4-5 kademe eksiye düşünce aynı miktardaki emiri kabul etmemiş olabilir hesap yetersiz diye...Mantıksız ama tek açıklaması bu olabilir, sonuçta pozisyon kapatıyorsunuz ama sanki yeni pozisyon açıyormuşsunuz gibi algılamış sistem...
    Emir numaralarınız kayıtlıysa şikayette bulunun ...
    Benim anladığım kadarıyla aynı miktar değil 200 lot daha fazlası girilmiş yanlışlıkla.

Sayfa 60/1002 İlkİlk ... 1050585960616270110160560 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •