Sayfa 384/682 İlkİlk ... 284334374382383384385386394434484 ... SonSon
Arama sonucu : 5453 madde; 3,065 - 3,072 arası.

Konu: AVTUR - Avrasya Petrol ve Turizm

1. Sn galip ozturk , ve sirket yetkilisi

Sizin yerinizde olmak istemem , burada olan veya olmayan ky , yani kucuk yatirimci , hissenizin selale dususunden zarar etmis vede edecekse , bu durumu
    Bireysel olarak SPK ya sikayet ederek , almis oldugunuz karari , nedenleri , gerekceleri, ortalamalari , kisa zamanda ki buyuk dususu sorgulamasi firsati
    Verecektir.
    Halbuki sirketin yatirim icin sermayeye ihtiyaci var ....
    Spk nin bu gibi ornekleri olumsuz algiladigini sondonemde gorduk ...

Allah yardimciniz olsun , umarim yolunuz acik olur ..

2.  Alıntı Originally Posted by Nrtn Yazıyı Oku
    % 100 bedelsiz lot başı 1 tl ye veriyor . 2 altı nasıl bölünme olacakki
    yanlış yazmışım bedelli olacaktı.

3. Bu mesajina yazdığım olduğum mesaj bedelli içindi zaten.. Ben bölünmenin 1 tl nin altındaki fiyatlarda olamayacağını biliyorum..

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. evet ; burada ağlamanın anlamı yok ....

şikayeti olanlar SPK ya KAP Haberi ve hissenin durumu ile ilgili ŞİKAYETLERİNİ yazarak ;

şirketin geri alım taahhüdü ortalaması son 30 gün ( genel kurul kararı üzerinden) uygulaması vede uygulama sonucunda

yanlışlık , kandırmaca , hileli satış , içeriden bilgi karşılığı satış ( cezası var ) araştırılmasını , bedelsiz talebinin gerekirse reddini ...

spk dan talep edebilir ......

bu kadar basit ....

5. Arkadaşlar SPK nın https://beb.spk.gov.tr/?submenuheader=null şikayet etme linkine girin. Şikayet dilekçe örneği aşağıda. Boş konuşmanın anlamı yok, şikayet edin.

Avrasya Petrol ve Turistik Tesisler Yatırım A.Ş. Şikayet

Avrasya Petrol ve Turistik Tesisler Yatırım A.Ş. (Avtur) hisse senedi sahibiyim. Hisse senedinde oluşan olağanüstü fiyat hareketleri nedeniyle büyük maddi kayıp içerisindeyim. Sözkonusu şirket son olarak toplantılarında yüzde yüz bedelli sermaye arttırımı kararı vererek küçük yatırımcının bütün parasına el koyma planları yapmaktadır.

Şirketin son 30 günlük ortalamadan geri alım taahhüdünü gerçekleştirmesini, kandırmaca , hileli satış , içeriden bilgi karşılığı satış yapılmasının araştırılmasını ve bedelli sermaye arttırımı başvurusu kararının gerekirse reddini, mağduriyetimizin giderilmesini,

Arz ederim.

Geos dilekçemde senin ifadeleride kullandım, sağol, yardımcı oldu.
    Son düzenleme : Iron-i; 10-06-2017 saat: 10:51.

dilekçe internet ortamında gönderilebiliyromu

evet se adres neresi

7. https://beb.spk.gov.tr/?submenuheader=null

ben şikayetimi yukarıdaki linkten yaptım, burda konuşmayalım sadece ,hakkınızı arayın.

8.  Alıntı Originally Posted by aytac5656 Yazıyı Oku
    Galibin sattıklarını kim aldı acaba. Onu düşünmek lazım. Bence küçük yatırımcı değil. O yüzden galip sattı niye sattı diye düsünmeyin. Cepten cebe
    aynen cepten öteki cebe yaptı. ky alacağı toplasan 500 k yapmaz. galip onuda iki tavan yapar ellerinden alır. adam ky cı psikolojisini çözmüş. ordinaryus prof. olmuş, bedelliye kendi katılır.

Sayfa 384/682 İlkİlk ... 284334374382383384385386394434484 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •