Sayfa 939/996 İlkİlk ... 439839889929937938939940941949989 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 7,505 - 7,512 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

1. aylık boolinger seni, çağırıyor bak..
    dokun bana.. sürtün temas et..
    okadar gelmişsin işte.. ay sonu bak... yukarı gidicek

Yarın bankaya gitsem misal dolar hesabı açsam,yüz milyon dolar almak istesem,bir saniyede hop dolar hesabımda yüz milyon dolar parayı bastım.Veya altın mı istedi canım aç bir altın hesabı ver bakalım bana 500 kilo altın hop beş yüz kilo altınım hazır,veya beş bin kilo gümüş saniyeler içinde misal kuveyttürkte 5000 kilo gümüş anında hesapta.E verin bakalım benim altınlarımı dolarımı gümüşümü)))))))) CISSSSS.Hop kardeşim biz sana o hesapları onları isteyesin diye mi açıyoruz,hop dur bakalım nereye.

3.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Son tur. 4. tur imkanı bence yok. O nedenle bu turu geçmiştekilere göre farklı bir şekilde tamamlamalı.
    Tüm tuşlara basarak level atlamayı deniyoruz sanki.

4. https://t24.com.tr/haber/fransiz-ban...ngorusu,934099

Yok artık,bizde faizden,borsadan aldıkları tatlı kar yetmedi herhalde gariban ky tırssın,dövizini bozsun bizde giderken iyice çuvalı dolduralım moduna girmiş adamlar,hem yıl sonuna kadar 375 puan faiz düşüş beklentisi hemde dolar yıl sonu:6.20??

Ne yapıldı IMF le falan gizliden anlaştı mı birileri?

5. sene sonu o seviyeler mümkün mü? ortada doların yükseldiği döneme göre çılgın gibi artmış üretim, yeni süper büyük yabancı yatırımları falan mı oldu? nasıl böyle düşebiliyor sırf faizi yükselterek?

6.  Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    https://t24.com.tr/haber/fransiz-ban...ngorusu,934099

Yok artık,bizde faizden,borsadan aldıkları tatlı kar yetmedi herhalde gariban ky tırssın,dövizini bozsun bizde giderken iyice çuvalı dolduralım moduna girmiş adamlar,hem yıl sonuna kadar 375 puan faiz düşüş beklentisi hemde dolar yıl sonu:6.20??

Ne yapıldı IMF le falan gizliden anlaştı mı birileri?
    carry tezgahı devam ettikçe, gerek kamuoyuna yabancı rapor sızıntıları, gerekse İMF, DTÖ gibi kurumların memurları hatta rating kuruşlarının nispeten yumuşak yorumları ile aslanım koçum türkiye gazlaması da devam edecektir. çünkü kemiksiz arbitraj karı akbabaları yeterince memnun ediyor şu sıralar..ancak momentum da bariz bir yavaşlama var son haftalarda..

bu süreçte DThlar da çözülürse tadın yenmez olacaktı ama ne demişler,

zor oyunu bozar..

ancak kim kimin oyununu bozacak henüz belli değil
    ytd..

7. dolara güvemiyoruz da bu para basma işi kafamı kurcalıyor. dxy yerlerde sürünüyor. onu nasıl yapıcaz?

8. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, havalimanlarında 2020 yılına ait kiraların alınmayacağını, 2021-2022 yıllarında ise %50 indirim uygulanacağını açıkladı.

“Salgın döneminde tüm sektörlerimizin olduğu gibi havacılık uçak sektörümüzün de yanındayız.” diyen Karaismailoğlu, Twitter hesabından şu açıklamayı yaptı:

- Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü tarafından işletilen havalimanlarında 2020 yılı içerisinde düzenlenen ve vadesi 31 Aralık 2021'e ötelenen kira bedeli faturalarına ait tutarlar iptal edilecek.

- 2021-2022 dönemine ait kira bedelleri 2 yıl boyunca %50 indirimli uygulanacak.

- 2021 yılı kira bedellerinde artış yapılamamakla beraber Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) ücret tarifesinde de artış yapılmamıştır

Sayfa 939/996 İlkİlk ... 439839889929937938939940941949989 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •