Sayfa 309/399 ÝlkÝlk ... 209259299307308309310311319359 ... SonSon
Arama sonucu : 3189 madde; 2,465 - 2,472 arasý.

Konu: MAALT - Marmaris Altýnyunus

1. Benim koç gurubuna güvenim sonsuz.Yatýrýmý mý araþtýrdým ve yaptým.Uzun vadede olsa elbet beklenti gerçekleþecek .Otel 6 yýla yakýn pasif durumda çürüsün diye yaptýklarýný düþünmüyorum

Bekleyip göreceðiz
    Yukarýda yer alan bilgiler tavsiye niteliði taþýmayýp yatýrým danýþmanlýðý kapsamýnda deðildir. Yatýrýmcý profilinize uymamaktadýr

2.  Alýntý Originally Posted by Andrei28 Yazýyý Oku
    Siz yokken ben buradaydým, Kasým 2020 sonunda bile yazdým ima yolu ile. 90 TL idi o zamanlar. Ýtiraz sürecini de yazdým 350 TL iken, þuan 260 TL hisse fiyatý.

Biz KY ler hep hoþumuza gideni duymak isteriz. Ama borsa her zaman hakikatý öðretir böyle düþünenlere. Bol kazançlar.
    sanýrým hisse yaþý olarak ben daha büyüðüm maliyetim daha aþaðýda çünkü

3 kattan fazla karda bekliyorum ve beklemeye de devam edeceðim..

sizin düþündüðünüz kadar uzun süre olumsuzluk olacaðýný da düþünmüyorum ha olursa da 3 yýla kadar hatta gerekirse 4-5 yýla kadar vademiz var sorun yok yani ;)

umarým hep birlikte kazanýrýz...

3.  Alýntý Originally Posted by 6.sense Yazýyý Oku
    Sn Andrei ;
    90 dan 315 e uzanan sürede , yazdýklarýnýn hepsi biliniyordu. Yerel mahkeme itiraza ret verdi.
    Sonrasýnda istinaf mahkemesi yolunun açýk olduðu biliniyordu. Þimdi ne olacak ? Ýstinaf mahkemesi olacak.Süpriz mi ? Hayýr.
    Ýstinaf mahkemeleri usul ve teknikte bariz bir eksiklik yoksa zaten ilk mahkeme kararýný onaylayacaktýr. Koç Holding hukuk bürosunun bu kadar basit bir imar usul ve tekniðinde hata teþkil edecek bir açýk nokta býrakacaðýný düþünmek biraz mantýksýz olacaktýr. Zaten bu nedenledir ki yatýrýma devam edeceðiz dedi. Peki burada hoþa gitmeyen durum nedir?
    Süpriz olmayan istinaf mý? Hayýr bilinen birþey
    Ýstinafýn belirsizlik yaratmasý mý ? Hayýr savunman netse imar usulüne göre açýk yoksa kuvvetle muhtemel sonucu kestirirsin ve yoluna yatýrýmýna devam edersin.Sonuçta ülke yararýna turizme en ihtiyaç olan zamanda iþletme kürüyorsun ve ciddi bir yatýrým yapýyorsun 50 milyon USD para koyacaðým diyorsun.(bu zamanda turizm için çok ciddi bir para) .Birilerinin keyifleri yerine gelsin diye kimse olayýn akýþýný deðiþtirmeyecektir. Ayrýca Koç Grubu USA de çevre ve doðayý koruma anlamýnda süreklilik projeleri baþarýsýyla wall street süreklilik endeksine yeni girdi Arçelik’le. Grup TR de doðaya , karbon salýnýmýna çevreye en duyarlý grup tur. Bir kaç kendini bilmeme bu gerçekleri yedirmezler.Bunu da not alýn ltf.

KY yatýrýmcý düþünce tarzýný eleþtirmektense biraz olayý iyi analiz yapmak gerekli.
    Hisse sahibi misin deðil misin bilinmez ama biraz daha objektif yorum yapmak gerekli.(hiç objektif deðilsin demiyorum)
    Sonuç olarak ve en önemlisi þirketin yatýrým kararýyla büyüme yolunda ilerlediðini düþünüyorum.
    Ýyi þanslar
    Saðlýkl günler
    Hisse fiyatýný etkileyen en önemli etmen bana göre mahkeme süreci.
    Belediye, Danýþtay kararýna uygun þekilde imar planý yaptý.
    Mahkemeden olumsuz karar geleceðini düþünmüyorum zaten.
    Sadece süreç uzuyor. Þirket inþaat için mah. kararýný beklemek zorunda.
    Eðer belediye davaya raðmen inþaat ruhsatý verirse o zaman baþka.
    Bu otel eninde sonunda yapýlacak, sermaye arttýrýmlarý yapýlacak.
    Bunda þüphe yok zaten.
    Söylediklerimde olumsuz bir durum da yok aslýnda.
    Neyse, dediðim gibi herkes duymak istediðini bekliyor.
    Bol kazançlar.

4. maalt üzüyorsun ama
    Yukarýda yer alan bilgiler tavsiye niteliði taþýmayýp yatýrým danýþmanlýðý kapsamýnda deðildir. Yatýrýmcý profilinize uymamaktadýr

5. Þirketin yatýrým iþleri birimini arayýp, bilgi alabilen oldu mu acaba ?

6. caným benim ne güzel þeysin sen öyle Toparlan

7. afferim sana , kendi kendime yazýyorum

8.  Alýntý Originally Posted by DoST Yazýyý Oku
    afferim sana , kendi kendime yazýyorum
    selam dostum zico yu tanýyormusun

Sayfa 309/399 ÝlkÝlk ... 209259299307308309310311319359 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •